Zoe‘s Bar & Grill

Įtraukti prie mėgstamų
4.0
Mus rasite
Odminių g. 3, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 08:00 - 03:00
Antradienis 08:00 - 03:00
Trečiadienis 08:00 - 03:00
Ketvirtadienis 08:00 - 03:00
Penktadienis 08:00 - 03:00
Šeštadienis 08:00 - 03:00
Sekmadienis 08:00 - 03:00

Atsiliepimai apie Zoe‘s Bar & Grill

 • Marija Šauliūnaitė 5.0
  0
  Paskutiniu metu esu girdėjusi prastų atsiliepimų apie Zoe ir valgiaraštį... Tačiau vakar lankiausi ir PUIKI ŽINIA - valgiaraštis atsinaujino vėl, vos prieš savaitę! Viskas grįžta į senas vėžes. Ragavome silkę kelių rūšių (kiekviena skanesnė už kitą), lietiniai su krevetėmis neprigrūsti mandrybių - labai skanūs! šokoladinis šiltas desertas taip pat gėris. Žodžiu, prie aptarnavimo ir interjero neturiu priekabių. Labai tikiuosi, kad meniu šis pasitvirtins! REKOMENDUOJU:)

 • Neda Nordin 1.3
  0
  Anksčiau mėgom ten suvalgyti steiką, tačiau šio patiekalo po restorano rekonstrukcijos neberadome. Užsisakėme vištienos ir sirlion'ą. Maistas buvo be jokio skonio. Absoliučiai. Vaizdo taip pat jokio. Siaubingai nuvylė ir aptarnavimo kokybė. Pasiskundus, kad maistas buvo nekoks, padavėjos ar virėjas ne tik kad neperklausė r neatsiprašė, bet net ir neatsisiveikino. Daug padavėjų, tačiau matyt nebuvo apmokyti serviso. Gaila, juk randasi reprezentatyvioje vietoje.

 • sergej 2.0
  +3
  Astrus tailandetiski makaronai siaubingi, is pakeliu ir skonio jokio, tik sojos uzlasinta. Neuzsisakinekit, nes moket vistiek reikes.

 • Tiek to
  +3
  Nusivyliau šiuo restoranu (jei taip jį galima pavadinti). Labiausiai krenta į akis šiurkštus padavėjų elgesys. Iš karto jaučiasi, kai ateinu, kad apkalba ir aptarinėja. Jeigu pamato, kad žmogus užsisako tik puodelį kavos, net nesistengia būti malonios, žvalgosi viena į kitą surauktais veidais, kažką šnabždasi. Kadangi tai yra prestižinė vieta, su vaizdu į Katedrą ir Gedimino pilį, klientų matomai būna visada, dažnai ir turistų iš užsienio, todėl padavėjos ir išpindėję. Į tokią vietą daugiau eiti tikrai nesinori

 • Nijolė
  +2
  Šiandien apsilankėme ,,restorane" Zoe"s. Negalima vadintis restoranu, kai pagrindiniame meniu maistas paruoštas iš anksto ir patiekiamas pašildytas.Tai apie Zoes kukulaičius. Tokio prasto maisto jau seniai bevalgiau. Bulvių košė virta ryte-geriausiu atveju, taip vadinamas kreminis padažas- negali vadintis kreminiu, nes ilgai kankino rėmuo. O jau apie lėkštės serviravimas galima parašyti tik -siaubas, net namie pietums gera šeimininkė namiškiams maistą estetiškiau patiekia. Net prasčiausias pradedantysis virėjas nesugalvos prie bulvių košės su jautienos kukulaičiais,,kreminiame" padaže patiekti ir bruknių ,ir ant salotų lapų papjaustytų pomidorų, pamėtyti mėlynojo svogūno ir aštroko marinuoto agurko (greičiausiai lenkiškos kilmės).Aptarnavimas prastas, dar nepabaigus gerti, stiklinę bandė atimti-suprask laikas palikti ,,restoraną"-Vieta tai su vaizdu į Kadedrą, norinčių bus. Neapsigaukite- reikia mokėti ne už vietą, o už maisto kokybę, kainos ir kokybės santykis turi atitikti. 17.30 iš pagrindinio meniu gavome už 25 litus siaubingai blogą maistą, kuris neprilygo net pietų patiekalui paprasčiausioje kavinėje-picerijoje.

 • Ieva 5.0
  +1
  Maistas skanus, aptarnavimas irgi nieko. Nepigi vietele, bet pro langus katedra matosi, tai uz tai irgi reikia susimoket ;) Gaila nepasiule nieko ypatingo musu kompanijai, sventem gimtadieni daug visko uzsisakem, o mums net torto neleido atsinest. Per plauka vos nepasirinkom kitos vietos. Kazkaip dar Lietuvoj neiprasta vertinti klientu...

 • Gabi 5.0
  0
  super viskas

 • Dovile 5.0
  0
  labai rekomenduoju !

 • lina
  +2
  Pasiekė mane tokia pilietinė akcija, kad jie ant durų užsiklijavę lipduką "senukų nepageidaujam" (seni žmonės užbraukti raudonai). Šiaip buvau visai patenkinta šia vieta, lankiausi kartą, labai skanu ir jauku, tikrai maniau, kad sugrįšiu, bet šitas diskriminuojantis požiūris pakeitė mano nuomonę. Negražu!

 • Beatrice 2.0
  -2
  vakarieniauti neįmanoma, nes jau 19 valandą muzika groja tokiu garsu kad net kąsnis nelenda. Muzika gera, tik taip garsiai leisti kai žmonės valgo yra baisu. Maistas... paprašiau padaryti raudonajį karį be jautienos - sake neįmanoma, nes viskas išanksto paruošta. vegetarams - nei vieno patiekalo. Gaila, bet labai nusivyliau šita vieta.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną