Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną

Reklama puslapyje

Reklamos galimybės meniu.lt

Meniu.lt – nuo 2000-ųjų metų veikiantis pirmasis ir didžiausias, nepriklausomas specializuotas Lietuvos restoranų gidas, pateikiantis informaciją apie maisto, gėrimų, mitybos ir kitas su maitinimu susijusias naujienas. Meniu.lt restoranų gidas jungia Lietuvos restoranus, naktinius klubus, kavines, barus bei kitas maitinimo įstaigas, padeda tapti lengviau matomiems ir randamiems įstaigų potencialiems lankytojams. Meniu.lt turi nuolatinį augantį lankytojų skaičių, kurie portale ieško informacijos apie restoranus, domisi sveika mityba, ieško receptų ar skaito restoranų apžvalgas, atsiliepimus.

Meniu.lt specializuotas maisto ir mitybos naujienų portalas

Meniu.lt projektas Lietuvoje vystomas nuo 2000 m. ir sėkmingai pasiekė dvi pagrindines idėjas – sujungė aktyviausius Lietuvoje viešojo maitinimo ir pramogų objektus į vieną bendrą sistemą bei sukūrė kasdienės informacijos srautą apie mitybos aktualijas, naujienas. Restoranų gidas kiekvieną dieną pateikia daugybę naujų straipsnių apie mitybą, taip pat restoranų apžvalgas, supažindina su pasaulio virtuvių tradicijomis, išskirtinumais ir unikalumu. Meniu.lt naujienų skiltyje Jūs rasite įdomius interviu su žymiais žmonėmis apie jų mitybos įpročius, sąlytį su virtuve ir restoranais. Žingeidžiausi lankytojai turi galimybę pasisemti įdėjų iš nuolat besiplečiančios receptų bibliotekos.

Siūlome įvairias reklamos galimybes jūsų verslui
Reklamos skydeliai visose meniu.lt puslapio aplinkose
Straipsnių rašymai ir talpinimai naujienų skiltyje
Kontekstinė reklama www.meniu.lt
Reklama meniu.lt facebook puslapyje

Dėl detalesnio pasiūlymo, kainų ir kitų bendradarbiavimo galimybių, maloniai prašome susisiekti su mumis žemiau nurodytais kontaktais.

Meniu.lt tai ne tik informacinis restoranų ir mitybos portalas. Restoranų gidas savo lankytojams siūlo platų spektrą įvairių su maistu ir mityba susijusių paslaugų. Meniu.lt suteikia galimybę savo lankytojams rezervuoti staliukus savo mėgstamame restorane ar kavinėje, o taip pat bendrauti su įmonėmis, teikiančiomis privačių švenčių, banketų ar kitų renginių organizavimo paslaugas. Meniu.lt rasite didžiausią išvykstamų restoranų, o taip pat ir maisto ant ratų (food truck) pasirinkimą. Meniu.lt lankytojai ras didžiausią Lietuvoje maisto į namus restoranų sąrašą, kur turės galimybę išsirinkti ir užsisakyti maistą su pristatymu į namus ar biurą. Ieškantiems išskirtinės dovanos meniu.lt siūlo rinktis iš įvairiausių maisto dovanų. Tai gali būti ir mėgiamo restorano dovanų kuponas, o taip pat ir romantiška vakarienė ar pramoga susijusi su maistu. Meniu.lt elektroninėje parduotuvėje (jau greitai) lankytojai ras itin platų asortimentą gurmaniškų (gourme) maisto ir gėrimų prekių, taip pat išskirtinės virtuvės įrangos ar serviravimo įrankius.

Turite klausimų?

Jeigu kilo klausimų, turite pasiūlymų ar įdėjų - drąsiai kreipkitės į mus. Atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau.

Tel.: +37062033326

El. paštas: info@meniu.lt

FB.: facebook.com/meniu.lt