Zoe‘s Bar&Grill Įtraukti prie mėgstamų

Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.0
Mus rasite
Odminių g. 3, VILNIUS
 • Dabar nedirba
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 12:00 - 00:00 - - -
Antradienis 12:00 - 00:00 - - -
Trečiadienis 12:00 - 00:00 - - -
Ketvirtadienis 12:00 - 00:00 - - -
Penktadienis 12:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 12:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Zoe‘s Bar&Grill

 • sergej 2.0
  +3
  Astrus tailandetiski makaronai siaubingi, is pakeliu ir skonio jokio, tik sojos uzlasinta. Neuzsisakinekit, nes moket vistiek reikes.

 • Tiek to
  +3
  Nusivyliau šiuo restoranu (jei taip jį galima pavadinti). Labiausiai krenta į akis šiurkštus padavėjų elgesys. Iš karto jaučiasi, kai ateinu, kad apkalba ir aptarinėja. Jeigu pamato, kad žmogus užsisako tik puodelį kavos, net nesistengia būti malonios, žvalgosi viena į kitą surauktais veidais, kažką šnabždasi. Kadangi tai yra prestižinė vieta, su vaizdu į Katedrą ir Gedimino pilį, klientų matomai būna visada, dažnai ir turistų iš užsienio, todėl padavėjos ir išpindėję. Į tokią vietą daugiau eiti tikrai nesinori

 • Nijolė
  +2
  Šiandien apsilankėme ,,restorane" Zoe"s. Negalima vadintis restoranu, kai pagrindiniame meniu maistas paruoštas iš anksto ir patiekiamas pašildytas.Tai apie Zoes kukulaičius. Tokio prasto maisto jau seniai bevalgiau. Bulvių košė virta ryte-geriausiu atveju, taip vadinamas kreminis padažas- negali vadintis kreminiu, nes ilgai kankino rėmuo. O jau apie lėkštės serviravimas galima parašyti tik -siaubas, net namie pietums gera šeimininkė namiškiams maistą estetiškiau patiekia. Net prasčiausias pradedantysis virėjas nesugalvos prie bulvių košės su jautienos kukulaičiais,,kreminiame" padaže patiekti ir bruknių ,ir ant salotų lapų papjaustytų pomidorų, pamėtyti mėlynojo svogūno ir aštroko marinuoto agurko (greičiausiai lenkiškos kilmės).Aptarnavimas prastas, dar nepabaigus gerti, stiklinę bandė atimti-suprask laikas palikti ,,restoraną"-Vieta tai su vaizdu į Kadedrą, norinčių bus. Neapsigaukite- reikia mokėti ne už vietą, o už maisto kokybę, kainos ir kokybės santykis turi atitikti. 17.30 iš pagrindinio meniu gavome už 25 litus siaubingai blogą maistą, kuris neprilygo net pietų patiekalui paprasčiausioje kavinėje-picerijoje.

 • Ieva 5.0
  +1
  Maistas skanus, aptarnavimas irgi nieko. Nepigi vietele, bet pro langus katedra matosi, tai uz tai irgi reikia susimoket ;) Gaila nepasiule nieko ypatingo musu kompanijai, sventem gimtadieni daug visko uzsisakem, o mums net torto neleido atsinest. Per plauka vos nepasirinkom kitos vietos. Kazkaip dar Lietuvoj neiprasta vertinti klientu...

 • Gabi 5.0
  0
  super viskas

 • Dovile 5.0
  0
  labai rekomenduoju !

 • lina
  +2
  Pasiekė mane tokia pilietinė akcija, kad jie ant durų užsiklijavę lipduką "senukų nepageidaujam" (seni žmonės užbraukti raudonai). Šiaip buvau visai patenkinta šia vieta, lankiausi kartą, labai skanu ir jauku, tikrai maniau, kad sugrįšiu, bet šitas diskriminuojantis požiūris pakeitė mano nuomonę. Negražu!

 • Beatrice 2.0
  -2
  vakarieniauti neįmanoma, nes jau 19 valandą muzika groja tokiu garsu kad net kąsnis nelenda. Muzika gera, tik taip garsiai leisti kai žmonės valgo yra baisu. Maistas... paprašiau padaryti raudonajį karį be jautienos - sake neįmanoma, nes viskas išanksto paruošta. vegetarams - nei vieno patiekalo. Gaila, bet labai nusivyliau šita vieta.

 • Donatas 5.0
  +1
  ideali vieta

 • Lankytojas 1.0
  +2
  Kainos per metus kilo tris kartus??? Nepaisant dabartines situacijos, nemanau, kad jos atsppindi tikrove ir yra motyvuotos.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną