Vegafé

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Vegetarų | Veganų
4.8
Mus rasite
Augustijonų g. 2/Savičiaus g. 13, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 21:30 - - -
Antradienis 11:00 - 21:30 - - -
Trečiadienis 11:00 - 21:30 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 21:30 - - -
Penktadienis 11:00 - 21:30 - - -
Šeštadienis 11:00 - 21:30 - - -
Sekmadienis - - - -

Atsiliepimai apie Vegafé

 • regina
  -2
  kai pirma karta uzejau i sia istaiga savo zmogui uzdaviau klausima-kodel padavejos vaiksto kaip zombiai .jokios sypsenos gyvumo.aplinkui tokia ramybe. dabar zinau. zmones ten dirba po 12val.daznai be iseiginiu, darbo grafikai be galimybes pailseti.dazni vadavimai, didelis klientu antpludis sudaro intensyvu begiojima galima sakyti be pertrauku.kartu padavejos dirba ir barmrniu darba,ruosia kokteilius ir tt.is tiesu itampa nuo nepagarbos darbuotojams sukelia ir stresines situacijas sukeliancias sveikatai neigiamu pasekmiu.

 • Klemente
  0
  Labai nusivyliau Totorių g. vegakafe. Sakoma, kad 1 šauštas deguto statinę medaus sugadina. Buvo apie 3 šaukštus: 1.Užsisakėme iš anksto, atvykus niekas nekreipė dėmesio, stoviniavome, kol pati priėjau prie baro ir paklausiau. Pasodino. 2.Padavėjos be šypsenų, atsainios. 3. Užsisakėme. (Buvom 4-iese-šventėm gimtadienį)Dvi porcijos buvo vienodos-neatsimenu pavadinimo-kažkokia užtepėlė. Viena porcija buvo gera, kitos porcijos užtepėlė-SURŪGUSI!Padavėja pakviesta iš pradžių aiškino, kad negali būti, iš vieno puodo ėmė, bet, kai atidaviau nusinešti ir paragauti-tai dar gerai, kad atėjus patvirtino-taip, nors vistiek aiškino, kad "keista, iš to paties puodo". Kiti patiekalai, buvo geri, skanūs, ko ir tikėjomės ne pirmą kartą eidami. Bet man jau užrišo gerklę ir valgydama malonumo nejaučiau. Padavėja neatsiprašė, yik kaip kompensaciją atnešė 4 taureles imbierinio vyno-maždaug-vaišina. Nieko aš nebesakiau, dar ir arbatpinigių palikau, nors, paskui, galvojau, kad čia tai klaidą padariau(čia vis todėl, kad mes šventėm vasario 16 vyro gimtadienį.)Labai norėčiau, kad kaip nors šį mano atsiliepimą perskaitytų šeimininkai, nes mes tikim tokiais aprašymais, kad :...ne iš anksto gaminama, viskas šviežia ir t.t. Pakontroliuokit virėjas, nubauskit, pakeiskit...ir išmokykit padavėjas šiltesnio aptarnavimo... P.s.Seniailankiausi, bet tikiuosi, Augustijonų gatvėje dar nepagedot?Ko ir linkiu. Nors dabar sau prižadėjau nė kojos nekelt į Jūsų kavinę, nors mes prie vegetarų. Beje, kai atėjo, -visai nebuvo žmonių-o nepasitiko, nepriėmė...Paskui prisirinko... NUSIVYLUSI LABAI.

 • arturas 5.0
  0
  ir mums su drauge taip pat labai patiko

 • rd 4.0
  0
  Tikrai sauni vietele, viskas patiko, aplinka, muzikele, maistas-baklazanu ir pomidoru troskinys su panyru, humuso salotos, avokado desertas, jogu arbata, aptarnavimas buvo puikus, mes ne veganai, bet mums patiko

 • Arminas 5.0
  0
  Šaunuoliai :)

 • Loreta
  +1
  Labai labai skanu, jūs tikri šaunuoliai :) Šiuo metu Vilniuje man nėra skaniau, kaip pas jus. Labai skanus ir sultinys, ir panyro sūrio patiekalai, ir daržovių kotletai, ir žele su agaru. Beje, vasarą buvo atvažiavusios 2 viešnios iš Prancūzijos, kurios kasmet 2 mėn praleidžia Tibete, tai jos sakė, kad jūsų koldūnai su daržovėmis - autentiški tibetietiškiems, skonis lygiai, kaip ten. Joms irgi pas jus labai patiko.

 • Arturas 5.0
  0
  Pakviete draugai "ant" arbatos - tai labai jauku, padaveja ir maloni ir humoro jausmo nestokojanti. P.S.O sedejimas (tiksliau - ishsidrebimas) beveik basomis - ziauriai fainas dalykas.

Pasiūlyk restoraną