Perkūno namai

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Prancūzų, Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.4

Jauki restorano aplinka, pro kurio langus atsiveria žydintis slėnis su šimtamečiais ąžuolais – puiki vieta organizuoti šventinius pokylius, dalykinius pietus, svečių priėmimus bei linksmas vakaro šventes draugų būryje ar su bendradarbiais. Turime dvi pokylių sales: restorano salę, talpinančią iki 50 žmonių arba bibliotekos salę, talpinančią iki 20 žmonių.

Valgiaraštis viešbučio restorane nekasdienis. Jis atnaujinamas du kartus per metus, todėl užsukę visada galėsite paragauti naujų gurmaniškų patiekalų. Visi patiekalai – išskirtiniai, patiekiami ir ruošiami tarsi tikri meno kūriniai. Patiekalus kuria ir degustacijose dalyvauja pati restorano savininkė Ingrida Gustienė, kuriai patiekalų ruošimas ir naujų skonių ieškojimai – tikra aistra.Darbo laikasVirtuvė
Pirmadienis 12:00 - 22:00 iki 21:30
Antradienis 12:00 - 22:00 iki 21:30
Trečiadienis 12:00 - 22:00 iki 21:30
Ketvirtadienis 12:00 - 22:00 iki 21:30
Penktadienis 12:00 - 22:00 iki 21:30
Šeštadienis 12:00 - 22:00 iki 21:30
Sekmadienis 12:00 - 22:00 iki 21:30

Patikėkite savo šventinius rūpesčius mums! Ieškote restorano, kuris galėtų surengti įmonės vakarėlį ar Jūsų asmeninę šventę? Viešbučio „Perkūno namai“ restoranas Jūsų šventėms siūlo: 

 • 2 sales – klasikinę restorano salę (iki 60 žmonių) ir bibliotekos salę (iki 20 žmonių);
 • aukšto lygio aptarnavimą ir gurmanišką maistą;
 • nemokamą parkavimo aikštelė ir speciali nakvynės kaina šventės dalyviams;
 • Didesniam renginiui galima panaudoti kitas viešbučio erdves ir kiemą;
 • Galime surengti banketus, furšetus ir kitus pobūvius Jūsų patalpose.
 • Nustebinkite namiškius, kolegas ar verslo partnerius restoranų „Perkūno namai“  meistrų pagal užsakymą paruoštais vieno kąsnio užkandžiai ir šventiniais patiekalais.

Užsisakant šventę mūsų restorane, jaunavedžiams ir šventės svečiams taikoma nuolaida apgyvendinimui nuo standartinių kainų.

 

Patikėkite savo šventinius rūpesčius mums! Ieškote restorano, kuris galėtų surengti įmonės vakarėlį ar Jūsų asmeninę šventę? Viešbučio „Perkūno namai“ restoranas Jūsų šventėms siūlo: 

 • 2 sales – klasikinę restorano salę (iki 60 žmonių) ir bibliotekos salę (iki 20 žmonių);

Išvežamieji banketai
Svečių skaičius Banketas - 50 žm., furšetas - iki 70 žm.
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Perkūno namai

 • Evelina Keturkiene 4.3
  0
  Jauki aplinka, malonus aptarnavimas ir skanus maistas:)

 • Bronislava Gudelevičienė 5.0
  0
  Viskas labai patiko

 • JONAS 4.3
  0
  Š.M birželio 5d.šventėme žmonos gimtadienį.Norėčiau padėkoti restorano darbuotojams už puikią aplinką,gerą aptarnavimą ir gurmanišką maistą.Dėkingi p.INGAI už nuostabų stalo ir salės paruošimą ir papuošimą.Tai buvo N U O S T A B U.

 • Tadas 5.0
  0
  Labai skanus maistas,labai geras aptarnavimas. Maisto kainos lyginant su jo kokybe yra labai prieinamos. Dziaugiuosi, kad toks restoranas yra! Taip ir toliau!

 • Giedrė
  +2
  Aukščiausios klasės restoranas. Subtili aplinka. Šventėme Mamos jubiliejų. Nuostabi vaisiais įdaryta triušiena. Nepakartojamas orkaitėje keptas paltusas su migdolais ir mangais, nuostabūs ledai su vyšniomis ir brendžiu. Tortas šviežutėlis, puoštas gyvomis gėlėmis. Kava - super, tiek juoda, tiek kapučino. Puikus serviravimas ir aptarnavimas. Žavus sodelis aplink. Šventė buvo nuostabi. Ačiū visam kolektyvui. Gyvuokit ir klestėkit, šaunuoliai!

 • gurmanas 4.3
  +1
  Viskas ten ok. Matosi kai kuriu komentatoriu lygis. "Creme brulle buvo saltas viduj" ,prajuokino:)))))))

 • lankytoja
  -3
  Creme brulee jautesii glitesiai, be to viduryje buvo saltas. Antienos esu valgius ir skanesnes. Kainos ir kokybes santykis labai nekoks.

 • Egidijus 5.0
  +3
  Labai gerai paruostas ir skanus pipirinis kepsnys, Creme Brule sviezias ir karstas. Firmine kava su alkoholiu unikali. Labai geras aptarnavimas. Vienas geriausiu restoranu Kaune.

 • KLAUSIMAS
  -1
  KUR MENIU????

 • Inga 5.0
  +3
  Galima tik pasidziaugti,kad dar Lietuvoje yra tokiu vietu... Maistas-nuostabus, aptarnavim as-superinis, aplinka-dvelkianti ramybe. Turejau svecia daug ko maciusi,bet tokia antiena ragavo pirma karta.. Nuosirdus aciu sauniam kolektyvui.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną