Palanga (SPA Luxury)

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
4.4

Viešbučio ir SPA „Palanga Hotel“ restoranas įsikūręs visai prie pat jūros, todėl didžiuojasi tuo, kad šefai palaiko glaudžius santykius su žvejais ir apylinkių ūkininkais, kurie patiekia į restoraną šviežiausius produktus. Restorano virtuvės meistrai svečiams siūlo iš šviežių jūros gėrybių pagamintą karpačio ar žuvienę, brandintos jautienos steikus, pačių šefų gamintus šviežius makaronus ir saldžius desertus bei ypatingą antienos sriubą, dėl kurios svečiai specialiai atvažiuoja į restoraną net iš kitų miestų.

Kuomet restorane svarbiausia yra svečias, tuomet čia sukuriama atmosfera, kad jis pasijustų laukiamas, atnešantis džiaugsmą ar tiesiog, kaip namie ir nenorėtų išeiti, o išėjęs visada norėtų sugrįžti ir grįžtų.  Laikydamai šio, svarbiausio, savo veiklos principo, „Palanga Hotel“ restorano komanda svečiams siūlo tik iš patikimų „rankų“ patiektą bei pagamintą, visada šviežią maistą.


Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 08:00 - 00:00 - - -
Antradienis 08:00 - 00:00 - - -
Trečiadienis 08:00 - 00:00 - - -
Ketvirtadienis 08:00 - 00:00 - - -
Penktadienis 08:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 08:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 08:00 - 00:00 - - -

Atsiliepimai apie Palanga (SPA Luxury)

 • Jolanta 5.0
  +6
  Sužinojome, jog iš pagrindų pakeistas meniu ir nuvažiavome įvertinti. Turiu pasakyti, kad visa mums ten patikdavo ir niekada nebuvome nusivylę, tačiau šį kartą buvome ypatingai MALONIAI nustebinti. Patiekalai ganėtinai paprasti, nėra jokių įmantrybių per daug - tačiau, kas svarbiausia, skonis puikus. Kiek skirtingų patiekalų išragavome, visi savaip nuostabūs ir man retai būna, jog į patiekalą nesinorėtų papildomai dėti prieskonių, bet šį kartą prikibti neturėjau prie ko. Bravo savininkams, jog išlaiko lygį. Nuostabiausia vieta ne tik Palangoje, bet ir visame Vakarų regione.

 • Jolka
  +2
  Nuostabus viesbutis, puikus aptarnavimas ir geras restorano maistas, kasmet vaziuojame butent cia:)

 • Laura 5.0
  +18
  Be abejones, vis dar pats nuostabiausias restoranas Klaipedos apskrityje. Puikus aptarnavimas, atsizvelgta i menkiausias detales, vis atnaujinamas meniu, o ir pats viesbutis nuolatos keiciasi ir tobuleja. Belieka tik pagirti, kad tai viena is tu retu vietu, kur "neuzmiegama ant lauru" ir investuojama siekiant kuo geresnio rezultato. Visada turi kuo nustebinti, o naujasis ju korpusas "Design" - tiesiog pasaka, neturinti ir, manau, ilgai neturesianti analogu Lietuvoje. Bravo!

 • Edmundas iš 801 kamb. 5.0
  +5
  Restorane valgėme tik desertus, tad nieko daug nekomentuosiu. Bet vakarienė į kambarį buvo skani skani. Pusryčiai irgi tobulai patenkino 5 žvaigždes. Labiausiai patiko pats viešbutis (gyvenome naujame korpuse): kambarys, vandens atrakcijos, interjeras ir t.t. Personalo darbas 9 balai... iš devynių :) Sakoma, kaip praleisi pirmas Naujų metų dienas, tokie ir bus visi metai. Mums bus af....ni!

 • super! 5.0
  +6
  Paskutiniais metais(nuo vasaros sezono) labai pagerejes maistas, sauniai dirbat. Restoranas drasiai vertas 5 zvaigzdziu vardo, bene geriausias LT ir perspjauna Vilniaus auksciausios klases restoranus. Taip ir toliau, sekmes.

 • aa
  -5
  pobūviai, banketai iki 80 žmonių, furšetai iki 100 žmonių, kaina vienam asmeniui nuo 50,00 Lt, išvažiojamasis maitinimas Tai kad torto gabaliukas 50 Lt kainuoja. nesąmones rašo

 • lebronius 5.0
  +4
  aptarnavimas vertas penkiu zvaigzduciu,kaip Lietuvoj,kaip nezezoniniam mieste.

 • Rokas 3.0
  -3
  Kazkas pasidare su maistu. Jei seniau visada dziuginddavo, tai paskutinius 2 kartus deja nuliudino. Atrodo jog nebe tie zmones gamintu

 • Svecias 1.0
  -4
  Labai neskanu buvo. Toks ispudis, kad virejas atostogu isvyko, o maista gamino vienas is padaveju... brrr.. aptarnavimas irgi galetu buti geresnis, visgi 5-kiu zvaigzduciu viesbuciui priklauso restoranas. Siaip viesbutis patiko.

 • Vitalijus 5.0
  +3
  Puikus aptarnavimas

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną