La Pasta

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Restoranai
3.8
Mus rasite
Verkių g. 29, VILNIUS
 • iki 22:00
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 22:00 - - -
Antradienis 11:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 22:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 21:00 - - -

Atsiliepimai apie La Pasta

 • Kotryna Papartyna 2.0
  0
  Virtuvei dar labai yra kur tobulėti. Makaronų namai, tačiau su makaronų paruošimu labai labai prastai.

 • Tomas Manas 2.7
  0
  Labai mėgstu makaronus, tad surizikavau ir daviau makaronų namams antrą šansą. Tiems kas tingi skaityti, iškart informuoju - trečio šanso nebus :( Interjeras vis toks pat šauniai jaukus, tačiau maistas šį syki buvo dar prastesnis eni kai lankiausi paskutinš sykį. Trinta pievagrybių sriuba tokio sūrumo, kad net nelabai galiu pasakyti kokio ji buvo skonio. Makaronai su tunu, kaparėliais ir alivuogėmis - jovalas be skonio, makaronai nedavirę (dar traškūs). Lazanija tas pats kas sriuba - nežmoniškai nusūdyta. Patiekalų pateikimas kaip tarpuvartės valgyklos. Nulis estetikos. Aptarnavimas keistas. stoviniuoji vos įėjęs, nei prisėst pasiūlo nei iki staliuko palydi. Bent paklausė ar buvo skanu (teko atlaikyti kritikos strėles). Žodžiu prastai, o kad negrįšiu tai faktas. Dvieju patiekalų ir vienos sriubos kaina (dienos pietūs) 11.5 eur.

 • Ausra Zukauskiene 5.0
  0
  Lankiausi šioje įstaigoje kelis kartus. Patiko viskas- ir aptarnavimas, ir nuoširdus bendravimas, ir maistas. Savininkas labai šiltas, malonus, linkęs bendrauti su klientais žmogus. patiko man, draugėms, rekomenuoju ir kitiems.

 • Gediminas Jasas 5.0
  0
  Skanu, jauku, dėmesingas aptarnavimas, logiškos kainos, išskirtinis interjeras, itališka emocija!

 • Neringa Sauliūnaitė 3.7
  0
  Dienos pietūs gausūs, tačiau neypatingi, ypač liūdna makaronai su krevetėmis, skonis, kaip antibiotikų. O aptarnavimas galėtų būti dėmesingiasnis. Tačiau antrą šansą duosiu :)

 • Tomas Manas 3.3
  +1
  Dienos pietūs vidutinės kainos 5.5 eur. Sriuba + antras patiekalas (makaronai su krevetėmis ir padažu). Trinta brokoliu sriuba patiekta tvarkingai, tačiau skonio nelabai rasta. Makaronai išvis be skonio. Krevetės lyg buvo, bet tos mažytės iš šaldymo kamerų parduotuvėse. Druskos ir pipirų indeliai (kurių reikėjo atskirai paprašyti) baisiniai, iš esmės pjovėsi su visa itin puikia interjero aplinka. Interjeras šviesus ir jaukus. Ant stalų žvakių dekoracijos perteikė neskoningą Palangos restorano porieskonį.

 • Aurimas Žurinskas 3.7
  0
  Na maistas tikrai prastas, neičiau antrą kartą. Aišku malonu, kad pavaišina vandeniu su citrina, bet tas neatperka neskanaus maisto. Daleiskim perkepęs picos padas pripiltas pamidorų pastos be proto ir pamėtyta ale vytintos mėsos. Arba makaronai su karbonara padažu kuriame šoninė buvo žalia atrodo, ka tik nuo kiaulės atpjauta ir susmulkinta, bet nekepta. Didelė pica 8,5e (kokių 30cm) makaronai 6,5e. Antrą kartą neisiu, nes makaronai paprastam cherlee skanesni kokius 10 kartų... Gal mano skonis labai jau paprastas...

 • Vytas 1.0
  0
  Baisus interjeras, nosį riečiantis saldokas vaikų darželio košyčių ir pampersų kvapas, o makaronai labai toli nuo įsivaizduojamo itališko standarto.Pirmas ir paskutinis kartas - NEREKOMENDUOJU NIEKAM.

 • Ana 5.0
  0
  Beprotiskai skanu, jauku ir miela.

 • Jonas 5.0
  0
  Labai skaniai pavakarieniavom! Šiaurės miestelio atradimas. Rekomenduojam.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną