La Pasta

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Makaronai | Pasta, Pica
3.8
Itališkos virtuvės pasididžiavimas, t.y. makaronai, ravioliai, lazanija, rizoto, Romos stiliaus picos, desertai, jau turi Vilniuje savo namus - Ogmios mieste!

Darbo laikasVerslo pietūs
Pirmadienis 11:00 - 22:00 -
Antradienis 11:00 - 22:00 -
Trečiadienis 11:00 - 22:00 -
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00 -
Penktadienis 11:00 - 22:00 -
Šeštadienis 11:00 - 22:00 -
Sekmadienis 12:00 - 21:00 -
Jauki itališkų namų aplinka, gardus itališkas maistas, auksinių laikų itališka muzika ir gera nuotaika - viskas ko reikia jaukioms Jūsų šventėms! :) Didesnių rezervacijų užsakymai telefonu - 867114408
Jauki itališkų namų aplinka, gardus itališkas maistas, auksinių laikų itališka muzika ir gera nuotaika - viskas ko reikia jaukioms Jūsų šventėms! :) Didesnių rezervacijų užsakymai telefonu - 867114408

Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 30
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie La Pasta

 • Daiva Daiva 3.7
  0
  Porcijos nėra didelės. O aptarnavime dar turi ko mokytis: užsakėme Tagliatelli su krevetėmis ir pesto padažu. Atnešė gana greitai (tuo metu salėje buvome vieninteliai), bet padavėjas žiūrėdamas, pro šalį ir glamžydamas rankas pasakė, kad krevečių neturi, todėl atnešė kitokį patiekalą, bet jis labai skanus, jums patiks, aš pats jį mielai valgau. Gerai, neprieštarausime. Užsakėme vyno. Pasakė, Jūs valgykite, o aš atnešiu. Pradėjome valgyti ir... radome krevečių. Hmmm... Atnešė vyną. Sakome - o krevečių radome :), padavėjas pasiskundė, kad jis čia dirba pirmą dieną, todėl nelabai dar žino. kaip čia išeina - padavėjas nežino, ką neša klientui?

 • Kotryna Papartyna 2.0
  0
  Virtuvei dar labai yra kur tobulėti. Makaronų namai, tačiau su makaronų paruošimu labai labai prastai.

 • Tomas Manas 2.7
  0
  Labai mėgstu makaronus, tad surizikavau ir daviau makaronų namams antrą šansą. Tiems kas tingi skaityti, iškart informuoju - trečio šanso nebus :( Interjeras vis toks pat šauniai jaukus, tačiau maistas šį syki buvo dar prastesnis eni kai lankiausi paskutinš sykį. Trinta pievagrybių sriuba tokio sūrumo, kad net nelabai galiu pasakyti kokio ji buvo skonio. Makaronai su tunu, kaparėliais ir alivuogėmis - jovalas be skonio, makaronai nedavirę (dar traškūs). Lazanija tas pats kas sriuba - nežmoniškai nusūdyta. Patiekalų pateikimas kaip tarpuvartės valgyklos. Nulis estetikos. Aptarnavimas keistas. stoviniuoji vos įėjęs, nei prisėst pasiūlo nei iki staliuko palydi. Bent paklausė ar buvo skanu (teko atlaikyti kritikos strėles). Žodžiu prastai, o kad negrįšiu tai faktas. Dvieju patiekalų ir vienos sriubos kaina (dienos pietūs) 11.5 eur.

 • Ausra Zukauskiene 5.0
  0
  Lankiausi šioje įstaigoje kelis kartus. Patiko viskas- ir aptarnavimas, ir nuoširdus bendravimas, ir maistas. Savininkas labai šiltas, malonus, linkęs bendrauti su klientais žmogus. patiko man, draugėms, rekomenuoju ir kitiems.

 • Gediminas Jasas 5.0
  0
  Skanu, jauku, dėmesingas aptarnavimas, logiškos kainos, išskirtinis interjeras, itališka emocija!

 • Neringa Sauliūnaitė 3.7
  0
  Dienos pietūs gausūs, tačiau neypatingi, ypač liūdna makaronai su krevetėmis, skonis, kaip antibiotikų. O aptarnavimas galėtų būti dėmesingiasnis. Tačiau antrą šansą duosiu :)

 • Tomas Manas 3.3
  +2
  Dienos pietūs vidutinės kainos 5.5 eur. Sriuba + antras patiekalas (makaronai su krevetėmis ir padažu). Trinta brokoliu sriuba patiekta tvarkingai, tačiau skonio nelabai rasta. Makaronai išvis be skonio. Krevetės lyg buvo, bet tos mažytės iš šaldymo kamerų parduotuvėse. Druskos ir pipirų indeliai (kurių reikėjo atskirai paprašyti) baisiniai, iš esmės pjovėsi su visa itin puikia interjero aplinka. Interjeras šviesus ir jaukus. Ant stalų žvakių dekoracijos perteikė neskoningą Palangos restorano porieskonį.

 • Aurimas Žurinskas 3.7
  0
  Na maistas tikrai prastas, neičiau antrą kartą. Aišku malonu, kad pavaišina vandeniu su citrina, bet tas neatperka neskanaus maisto. Daleiskim perkepęs picos padas pripiltas pamidorų pastos be proto ir pamėtyta ale vytintos mėsos. Arba makaronai su karbonara padažu kuriame šoninė buvo žalia atrodo, ka tik nuo kiaulės atpjauta ir susmulkinta, bet nekepta. Didelė pica 8,5e (kokių 30cm) makaronai 6,5e. Antrą kartą neisiu, nes makaronai paprastam cherlee skanesni kokius 10 kartų... Gal mano skonis labai jau paprastas...

 • Vytas 1.0
  0
  Baisus interjeras, nosį riečiantis saldokas vaikų darželio košyčių ir pampersų kvapas, o makaronai labai toli nuo įsivaizduojamo itališko standarto.Pirmas ir paskutinis kartas - NEREKOMENDUOJU NIEKAM.

 • Ana 5.0
  0
  Beprotiskai skanu, jauku ir miela.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną