La Crepe

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
2.4
Mus rasite
Karaliaus Mindaugo pr. 49, KAUNAS
  Dabar nedirba
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 09:00 - 23:00 - - -
Antradienis 09:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 09:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 09:00 - 00:00 - - -
Penktadienis 09:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 09:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 09:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie La Crepe

 • Danie Lė 3.0
  0
  Blynai visai skanūs, ypač patiko amerikietiški :) bet picos tai labai suprastėjo. Anksčiau buvo labai skanios, o dabar sausos, viskas sudrėbta bet kaip bet tvarkos

 • Aurimas Rocka 5.0
  0
  Pacios skaniausios midijos Kaune, padaveja Iveta puikiai atliko savo darba, rekomenduoju 100%!!!! Sefo maistas taippat puikus! Saltibarsciai buvo super!

 • Rasa 1.0
  +1
  aptarnavimas apgailėtino lygio. 2016-10-29 ryte atėjome į Akropolio la crepe papusryčiauti. Nesupratome ar restoranas jau dirba- tad užėjome paklausti ar galime papusryčiauti. Padavėjos paklausus, ji neaiškiai sumurmėjo kažką, susižvalgėm su drauge ir paklausėm antrą kartą ar tikrai dirbate. ir gavome labai mandagų užrėkimą per visą patalpą 'jus, neisgirdote? dirbame'. Pradėjo skųstis bendradarbei, kaip gi neišgirdome iš pirmo karto. Apie aptarnavimą paskui tos pačios padavėjus iš vis norisi tylėti. Tokios nepagarbos klientui nesu mačiusi. Priimdama užsakyką akivaizďžiai rodė nepasitenkinimą ir kalbėjo nemandagiai. Jeigu tokie padavėjai yra samdomi, tai bus paskutinis kartas, kai mes atėjome čia.

 • neidomus
  0
  Situacija baisi,užėjom pavalgyt,užsisakėm sriubas,blynelių,čirvinių blynelių nebuvo,kadangi padavėjas sakė sugedus keptuvė,pralaukėm pusvalandi atnešė blynelius,sakau kur sriuba,sako atsiprašau nauja virėja virtuvėjvirtuvėj,maistas gal ir skanus,bet aptarnavimas tai baisu,suvalgėm blynelius,o antras patiekalas buvo sriuba,daugiau tikrai ten neisim

 • Kliente
  +5
  Kas nutiko,kad taip nusmuko kokyke patiekalu.?Grikiu blyneliai sudziuve,o ne iskepe.Avinzirniai ne iskepe o sudege.Gala sugaisto laiko pas jus.

 • Monika 1.0
  0
  Šiandien užsukome... Valgėm tik pica.. Ant kurios uzmesti kumpio griezinelii ir surio gabalai na dar keletas anaso gabalelių tai 'havaju ypatingoji' su tokia ypatinka pica padare ir ypatinga ispudi, del kurio daugiau cia nesilankysiu.

 • Juozas
  +5
  Gruodzio 27 diena uzsukome ,nes praalkome,lankytoju be galo daug buvo. Buvome patenkint gavus,tai ko pageidavome, jautienos antrekotas keptas su krauju.Daug lankausi restoranuose , bet cia sis virejas vertas auksciausiu nuopelnu.Jis moka kepti steikus.Aciu restorano virejui.

 • aiste
  +3
  Nesuprantu ,tik vieno gal kelios pamainos dirba,uzsisakai paprasciausia bulvini blyna su lasisa,viena karta ji patiekia su grazia lasisos rozele ir graziai isdeliotais burokeliu lapeliais,o kita syki kazkokia kose sukresta ant blyno.Pageidauciau visada gauti ji su rozele.

 • TSLK D jaunimo nare Raimonda
  +3
  Siu metu lapkricio 1 d. uzsukome pavakarieniauti,iprasto mums astrios zuvienes . nuostabaus skonio,sekmes jusu virtuvei ir virejui ,kuris ja ruose

 • Martyna
  +1
  Šiandien, t.y rugpjūčio 11 dieną buvau atėjusi su pora draugių į kavinę. Išsirinkome vietas, prisėdome, ir padavėjas jaunas vaikinukas su akinukais atnešė meniu. Išsirinkome, sėdime, matome, kad žmonių beveik nėra, o jis dairosi, stovi prie baro, tačiau užsakymo ateiti ir priimti nesugebėjo. Na sakyčiau jau akivaizdus išsiblaškymas, tiesiai jam prieš nosį sėdėjome, pralaukėme turbūt daugiau nei pusvalandį , o užsakymų visgi niekas priimti neatėjo.. Teko atsistoti ir išeiti. Taip neturėtų vykti, kai žmonių beveik nėra, o keli lankytojai ir tie neaptarnaujami..

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną