La Crepe

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Pica
2.2
Mus rasite
Karaliaus Mindaugo pr. 49, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 09:00 - 23:00 - - -
Antradienis 09:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 09:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 09:00 - 00:00 - - -
Penktadienis 09:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 09:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 09:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie La Crepe

 • Akvilė Aleksejūnaitė 2.3
  0
  Maistas visiškai neatitinka nuotraukų. Padavėjos dažnai nemandagios, ilgai nepriima užsakymų. Tik interjeras gražus.

 • Aušra Malakauskienė 2.7
  0
  Labai nustebino blyneliu kepėjos darbo pobūdis. Sėdėjome netoli blynu kepimo vietos- gerai matėsi kaip dirba kepėja. Maisto laukėme apie valanda. Visa laika kepėja dirbo be vienkartiniu pirštiniu: dėjo, vartė, ranka dėjo įdara, ejo prie picu- ten tomis pačiomis rankomis dėliojo vytinta mėsa ant picu, vel gryžo prie blyneliu kepimo, ir t.t... Padavėjos paklausus ar pas jus dirbama be vienkartiniu pirštiniu- atsakė, kad ne. Deja ir po paklausimo (sėdėjome dar apie pusvalandį) niekas nepasikeitė. Tikrai likome labai nustebinti ir nusivylę šios įstaigos higiena. Net ir kebabinėse maista ruošiantys źmonės visada dėvi vienkartines pirštines.

 • Gintare Juskelyte 1.0
  0
  2018/08/30 Kazkas baisaus, maistas visai net nepanasu Ka uzsisakai, sriuba kaip 3kartus praskiesta

 • Gintare Juskelyte 1.0
  0
  2018/08/30 Kazkas baisaus, maistas visai net nepanasu Ka uzsisakai, sriuba kaip 3kartus praskiesta

 • Danie Lė 3.0
  0
  Blynai visai skanūs, ypač patiko amerikietiški :) bet picos tai labai suprastėjo. Anksčiau buvo labai skanios, o dabar sausos, viskas sudrėbta bet kaip bet tvarkos

 • Aurimas Rocka 5.0
  0
  Pacios skaniausios midijos Kaune, padaveja Iveta puikiai atliko savo darba, rekomenduoju 100%!!!! Sefo maistas taippat puikus! Saltibarsciai buvo super!

 • Rasa 1.0
  +2
  aptarnavimas apgailėtino lygio. 2016-10-29 ryte atėjome į Akropolio la crepe papusryčiauti. Nesupratome ar restoranas jau dirba- tad užėjome paklausti ar galime papusryčiauti. Padavėjos paklausus, ji neaiškiai sumurmėjo kažką, susižvalgėm su drauge ir paklausėm antrą kartą ar tikrai dirbate. ir gavome labai mandagų užrėkimą per visą patalpą 'jus, neisgirdote? dirbame'. Pradėjo skųstis bendradarbei, kaip gi neišgirdome iš pirmo karto. Apie aptarnavimą paskui tos pačios padavėjus iš vis norisi tylėti. Tokios nepagarbos klientui nesu mačiusi. Priimdama užsakyką akivaizďžiai rodė nepasitenkinimą ir kalbėjo nemandagiai. Jeigu tokie padavėjai yra samdomi, tai bus paskutinis kartas, kai mes atėjome čia.

 • neidomus
  0
  Situacija baisi,užėjom pavalgyt,užsisakėm sriubas,blynelių,čirvinių blynelių nebuvo,kadangi padavėjas sakė sugedus keptuvė,pralaukėm pusvalandi atnešė blynelius,sakau kur sriuba,sako atsiprašau nauja virėja virtuvėjvirtuvėj,maistas gal ir skanus,bet aptarnavimas tai baisu,suvalgėm blynelius,o antras patiekalas buvo sriuba,daugiau tikrai ten neisim

 • Kliente
  +5
  Kas nutiko,kad taip nusmuko kokyke patiekalu.?Grikiu blyneliai sudziuve,o ne iskepe.Avinzirniai ne iskepe o sudege.Gala sugaisto laiko pas jus.

 • Monika 1.0
  0
  Šiandien užsukome... Valgėm tik pica.. Ant kurios uzmesti kumpio griezinelii ir surio gabalai na dar keletas anaso gabalelių tai 'havaju ypatingoji' su tokia ypatinka pica padare ir ypatinga ispudi, del kurio daugiau cia nesilankysiu.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną