Karališkas sodas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos, Karaimų
Įstaigos tipas: Užkandinės
Patiekalų tipas Kibinai
2.5
Mus rasite
Karaimų g. 57, TRAKAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 00:00 - - -
Antradienis 11:00 - 00:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 00:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 00:00 - - -
Penktadienis - - - -
Šeštadienis 11:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 00:00 - - -

Atsiliepimai apie Karališkas sodas

 • Justas
  0
  Kainos kosmines o maistas prastas, seimininkas chamas.

 • lankytojas
  0
  Vieta ideali, taciau aptarnavimas klaikus. Meniu gavome prasedeje 15min. WC nera muilo ir paprasius sako, kad baigesi. Pasiule 'fairio';) Pasinaudojom... Tikiuosi bent virejos turi kuo nusiprausti.

 • Agnė
  +4
  Užėjom savaitgalį pavalgyt. Pasėdėjom, palaukėm, nieks nieko. Tada vyras nuėjo atnešti meniu. Pavartėm meniu ir likome abudu nesupratę bajerio, nes kainos kaip litais. Kibinas 5eur, paprasta vištiena 12eur, kiaulienos kepsniukas 20eur. Kaip pasakė vyras, nesam vargšai, bet proto reikia turėti tokius pinigus mokėt. Gyvenime daugiau ten neisiu.

 • Agnė
  0
  Kortele atsiskaityti neįmanoma

 • Agnė
  0
  Kainos kaip šveicarijos alpėse..lupikų lupikai...maisto kokybė klaiki. Kibinų vidus perdžiūvęs. Charčo sriuba - ryžių ir pamazgų skonio. Tualetai nušnerkšti,nebuvo nei tualetinio popieriaus,nei rakšluosčių. Personalas slunkių kompanija. Iš 10 balų, duočiau 0 daugiausiai

 • Gg
  0
  Pigiausias kibinas 4.5eur, latte 5eur. Laikti ilgai. Interjeras ir maisto kokybe neatitinka kainu.

 • :(
  -1
  Siaubingesnio aptarnavimo ir žemesnės kokybės maisto dar niekur neteko matyti :(((((((((((((( Brrrrr Daugiau ten net kojos nekelsiu.

 • aliona 1.0
  0
  Buvome 4riese.laukeme kol atnes meniu 10min,dar 15-20min laukem kol kas paims uzsakyma.galu gale reikejo stotis ir eit prie baro uzsisakyti.prie baro stovejo 4merginos,2padavejos ir 2barmenes.uzsisakius maistas visiems atejo skirtingu laiku. Kai 2baige valgyt kitiem dviem maistas tik atejo.kibinai su jautiena buvo siaubingi mesa juoda kvapas siaubingas ir mesa gumine,sultinys neskanus pati chemija. tai jau maggi kubelis geresni skoni turi.kiaulienos sprandines su baravykais taip pat buvo gumine o grybai pervirti ir visas patiekalas labai surus.manau Vireja reikia keisti,nes maistas visai neatitinka Kainu.o vadybininkas arba seimininkas jej nenori prarast biznio turi kazka daryt,nes tragedija.pati esu restorano vadybininke ir tikrai matau kad myli pinigus bet ne versla.o padavejos kencia del tokiu blogos maisto kokybes.sumokejom 50euru ir tikrai ten daugiau negrisim,vilniaus centre galima skaniau ir pigiau 4riem pavalgyt.geriau tokius restoranus kaip toks uzdaryt.ir negadint zminem nuotaikos.buvau 2kartus ir abu kartai tas pats...labai esam pasipiktine.ir jej butu galimybe isresciau seimininkui i akis ka galvoju.

 • Irene Vaičiutė
  +1
  Atsisėdom prie staliuko,kur vaizdas,tikrai puikus,tik nežinojom,kad viską sugadins nuo stalo nenunešti indai,kaip ir padavėjos laukimas15-20min.Kai nuėjau ieškoti....žodelis-nespėjam. Belaukiant,prie mūsų iš kavinės išėjo 20žm.Viena šeima kantriai laukė su mažu vaikeliu-nesulaukė net užsakymo,dvi pagyvenusios damos,net nešvarius indus tvarkingai sudėjo ant stalo kampo,bet ir tai ,nieks jų nepaėmė ir ponių neaptarnavo,jos išėjo.t.t Padavėja eina pro šalį tuščiomis rankomis,bet nepaima nei vienos nėšvarios lėkštės,nesuprantu,kaip jos dirba.. Kai buvom aptarnauti(apie kainos ir kokybės santykį net kalbėt nenoriu)net atsiskaityti niekas neskubėjo,vyras šyptelėjęs pasiūlė išeiti,bet, esam solidaus amžiaus ir tokių paikysčių nedarom,nuėjom prie baro,o ten judesys,visos padavėjos prie kasos ir užsakymų apaprato,ten jos tikrai praleidžia daugiau laiko nei salėje. Gaila,kad tenka rašyti tokį nemalonų atsiliepimą,ir dar-ant čekio nera telef. nr.kaip ir niekur kitur,jei ir radau intern.tai nr.neneudojamas. Sakoma žodinė reklama visagalė...darykit išvadas,nors visada atsiras naivuoliai kurie susigundys maloniai pasėdėti..

 • lankytoja
  0
  Esu pasibaisejusi atejus i kavine 8valanda vakaro klientams yra pasakoma kad jau nebedirba kavine,nors darbo laikas uzrastytas iki 22val.:)

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną