Esperanza Resort

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
3.3
30 Geriausių restoranų
Prabangus
Populiarus

„IDW Esperanza Resort " – tai prabangus penkių plius žvaigždučių deluxe klasės SPA viešbutis, išskirtinių pasaulio viešbučių tinklo „Small Luxury Hotels of the World" narys. Tai pirmasis viešbutis Europoje, kuris gavo „Guest Service Gold" apdovanojimą iš Amerikos viešbučių mokymo instituto. Tripadvisor.com ir Five Star Alliance įvertintas kaip vienas geriausių Lietuvoje jau keleri metai iš eilės. Ši prabangi, reikliausių pasaulio keliautojų ir garsenybių vertinama vieta, įkurdinta unikaliame Aukštadvario regioniniame parke, 14 hektarų plote, ant vaizdingo Ungurio ežero kranto, šalia Trakų. „IDW Esperanza Resort" siūlo tris gurmaniškus restoranus, prabangų SPA, įvairiausias pramogas bei išskirtinę aplinką, kuri atgaivins Jūsų kūną ir sielą.

Išlakios pušys, tviskantis ežero vanduo, elegancija ir prabanga „IDW Esperanza Resort" rezidencija yra maistas akims. Tačiau net ir didžiausių gurmanų širdis pavergia mūsų virtuvė. Užburiantys aromatai, unikalūs, kartais visiškai netikėti skonių deriniai, žolynai iš mūsų ekologinio daržo, − būkite tikri, kad gausite geriausia, ko tik galima tikėtis. Aukščiausios kokybės produktus užsakome iš tiekėjų, kurie tokiais pat produktais aprūpina „Michelino" žvaigždutėmis pažymėtus pasaulio restoranus.Darbo laikasPusryčiai
Pirmadienis 13:00 - 00:00 -
Antradienis 13:00 - 00:00 -
Trečiadienis 13:00 - 00:00 -
Ketvirtadienis 13:00 - 00:00 -
Penktadienis 13:00 - 00:00 -
Šeštadienis 13:00 - 00:00 -
Sekmadienis 13:00 - 00:00 -

Jūsų gyvenimo pobūvis „IDW Esperanza Resort“
 

„IDW Esperanza Resort“ restoranuose galite rengi įvairias šventes, patyrusi komanda padės paruošti specialų meniu, parinkti gėrimus bei suderinti kitas detales. „IDW Esperanza Resort“ rezidencijoje taip pat organizuojami įvairūs verslo susitikimai ir konferencijos, kurių metu bus pasirūpinta būtiniausia įranga bei renginio vaišėmis.
Kulinarinė IDW Esperanza Resort kelionė vingiuoja per tris restoranus: „La Esperanza", „La Costa" ir „La Terazza". Nepaprastam maistui ypatingo skonio prideda intymi atmosfera ir tobulas aptarnavimas. Restoranų virtuvės meistras Mickey Bhoite pasižymi unikaliomis šefo savybėmis, savo patiekalus jis derina su vynais iš išskirtinės rezidencijos vyno rūsio kolekcijos, o meniu keičia kiekvieną sezoną.

Jūsų gyvenimo pobūvis „IDW Esperanza Resort“
 


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 80
Vidutinė kaina asmeniui €€€€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Esperanza Resort

 • Vytautas Jurksaitis 1.0
  0
  Nesuprantamas klientų aptarnavimas ir problemų sprendimo nebuvimas! Turite dovanų kuponą, būkite atidūs su jo galiojimo laiku. Nes IDW be jokio perspėjimo vienašališkai terminuoja kuponą ir negausite nei paslaugų o pinigus prarasite. Klientų aptarnavimas, toks kokio manau galėtum tikėtis pas Vaceką kaime, o ne tokioje gero vardo įstaigoje. If you have a gift coupon, better don't be late with terms, because i you are late they are terminating your coupon and you are without money and without service. Poor customer service and problem management!

 • Artūras 4.0
  +1
  Kompleksas labai grazus 9/10, restorano interjeras labai geras 9/10, aptarnavimas 10/10, maistas 8,5-9/10 (gal del to, kad lukestis buvo zymiai didesnis..), kainu politika 10/10 (ne tokios dideles ir gana logiskos), vieta 8/10 (truputi kliuna salimais esancios sodybos, tarum truksta tokios "izoliacijos").

 • Juozas 5.0
  0
  Geriausias maistas valgytas Lietuvoje.

Pasiūlyk restoraną