Eko morka

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Indų, "Namų"
Patiekalų tipas Vegetarų | Veganų
2.8
Mus rasite
Ulonų g. 5, VILNIUS
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 16:00
Antradienis 11:00 - 16:00
Trečiadienis 11:00 - 16:00
Ketvirtadienis 11:00 - 16:00
Penktadienis 11:00 - 16:00
Šeštadienis -
Sekmadienis -

Atsiliepimai apie Eko morka

 • Marija Šauliūnaitė 1.7
  0
  šios dienos pietūs keliavo į šiukšlių dėžę, nes vaizdas - jovalo, skonis kaip apvirškinto maisto. po šios valgyklėlės pokyčių ir aptarnavimas nebemalonus. nerekomenduoju

 • Aistė Ražinskaitė 4.3
  0
  Dažnai čia valgau, nes patinka maistas, o ypač kibinai su daržovėmis. Aptarnaujanti mergina visada šypsosi ir tvarkingai atrodo, tad tikrai rekomenduoju tiems, kurie nori skanaus sveiko maisto išsinešimui.

 • Tomas Manas 3.0
  0
  Greitiems vegetariskiems pietums puiki vieta. Interjero vertinti negali nes jo nera. Tai bistro tipo, o tiksliau tik issinesimui skirta maitinimo istaiga. Labai malonus aptarnavimas, o maistas skoniu nenusileidzia daugeliui Vilniaus vegetarisku restoranu. Kainos tinkamos uzsukti kasdien. Puiki vieta. Sugrisiu.

 • Darija Mi 2.0
  0
  Trumpas atsiliepimas. Aplinka: pačiame turgaus centre įsikūręs stendukas, kur galima nusipirkti dienos pietų (sriubos kaina prasideda nuo 1,20 eur., pagrindinis patiekalas 3,20 eur. ). Visi patiekalai vegetariški ir dažnai atsikartojantys. Maisto skonis - vidutiniškas (galbūt dėl to, jog aplamai nesu vegetariškos virtuvės gerbėja). Aptarnavimas draugiškas, bet per patį pietų piką gali tekti palaukti, kol sulauksite savo užsakymo.

Pasiūlyk restoraną