Disco 311 Buddha

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
0.0
Mus rasite
Vilniaus g. 33, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis - - - -
Antradienis 23:00 - 06:00 - - -
Trečiadienis 23:00 - 06:00 - - -
Ketvirtadienis 23:00 - 06:00 - - -
Penktadienis 23:00 - 06:00 - - -
Šeštadienis 23:00 - 06:00 - - -
Sekmadienis - - - -

Atsiliepimai apie Disco 311 Buddha

 • gabriele
  -1
  sveiki megstu ateiti tenais ir sy kart sestd buvau tikrai apsauginis kazkos issidirbinejo jo liktais vardas romka ir buvau po darbo iskrauste kuprine bet ir dar pasirode koks jis nemandagus jaunas vaikinas tikrai nenoreciau jo daugiau pamatyt tokio izulumo dar nemaciau!!! savo darbo vietoi negerbia klientu nezinau ar ten grisiu daugiau!!!

 • Tomas
  0
  Sveiki,esu ne dažnas lankytojas,bet kiekviena karta įėjęs į klubą, visa laiką tenka nusivilti apsaugos darbuotojais,šį karta jau man truko kantrybė. Situacija tokia: suskamba man telefonas turiu ko skubiau atsiliepti,nuėjau į ta vieta kur eiti draudžiama,gerai pripažįstu neturėjau ten eiti,BET tai nereiškia kad apsauga turi teise iškarto mesti iš klubo. Bent jau duotu koki nors įspėjimą ar kažką panašaus. Tada pribėga keli apsaugos darbuotojai ir stumia tave jėga,toks jausmas,kad padarei didžiausia nusižengią, stumia iki pat lauko durų,nesvarbu,kad tu turi pasiimti striuke ar kitus daiktus,kol iš pykčio past jų nepasiunti tol jie ir nesupranta,kad žmogus turi pasiimti striuke ar kitus savo dalykus. Bet istorija dar nesibaigia, prie klubo stoviu laukiu kol išeis mano žmonės,pastebiu,kad apsauga įleidžia visus savo draugus-pažįstamus kuriem ir taip jau laikas važiuoti namo miegoti. Paklausite iš ko sprendžiu,kad draugai ar pažįstami,o iš to kad pasisveikina rankos paspaudimu,apsikabina. Būtų viskas aišku jai bučiau neblaivas aš, bet viskas įvyko per valanda o jau nesąmonės darosi. Jau pats laikas pakeisti apsauga nes kiek susiduriu vis tie patys. (2015.04.03)

 • valdas
  0
  Apsilankiau pirma syki ir daugiau neisiu del apsauginiu, nuo kuriu visa laika nesaugiai reikia jaustis: ju chebra (pa8 sportave buduliai)gere, kabinejosi prie visu, o apsauga toleravo.

 • milda
  +1
  cacho apsauginir,vartas artiomas kysinhnkas,is mano draugo paeme 50lt,nes buvo su kedais

 • Paulius
  +7
  Tokius klubus, kaip šis, reikia kuo greičiau uždaryti, jei jie nepakeis vadinamųjų "apsauginių", kurie be jokios regimos priežasties elgiasi kaip paskutiniai chuliganai, užgaulioja ir įžeidinėja klientus, apipurškia juo dujomis, užuot rūpinesi klientų saugumu. Tai yra ne klubas, o siaubo filmas! Niekada ten daugiau neisime ir soc. tinkluose apie tai viešinsime. Disco 311 yra Vilniaus didžioji GĖDA! Dėl šio incidento kreipėmės į teisėsaugą, nes tokių dalykų sostinės centre toleruoti negalima.

Pasiūlyk restoraną