Cat Cafe

Įtraukti prie mėgstamų
4.6
Cat café kavinės kačiukai yra nepaprasti, kadangi kiekvienas turi savo gyvenimo istoriją. Mūsų misija yra ne tik leisti džiaugtis kačiukais kitiems, bet ir patiems katinams suteikti naują progą pažinti gyvenimo laimę. Mūsų visi kačių šeimos nariai yra paimti iš gyvūnų globos namų. Taip mes ne tik stengiamės būti socialiai atsakingi, bet ir suteikti prasmę tiems, kam jos labiausiai reikia – pamestiems ir vienišiems. Ir ši tiesų, čia verda daug linksmesnis gyvenimas, nei galima manyti. Mes čia žaidžiame, mokomės ir išdykaujam. Kavinėje vyksta įvairios veiklos, kaip paskaitos apie kates ar parodos. Taip pat čia galima rezervuoti staliuką ypatingai dienai, progai ar linksmam vakarui, o ką užkąsti – tikrai visuomet pas mus rasite. Kačiukai apgaubs jus tiek ramybe, tiek žaismingumu, tiesiog reikia išsirinkti vietą kur prisėsti ir katinukai patys ateis pasisveikinti. Tad čia bus jauku visiems, o jei esi Cat person tikriausiai net bus sunku išeiti! Užeik pas mus ir pasiimk draugų!

Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 22:00
Antradienis 11:00 - 22:00
Trečiadienis 11:00 - 22:00
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00
Penktadienis 11:00 - 22:00
Šeštadienis 11:00 - 22:00
Sekmadienis 11:00 - 20:00

Atsiliepimai apie Cat Cafe

 • Agnė Samaliūtė 4.3
  0
  Nuostabi, jauki ir išskirtinė murkianti vieta :)

 • Saulė Paliulytė 5.0
  0
  Man kaip didelei kačių mylėtojai, ši vieta ideali. Puiki atmosfera, aplink pilna murklių, kurie visi tokie mieli. Aptarnavimas idealus, maistas taip pat. Šilta ir jauki vieta, į kurią dar tikrai sugrįšiu ne kartą.

 • Viktorija Varnaitė 5.0
  0
  Restoranas yra labai jaukus, tarsi namie, katinai grazus viskas tvarkinga, meniu geras, bei patiekalai skanu, interjeras raminantis, taciau kazkiek glumino, kad minimali uzsakymo kaina 3 EUR, bei del vaiku apsilankymo, bet kadangi gyvena kartu ir katinai suprantama :) aciu, griziu dar!!

 • Aistė Ražinskaitė 4.3
  0
  Kava ir katytės patiko, labai švaru ir jauku. Vienintelis minusas - taisyklė, kad kiekvienas klientas turi išleisti bent 3 EUR. Reiškia, kad į šią kavinę negalima tiesiog ateiti atsigerti kavos, klientas priverstas užsisakyti daugiau. Jei tokia sistema bandoma išvengti žmonių, kurie "mučija" kates kelias valandas gerdami tą pačią kavą, galima įvesti 3 EUR bilietų sistemą, kuriuos galima panaudoti ir maistui bei gėrimams.

 • Vytautas 5.0
  +1
  Būta vakar dviese. Aptarnavo - nepamenu kas. Užsakyta: 2 Cezario salotos su vištiena; 1 juoda kava; 1 nealk. kokteilis "Tobula". Aptarnavimas:kaip visada, puikus. Maistas:skanus, vertas laiko ir pinigų. Dėl kokteilio nepasakysiu, bet atsiliepimai buvo geri. Katės:šįsyk p. Tobula buvo gana draugiška, leidosi kasoma ir t.t. Eilinį sykį - viskas patiko, tikrai verta ateiti praleisti jaukaus vakaro.

 • Rokas 5.0
  0
  Nuostabi vieta - kačių mylėtojam ir nelbai :) nes tikrai katės užburia ir atpalaiduoja - tik reikia netingėti kates sudominti, pakrebženti, pabarbenti (žaislų ten pilna) ir stebėti jų nustebusius snukelius - kai įsidūksta tikrai žaismingi kašarai :) meniu paprastas bet gardus - ypač tiramisu ir cezario salotos su vištiena :)

 • Asta
  -5
  Esame labai pasipiktinę šios kavinės tvarka dėl vaikų amžiaus. Taisyklės sako, kad leidžiami vaikai nuo 6 m. Atvykome su mergaite, kuriai 6 m bus už mėnesio. Neįleido. Prašėme, vaikas apsiverkė, bet griežtu tonu ir akmeniniu veidu administratorė uždraudė užeiti. Juk tai ne ta įstaiga, kur galėtų būti šitaip grižtai taikomos tokios taisyklės. Nusivylusi... Matyt, daugiau ir nemėginsime apsilankyti, nes paliko labai nemalonų įspūdį.

 • Vytautas 5.0
  +1
  Būta vakar dviese. Aptarnavo..nežinia kas. Užsakyta:2 juodos kavos, 2 tiramisu. Aptarnavimas idealus, tiramisu - kaip visada, meno kūrinys, džiaugsmas valgytojui. Aplinka: nauji paveikslai, visiškai tinkantys prie bendros aplinkos. Ta pati miela, jauki muzika. Katės:dalinai ignoravo mus (tiramisu nesudomino), o štai kaimynų staliuką su šokoladiniu tortu ir per arti stalo padėtais sausainėliais - atakavo. Žmonės vos spėjo apginti maistą. Išvada:tirkai verta grįžti į teisingą kavinę su teisingu maistu.

 • Ina 5.0
  +2
  Buvom siandien su vaikais Aptarnavimas labai puikus kosmiskai svaru malonu oi sugrisim dar ir dar ,kates draugiskos Miau miau

 • Vytautas 4.0
  0
  Būta vakar dviese, aptarnavo...nepamenu kas. Užsakyta: 2 juodos kavos su pienu, 1 kava be pieno ir 1 tiramisu. Aptarnavimas: tiesiog idealu. Situacija - reikia dirbti prie nešiojamo kompiuterio, reikalinga rozetė - skambinu, užsakau stalą prie rozetės. Ateinu, man parodo 2 rezervuotus stalus, parodo rezetes (o kitu atveju ir atsimena, kur sėdžiu). Maistas skanutėlis. Tiramisu - taip, vien dėl jo dizaino verta užeiti. Katės kartais dairosi, kaip ką privatizuoti: visa laimė, personalas reaguoja žaibiškai ir ramiai katytę nuneša tolyn nuo bereikalingų pagundų. Žodžiu, puiki vieta, vieta arbatpinigių ir grįžimo čia dar kartą.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną