Alibaba

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Kinų
Įstaigos tipas: Restoranai
3.7

Mūsų restoranas „Alibaba“ įsikūręs Žemynos g. 18 (Pašilaičiuose).

Restoranas yra jaukaus ir unikalaus interjero. Mūsų restorane lankytojas gali rinktis iš keturių visiškai skirtingų erdvių. Pirmoji erdvė - Azijos botanikos sodas, antroji erdvė - pasaulio didmiesčio Chinatown, trečioji ir ketvirtoji salė - modernioji Azija. Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 22:00
Antradienis 11:00 - 22:00
Trečiadienis 11:00 - 22:00
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00
Penktadienis 11:00 - 01:00
Šeštadienis 12:00 - 01:00
Sekmadienis 12:00 - 22:00

Rengiame Jūsų šventes atsižvelgiant į asmeninius pageidavimus ir kliento norus. Rūpinames gera atmosfera,kokybišku maistu ir puikia nuotaika siekiant sukurti kuo gražesne švente Jums ir Jūsų artimiesiems!

Rengiame Jūsų šventes atsižvelgiant į asmeninius pageidavimus ir kliento norus. Rūpinames gera atmosfera,kokybišku maistu ir puikia nuotaika siekiant sukurti kuo gražesne švente Jums ir Jūsų artimiesiems!


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 30
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Alibaba

 • Aurimas Levickas 4.3
  0
  Labai didelės porcijos, geros kainos, skanu

 • Lilija Stepanova 5.0
  0
  Vakar vakare su šeima būvom Alibaba restorane, patiekalai tikrai labai skanus! Vienas iš mum patikusio restorano. Vaikam labai patiko kiniškas desertas. Aptarnavimas taip pat labai malonus! Tikrai siūlome visiem apsilankyti! :)

 • Mindaugas Pacevičius 3.0
  0
  Su drauge nuejome pavakarieniauti. Pasirinkome ryzius su kiausiniu, skonis tragedija, kiusinis pridegintas. Sriuba buvo parasyta neastri, o istikro negalima valgyti kaip astru. Vistiena su brokoliais ir anakardziais - neskanu, be skonio, pervirta, leksteje viskas plaukia. Vienintelis kas pakenciama tai vistiena vysnia.

 • Tomas Manas 2.3
  0
  Dienos pietūs su milžinišku pasirinkimu. Rinktis galima net iš 25 patiekalų. Dienos pietus sudaro sriuba ir antras patiekalas. Priklausomai nuo patiekalų, kaina 4 arba 4.3 eur. Interjeras likęs nuo prieš tai šioje vietoje buvusios picerijos. Sunkiai dera su kinu virtuve. Patiekalų skonis vidutiniškas, bet kaip dienos pietums - tinka. Vakriniam pasisedėjimui nesirinkčiau. Aptarnavimas greitas. Valgiau traškia antieną. Traškumo nerasta. Išvada: restoranas tinka prisivalgyti (didelės porcijos) dienos pietų metu, vakarui ar progoms nelabai.

Pasiūlyk restoraną