Alibaba

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Kinų
Įstaigos tipas: Restoranai
3.7
Mus rasite
Žemynos g. 18, VILNIUS

Mūsų restoranas „Alibaba“ įsikūręs Žemynos g. 18 (Pašilaičiuose).

Restoranas yra jaukaus ir unikalaus interjero. Mūsų restorane lankytojas gali rinktis iš keturių visiškai skirtingų erdvių. Pirmoji erdvė - Azijos botanikos sodas, antroji erdvė - pasaulio didmiesčio Chinatown, trečioji ir ketvirtoji salė - modernioji Azija. Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 22:00
Antradienis 11:00 - 22:00
Trečiadienis 11:00 - 22:00
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00
Penktadienis 11:00 - 01:00
Šeštadienis 12:00 - 01:00
Sekmadienis 12:00 - 22:00

Rengiame Jūsų šventes atsižvelgiant į asmeninius pageidavimus ir kliento norus. Rūpinames gera atmosfera,kokybišku maistu ir puikia nuotaika siekiant sukurti kuo gražesne švente Jums ir Jūsų artimiesiems!

Rengiame Jūsų šventes atsižvelgiant į asmeninius pageidavimus ir kliento norus. Rūpinames gera atmosfera,kokybišku maistu ir puikia nuotaika siekiant sukurti kuo gražesne švente Jums ir Jūsų artimiesiems!


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 30
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Alibaba

 • Aurimas Levickas 4.3
  0
  Labai didelės porcijos, geros kainos, skanu

 • Lilija Stepanova 5.0
  0
  Vakar vakare su šeima būvom Alibaba restorane, patiekalai tikrai labai skanus! Vienas iš mum patikusio restorano. Vaikam labai patiko kiniškas desertas. Aptarnavimas taip pat labai malonus! Tikrai siūlome visiem apsilankyti! :)

 • Mindaugas Pacevičius 3.0
  0
  Su drauge nuejome pavakarieniauti. Pasirinkome ryzius su kiausiniu, skonis tragedija, kiusinis pridegintas. Sriuba buvo parasyta neastri, o istikro negalima valgyti kaip astru. Vistiena su brokoliais ir anakardziais - neskanu, be skonio, pervirta, leksteje viskas plaukia. Vienintelis kas pakenciama tai vistiena vysnia.

 • Tomas Manas 2.3
  0
  Dienos pietūs su milžinišku pasirinkimu. Rinktis galima net iš 25 patiekalų. Dienos pietus sudaro sriuba ir antras patiekalas. Priklausomai nuo patiekalų, kaina 4 arba 4.3 eur. Interjeras likęs nuo prieš tai šioje vietoje buvusios picerijos. Sunkiai dera su kinu virtuve. Patiekalų skonis vidutiniškas, bet kaip dienos pietums - tinka. Vakriniam pasisedėjimui nesirinkčiau. Aptarnavimas greitas. Valgiau traškia antieną. Traškumo nerasta. Išvada: restoranas tinka prisivalgyti (didelės porcijos) dienos pietų metu, vakarui ar progoms nelabai.

Pasiūlyk restoraną