A.V.Rezidencija

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
4.1
Mus rasite
Vilnius-Molėtai 21 km, Pikeliškių k., Riešės sen., Vilniaus r., VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis - - - -
Antradienis - - - -
Trečiadienis - - - -
Ketvirtadienis - - - -
Penktadienis - - - -
Šeštadienis - - - -
Sekmadienis - - - -

Atsiliepimai apie A.V.Rezidencija

 • Martynas 5.0
  0
  Turėjome vestuves rezidencijoje, viskas buvo tikrai super, aptarnaujantis personalas labai malonus, labai gerai susidirbe su muzikantais, viskas buvo savo laiku ir savo vietoje. Maistas taip pat buvo labai geros kokybės ir skanus, kadangi darėme dvi dienas antrą dieną nebuvo nei vieno pavytusio produkto. Šeimininkės darbas taip pat labai profesionalus. Aplinka gražiais sutvrakyta ir yra daug vietos sugalvotoms pramogoms, vaikų žaidimų zona.

 • Skanėstas 3.0
  -1
  Šventėm ten draugų vestuves. Aplinka sutvarkyta, vieta gera, pirtyje nebuvau, bet maistas tragiškas buvo. Vyniotiniai, mėsos išdžiuvę, salotos sudžiuvę. Toks įspūdis, kad paruošė ir dvi dienas šaldytuve laikė. O gal žmonės nėra girdėję apie maistinę plėvelę. Trumpai tariant - 3/5.

 • Grupė Sala
  +3
  Sveiki, mums tik šiemet teko čia pagroti, bet iškarto pajutome, kad gerą atmosferą. Šeimininkė ir aptarnaujantis personalas superinis. Ačiū už puikų aptarnavimą, malonu bendravimą!!! Galime tvirtai pareikšti, kad ši vietą tinkama rengti pokylius.

 • Renata ir Ignas 5.0
  +1
  Prauze musu svente. Buvo nuostabiai puikus vakaras. Aciu seimininkei, kuri taip atsakigai viska patare ir paruose. Maistas puikus, aptarnavimas taip pat auksto lygio. Visiems, ieskantiems kur svesti, rekomenduojame. Tikrai nesigailesite. Sekmes!!!

 • Renata ir Ignas 5.0
  +1
  Prauze musu svente. Buvo nuostabiai puikus vakaras. Aciu seimininkei, kuri taip atsakigai viska patare ir paruose. Maistas puikus, aptarnavimas taip pat auksto lygio. Visiems, ieskantiems kur svesti, rekomenduojame. Tikrai nesigailesite. Sekmes!!!

 • Andrius
  0
  Tomai, Jus skaitete teismo sprendima? .Ten Jus pripazintas kaltu. Nenoreciau viesai komentuoti Jusu imones ,,reprezentacinio vakarelio" eigos. Taciau Jusu neteisingi komentarai vercia tai padaryti. Taip pat, informuoti tam tikras institucijas, del Jusu neteisingu komentaru.

 • Tomas
  -2
  Po šventės šeimininkai priskaičiavo 700 lt dingusiu šakučių, šaukštukų, stiklinių ir padėklų - matyt tai yra jų papildomas uždarbio būdas. Esu jau apie tokius A.V. Rezidencijos pokštus internete skaitęs atsiliepimų iš kitų žmonių, kurie irgi pakliuvo į panašią situaciją. Nemanau, kad su tokiai žmonėmis reikia turėti reikalų...

 • Ignė 3.0
  -1
  Aplinka labai patiko kaip ir aptarnavimas šventės metu. Nepatiko bendravimas su šeimininke, kuri bruko savo nuomonę arba vis neturėdavo laiko suderinimui. Suprantu, kad pas žmones būna nekokios nuotaikos, bet ne kažką derinant pastoviai ir dar asmeninėms šventėms.

 • Janina ir Živilė 5.0
  +2
  Ką tik praūžė savaitgalis, kurio laukėme ir ruošėmės ilgokai...kadangi ne dažnai rengiame jubiliejinius vakarus, viskas buvo nauja... Džiaugiamės ir dėkojame likimui, suvedusiam mus su "Rezidencijos" šeimininke :) Šeimininkei ypač norime padėkoti už lankstumą ir supratingumą, derinanat užsakymo detales, personalui už malonų ir gražiai nuoširdų paslaugumą, virtuvės darbuotojams už burnoje tirpstantį maistą. O taip pat ačiū už puoselėjamą grožį ir subtilų skonį ne tik viduje bet ir lauke - to negali paslėpti net žiemos metas... Linkime stengtis, tobulėti ir klestėti. Jau svajojame, kada vėl turėsime progą pas jus apsilankyti. Nuoširdžiausi linkėjimai ir Ačiū nuo jubiliatės Jadvygos ir visų jos svečių. P.S. Nepatenkintiems(komentatoriams) linkime mokytis derėtis ir derintis, o taip pat pamatuoti savo pageidavimus. Ir dar, jei nemokate būti linksmi, tai niekas jūsų ir nepralinksmins...

 • Pastovi klientė 5.0
  +2
  Superinė vieta, tik ne šiaip užsukti papietauti, bet šventes švesti. Reikia iš anksto rezervuoti sodybą. Ne kartą buvau ir toliau, reikalui esant, neieškosiu kitos vietos.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną