Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną

Ksenija Trimailova

  • Sveika mityba ir vegetarizmas
Vegetarizmas mesėdžiams – misija įmanoma?

Jei teikiate pirmenybę vegetariškai ar veganiškai virtuvei, o jūsų artimas žmogus net Kūčių vakarienei pasičirškina sau kepsnį, tikriausiai laikas nuo laiko susiduriate su sunkumais sėsdami prie bendro stalo.

  • Sveika mityba ir vegetarizmas
Sveikas užkandžiavimas arba kaip gintis nuo alkio monstro?

Prisipažinkime – kai kai kyla noras užkandžiauti, pirmosios mintys dažniausiai sukasi ne apie daržoves ir vaisius. Sėdint namuose prie televizoriaus nejučia griebiamės traškučių...

  • Skaitiniai visų skoniams
TOP 3 vietos, kur galima pusryčiauti net gerokai po pietų

Kiekvienam puikiai pažįstamas pojūtis kai ryte(arba jau įdienojus) pramerki akis, susisukęs į chalatą nusliūkini prie šaldytuvo ir jį pravėręs patenki į kosminę tuštumą. Tokių patirčių įkvėpti mes aplankėme kavines, kuriose pusryčiai trunka visą dieną, todėl čia nebūtina skubėti, puoštis ar laukti savaitgalio.

  • Sveika mityba ir vegetarizmas
Augalinė mityba ir vegetarizmas - kaip nepasiklysti žaliosiose džiunglėse

Šio straipsnio problematika, kaip ir pagrindiniai neaiškumai susiję su mėsos nevartojimu, sveika gyvensena ar radikaliais gyvenimo būdo pokyčiais, yra visiškai standartinė, tačiau neišsemiama. „Ar tai saugu?“, „ar tai lengvai įgyvendinama?“ ir „kodėl išvis verta tai daryti?“

  • Skaitiniai visų skoniams
Turgus antras dublis arba kaip pabėgome valgyti prie Neries

Praėjusį savaitgalį startavęs gastronomijos ir bendruomeniškumo festivalis Turgus 2.0, artėjančiam rugsėjo antrosios sekmadieniui pabarstė intriguojančių pažadų: nuo didelio retų jūros gėrybių stendo, [...] maisto vagonėlius siūlančius netradicinius skonių derinius ir [...] kuo tikriausių vabzdžių degustato.

  • Skaitiniai visų skoniams
„Senas, geras, naujas“ – tokį šūkį pasirinko festivalio Turgus 2.0 organizatoriai

Visus rugsėjo sekmadienius iki pat spalio 1 dienos, galėsime mėgautis savo mažuoju Broadway market, kuris vyks Pylimo gatvės atkarpoje nuo Halės turgaus iki gatvės pabaigos.