Soya

Įtraukti prie mėgstamų
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas WOK, Sushi
2.6
Mus rasite
Taikos pr. 61, KLAIPĖDA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 22:00
Antradienis 10:00 - 22:00
Trečiadienis 10:00 - 22:00
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00
Penktadienis 10:00 - 23:00
Šeštadienis 10:00 - 23:00
Sekmadienis 10:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Soya

 • Laimonas Brazauskas 2.7
  0
  Esame labai nusivylę Klaipėdos Akropolio SOYA. Maisto sulaukėme atšalusio, o paprašius į kavą įpilti šlakelį sirupo (pasisiūlę sumokėti) sulaukėme atsakymo, jog neturi galimybės.

 • Dmitrijus
  0
  Жуткий колхоз! Официантки не убирают со столов. Хамят.

 • Kliente
  -1
  Aptarnavimas Pc Akropolis Soya kažkas baisaus. Negana to, kad užimti buvo 3 staliukai ir tikrai nebuvo daug žmonių, kad nespėtų suktis, meniu reikėjo laukti neaišku kiek... Atsisėdus prie stalelio toliau nuo ledo, kad nebūtų šalta, stalas taukuotas, limpantis, nenuvalytas. Mandagiai pasisveikinus su padavėja ir paprašius nuvalyti stalą, pasiūlė sėsti kitur, nes pilna vietos :D Nu ok, ačiū. Atsisėdau. Bet matyt įžeidžiau panelę, kad daugiau prie manęs taip ir nepriėjo. Pralaukus apie 20 min, atsibodo laukti ir išėjau. Ačiū. Žinosiu kur daugiau neiti ir kitiems pasiūlysiu tą patį :) Tiesiog palinkėsiu išmokti bendrauti su klientais ne kad pagarbiau, bet aplamai išmokti bendrauti. Ir atsiprašau, jei įžeidžiau prašydama pavalyti stalą, na, kitą kartą pati taukus nusivalysiu, jei pasitaikys, tik tikrai ne pas jus :)

 • Kristina
  0
  "Restorano" aptarnavimas tragiškas.. padavėjas reikia gaudyti viena po kitos, kitaip nei meniu negausi.. nors pačios prie baro sustojusios šneką, apsimeta, jog nemato kuomet gaudome akimis, reikia kviest iš kelių kartųi nes, pasakius palaukit taip ir nebeprieina.. pagaliau pagavus vieną padavėją pasakė kad neturi sushi, kitą pagavus sakė neturi vištienos.. įdomu tuomet ką turi iš viso..:) tad veltui prasėdėjome 30+min nes galiausiai išėjome nieko nepavalgę:)

 • Diana
  0
  Siaubas kaskoks katik gavom į namus maistą ir aš tiesiog nustebau sumokėjome 25e ir net nepavalgem nes porcijos net vaikas nepavalgytu ..pirmas ir paskutinis kartas kad valgyčiau iš soyos

 • Luka
  0
  Siandien teko lankytis Soya Pc Akropolis Klaipedoje tai teko labai nusivilti. Visu pirma restoranui prastai su svara, nes sedejome prie nesvaraus,limpancio stalo, lekstes svarumas taip pat kele abejoniu. Maisto porcijos dydis ir kainos santykis visiskai nesamoningas, keli kasniai kiaulienos senuose riebaluose ir sojoje permirkose brokoliuose. Kai atnese ryzius su kiausiniu, smarve ju tikrai primine kojiniu kvapa, padavejos pasiteiravus ar jiems viskas gerai, teige kad jie visada turi toki kvapa. Jus nejuokinkit zmoniu geriau.

 • Jelena 1.0
  +1
  Taip neskaniai dar nevalgeme, uzsisakem 4 dideles porcijas karsto maisto, (2 suauge i 2 vaikai) tos "dideles" porcijos super mazos, uzteko tik vaikams (vaiku amzius 4 ir 7 metai) nes 1 porcijoje be padazo apie 50 gr.!!!!!!!!!!!!!! Vienos porcijos kaina nuo 8 iki 12 euru!!! Sumokejome 36 eurus uz max. 250 gr. maisto!!! Juokaujat??? Gyvenime ten negrisiu, maistas neskanus, smirdantis zuvu taukais, nerekomenduoju!

 • V
  0
  Tragedija, lauk visas padavejas ir vireja! Maistas pateiktas saltas, vynai atnesti skirtingi, sriubos tos pacios (tipo nieko nesuprantam) laukem 30min.

 • Erika
  0
  Kazkoks siaubas, uzsisakius i namus sushiai tragiski vietoj avokadu agurkai, vietoj ungurio krevete, zodziu daugiau is ten neuzsisakysiu ir kitiems nepatariu!!!

 • Ingrida
  0
  Tragedijų tragedija! Atėjome, pavalgyti dienos pietų, 15 minučių niekas nepriėjo, teko padavėjos ieškotis patiems nors restoranas tuščias. Kai išsirinkome maistą, dienos pietus, nešė 20 minučių. Kai atnešė išsirinktą patiekalą lėkštėje buvo ilgiausias plaukas. Galutinai sugadinta nuotaika ir apetitas, o kas svarbiausiai net "atsiprašom" žodžio nebuvo. Neikit į Klaipėdos Soya Akropolyje, jei nenorit susigadinti sau nuotaikos.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną