Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną

Įspūdingiausi panoraminiai restoranai

Maistas - ne vienintelis kriterijus renkantis restoraną. Juk išėjimas į miestą - pramoga. Todėl dabar iš restoranų reikalaujame kur kas daugiau: gero aptarnavimo, jaukios aplinkos, patinkančios muzikos ir t.t. Kartais lemiamu kriterijumi gali tapti visai ne maistas, o vaizdinga panorama, kuri atsiveria restorane. O juk kvapą gniaužiantys vaizdai gali tapti pagrindiniu prieskoniu jūsų vakarienei, nuo kurio ir maistas atrodys skanesnis. 

Lietuvoje turime ne vieną panoraminį restoraną ir nors Lietuva negali pasigirti įspūdingais kalnais ar žydrais paplūdymiais, nustebsite, kokių gražių panoramų čia galite rasti. Taigi, apžvelkime, ką gali pasiūlyti Lietuva:

Sala (Kaunas) - šalia Nemuno kranto, Žalgirio arenoje, įsikūręs restoranas, kuriame pamiršite, kad esate miesto centre. Šioje terasoje nesigirdi miesto šurmulio, o dar didesnę ramybę spinduliuoja šalia tekanti upė.

Daugirdas Sky Terasa (Kaunas) - senamiesčio širdyje įsikūręs panoraminis restoranas, nuo kurio atsiveria net septynių bažnyčių stogai, seniausias Kaune mūrinis Perkūno namas, Nemuno upė, o nukritus lapams atsiveria vaizdas į autentišką Aleksoto funikulierių.

Panoraminis baras Magnus hotel (Kaunas) - daugelio dar neatrasta ir neišreklamuota vieta. Tai miesto centre, ant viešbučio stogo įsikūręs restoranas, kur gali apsilankyti ne tik viešbučio svečiai. Gėrėtis gražiu vaizdu šiame restorane galite ištisus metus, nes dalis terasos yra įstiklinta.

Horizontas (Vilnius) - netoli centro įsikūrusiame Crowneplaza viešbučio viršutiniame (16-tame) aukšte esantis restoranas tikrai nenuvils atsiveriančia miesto panorama. Restoranas dirba tik vakarais, kuomet visas miestas skendi romantiškose šviesose.

Dinner in the sky (Vilnius) - tai nėra tradicinė terasa, tačiau patiks norintiems vakarieniauti įspūdingos panoramos apsuptyje. Dinner in the sky yra aplink pasaulį keliaujanti vakarienės danguje patirtis, labiau primenanti karuselę. Tokia vakarienė šiemet buvo organizuojama jau 8 kartą Vilniuje. Tai aukšto lygio (tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme) vakarienė, į kurią reikia registruotis iš anksto. Jei nenorite laukti kitų metų, galite šią patirtį susirasti kituose pasaulio miestuose.

Skybar (Vilnius) - viršutiniame viešbučio aukšte įsikūręs panoraminis baras, iš kurio matysite ne tik televizijos bokštą, Gedimino pilį, Katedrą, bet ir visas Vilnius čia kaip ant delno. Kiekvieną sekmadienį Skybar kviečia vėlyviesiems pusryčiams, o savaitgalio vakarais bare groja didžėjai, todėl galite linksmintis stebėdami naktinį Vilnių iš aukštai.
Beje, paspaudę ant šalia pateiktos nuorodos matysite vaizdą pro Skybar langus gyvai: http://camera.deckchair.com/radisson-blu-lietuva-vilnius.

Grill Terace (Vilnius) - ant VCUP prekybos centro stogo įsikūrusi erdvi terasa, kurioje atsiveria platus Vilniaus centro bei Nemuno vingių vaizdas. Čia susilieja senamiesčio bokštų architektūra bei modernūs dangoraižiai. Lankytojus šioje terasoje maloniai nuteikia grill patiekalų kvapas ir skonis bei DJ kuriama jauki atmosfera. Taip pat terasoje rodomos įvairios sporto varžybos.

Paukščių takas (Vilnius) - televizijos bokšte įrengtas restoranas suteikia galimybę pavakarieniauti neabejotinai aukščiausioje vietoje Vilniuje - 165m aukštyje. Restoranas ypatingas tuo, kad jo grindys beveik nejuntamai sukasi ratu. Per 55min, sėdėdami prie staliuko, jūs apsisuksite 360 lapsnių ir taip pamatysite pilną miesto panoramą, kuri, beje, iš šio restorano matosi net 50km spinduliu.

Saulės terasa (Birštonas) - tai ant Eglės sanatorijos stogo įsikūręs restoranas, kuriame gali apsilankyti ne tik sanatorijoje apsistoję poilsiautojai, bet ir vietiniai bei miesto svečiai. Iš terasos atsiveria įspūdingas vaizdas į Birštono miesto parką ir šalia tekantį Nemuną. Įsipatoginę ant terasoje esančių gultų nepajusite, kaip praleidote čia visą popieetę.

Vivalavita (Klaipėda) – aukščiausiai esantis restoranas uostamiestyje, įsikūręs pačioje Klaipėdos širdyje, 20-ajame viešbučio aukšte. Šiame „lounge“ tipo restorane svečiai gali mėgautis egzotiškais patiekalais (kepsniu iš krokodilienos!) ir nuostabia Kuršių nerijos ir Baltijos jūros panorama. Vivalavitoje patiekalai ruošiami atviroje virtuvėje, tad proceso stebėjimas – dar viena restorano siūlomų įspūdingų pramogų.

SKY21 Terrace (Klaipėda) - 21-ame aukšte ant Amberton Klaipėda stogo įsikūrusi terasa kiekvieną vasarą lankytojus kviečia sudalyvauti dangiškuose vakarėliuose. Terasoje per naktį groja DJ arba gyva muzika, šoka profesionalios šokėjos, o barmenai shake’ina gardžiausius kokteilius. Nemėgstantiems audringų vakarėlių, darbo dienomis organizuojami ramesnės muzikos vakarai, kino seansai ir pan. Taip pat terasoje galite apsilankyti tiesiog dienos metu, įsipatoginti hamake ir gėrėtis uostamiesčio panorama iš 70 metrų aukščio.

Restoranas XII (Klaipėda) - restorano pavadinimas išduoda, kad jis įsukūręs 12-ame aukšte. Amberton viešbutyje esantis restoranas yra vienas iš ilgiausiai gyvuojančių restoranų Klaipėdos mieste. Šioje įspūdingoje vietoje galite mėgautis grill patiekalais bei 360 laipsnių Klaipėdos miesto panorama.

Rodyti žemėlapyje
Saulės terasa
  • Sezoninis
Algirdo 22, BIRŠTONAS
Pink & Yellow
  • Prabangus
  • Populiarus
Gedimino pr. 44A, VILNIUS
Paukščių takas (TV bokšte)
Sausio 13-osios g. 10, VILNIUS
Grill Terrace
  • Populiarus
Upės g. 9, VILNIUS
Restoranas XII
Uždaryta
Šiandien 12:00 – 23:59
Naujoji sodo g. 1a, KLAIPĖDA
Skybar
Uždaryta
Šiandien 18:00 – 23:59
  • Populiarus
4.6
Konstitucijos pr. 20, VILNIUS
Sala
Uždaryta
Pr. 10:00 – 17:00
4.6
Karaliaus Mindaugo pr. 50, KAUNAS
VIVALAVITA
Uždaryta
Šiandien 12:00 – 23:59
  • Populiarus
Naujojo Sodo g. 1a, KLAIPĖDA