Skybar

Įtraukti prie mėgstamų
4.7

Kviečiame Jus apsilankyti aukščiausiai įsikūrusiame kokteilių bare „Skybar", esančiame viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva" 22 aukšte. Pro langus čia atsiveria nuostabiausios Vilniaus miesto panoramų: Gedimino pilis, Katedra, Senamiesčio ir Neries vingių vaizdai. Susidomėjusieji gali žvalgytis čia esančiais žiūronais ir pasigrožėti nuostabiais senamiesčio ir miesto centro pastatais iš arčiau.

Minkštuose šio baro krėsluose klausydami lounge muzikos atsipalaiduosite po pasivaikščiojimų ar dienos darbų, o galbūt – atšvęsite verslo sėkmę kartu su verslo partneriais? O gal jūs esate romantikos mėgėjai ir ateisite čia palydėti saulės, kuri raudonais spinduliais nudažys Vilniaus miesto panoramą?Darbo laikas
Pirmadienis 17:00 - 01:00
Antradienis 17:00 - 01:00
Trečiadienis 17:00 - 01:00
Ketvirtadienis 17:00 - 01:00
Penktadienis 17:00 - 02:30
Šeštadienis 17:00 - 02:30
Sekmadienis 17:00 - 01:00

Atsiliepimai apie Skybar

 • Virginija 5.0
  0
  Pamiršau įvertinti žvaigždutėmis todėl kartoju...

 • Virginija
  0
  Puikus baras. Švenčiau gimtadienį 2016.09.16. Labai dėkoju koordinatorei Ritai, salės darbuotojoms Agnei ir Agnieškai, DJ Rimantui ir virtuvės personalui. Gražu,jauku,skanu ir gausu. Fantastiška panorama su Vilniaus vaizdais. Man ir mano svečiams patiko. Ačiū, kad esate. Geriausios Jums kloties.

 • vik
  0
  Vakar lankiausi gražiajme bare , tai vat pasidalinsiu įspūdžiais: valgiau cezario salotas - vištiena be prieskonių , o apart surio ir salotų lapų daugiau nieko neradau , kava kaip už 10 lt.tikrai neskani - karti ! Aptarnavimas- mus aptarnavusi mergina ( tokia liekna) tikrai nupširdi ir viena lakstanti , kita buvo pritūpus prie draugų ir išlindo kai jau prisirinko daug zm.- tai darom išvadas , kad dzin ant klijentu! Kadangi pati dirbu sioje sferoje , tai tiesiog palinkėsiu labiau vertinti svecius , gaminti skaniau ! Taip as grysiu ir dauguma grys , beė tik dėl miesto vaizdo! Sėkmes!

 • Tomas
  +1
  Taigi gavau dovanu SkyBar'o dovanų kortelę. Bet nežinau kaip ja pasinaudoti. :( Bandau jau antrą kartą. Pirmą kartą užsisakėme gėrimus ir vakarėlio gale bandėme atsiskaityti dovanų kortele, bare pasakė, kad šiandien deja nepriima :( Neturėjau laiko tai atsiskaičiau grynais. Atėjau po pusmečio (ši penktadienį) tik šį kartą pradžioje norėjau išsiaiškinti ar priims mano dovanų kortelę ar ne. Kad nebūtų kaip praeitą kartą. Baras pasakė kad klausti registratūroje jie nevaldo kortelių, o registratūroje pasakė eikite į barą užsisakinėkite gėrimus, o mes per valandą pažiūrėsime ar galėsite atsiskaityti ar ne. O kas bus jei NE ? Vėl reikės susimokėti ? Pasiūlė tada palaukti foje, kol jie patikrins, t..y. penktadienio vakare sedėti valandą viešbučio foje su kviestais draugais ir laukti kol patikrins dovanų kortelę. Visiškas nesiskaitymas su klientais. Ką daryti su kortele išmesti ar gražinti draugams kurie padovanojo man ją ir pasakyti AČIŪ ?

 • I. 5.0
  0
  Kokteiliai skanūs, DJ'aus grojama muzika labai patiko, aptarnavimu taip pat likome patenkinti, o jau vaizdas!!!! - pasaka! Būtinai dar sugrįšim!

 • Lina. 5.0
  0
  Patiko.

 • Ruslanas
  0
  norejau pasakyti arbatpinigiais o jie apie 2 litai buvo :))

 • audrius 3.0
  0
  vienintelis kas man ten patiko tik 22aukstas jeigu ne tai bankrotas totalus.aptarnavimas prastokas palyginus su kainom,apie muzika visai nekalbu. ne daznai ten einu gal i 3men. 1 karta, netraukia ten sugrizt. neisizeiskit cia tik mano nuomone.

 • Ruslanas
  0
  senokai ten buves, bet kiek atsimenu kainos dideles.uz alaus corona buteliuka su arbata apie 20lt sumokejau nuo to laiko nebuvau ten daugiau.

 • Leti 5.0
  0
  Super!!!!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną