Vivalavita

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai, Užsakomosios salės
3.9
Mus rasite
Naujojo sodo g. 1, KLAIPĖDA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 12:00 - 03:00 iki 00:00 - -
Antradienis 12:00 - 03:00 iki 00:00 - -
Trečiadienis 12:00 - 03:00 iki 00:00 - -
Ketvirtadienis 12:00 - 03:00 iki 00:00 - -
Penktadienis 12:00 - 03:00 iki 00:00 - -
Šeštadienis 12:00 - 03:00 iki 00:00 - -
Sekmadienis 12:00 - 03:00 iki 00:00 - -

Atsiliepimai apie Vivalavita

 • Indrė Karaliūtė 5.0
  0
  Labai smagu pas jus aspilankyti, kai galima paskanauti gardžių ir išskirtinių patiekalų, o ypač vaizdas už lango - verčia grožėtis Klaipėda. Jauki ir prabangi aplinka! ❤️

 • Ausra Bruzaite 5.0
  0
  Nuostabi vieta. Manau geriausia Klaipėdoje. Likau sužavėta tiek maistu, tiek aptarnavimu. Manau tai taps mano mėgstamiausia vieta.

 • Katerina Kibildė 5.0
  0
  Nuostabiai praleistas laikas! :)

 • Giedrė
  0
  Vakar atėjusi į šį "restoraną" likau labai nustebusi ir nuotaika liko sugadinta. Atvykome su mama pavakarieniauti, tik įėjus pamatėme, kad vietų prie lango nėra, na ne bėda, yra kitų staliukų, bet jie nesutvarkyti, indai nenurinkti, pastovėjome kiek prie baro, tikėjomės bent kokio bendravimo iš personalo, tyla, na ilgai nelaukusios išėjome pasižvalgyti, gal dirbs kitas restoranas, deja nedirbo. Grįžome į Vivalavita. Atėjom, su staliukais situacijas visai nepakitusi (praėjo gal 10 min), stalai nevalyti, indai nenurinkti. Atsistojome prie norimo nenurinkto staliuko, kiek palaukėme, ėjo pro šalį aptarnaujantis vaikinas, mama mandagiai jį pakvietė, tačiau atgal gavome tik gūžčiojimą pečiais, pasivaipymą ir nuėjimą toliau. Po minutės pasirodė padavėja, turėjome paklausti, ar galima būtų čia atsisėsti, atsakymas "Na jeigu lauksit, kol sutvarkysiu, tai galima...". Maždaug "ko čia atėjot". Vėliau mergina sutvarkiusi stalą aptarnavo maloniai, didesnių nusiskundimų neturiu dėl būtent jos, tik patariu prižiūrėti savo techniką, ledukų aparatas visą vakarą neveikė.

 • Laura 5.0
  0
  Nors staliuko nepavyko gauti prie lango, vistiek puikiai praleidome vakarą. Maistas labai puikus, meniu pasirinkimas itin platus ir spalvingas. Dėkojame padavėjai Editai uz šiltą ir malonų bendravimą.

 • Dainius 5.0
  -1
  Jūros šventę nusprendėme užbaigti šiame restorane ir tuo labai apsidžiagėme. Atėjus į restoraną mus pasitiko mūsų padavėja Edita, o kita padavėja pasisveikino šypsena. Nors visi staliukai buvo nukrauti indais, padavėja iš karto mums atlaisvino, paruošė ir pasodino mus prie staliuko. Valgėme vištieną ir kiaulieną ir galiu drąsiai sakyti, kad niekur kitur, šios mėsos nesu valgęs skaniau patiektos. Vaizdas lėkštėje 10 balu, skonis 10 balu, aptarnavimas 10 balu! REKOMENDUOJU.

 • Živilė
  +1
  Nustebino braškinis Daiquiri kokteilis, kuriame braškių nebuvo nė kvapo, nors liepos mėnuo ir braškių dar galima rast. Už 8 eu kainą galima būtų galima ir geresnį sintetinį sirupą pilt, kuris bent panašus bùtų į braškinį. Ir apelsinu puošto braškinio Daiquiri interneto platybėse neradau.....Gal reikėtų pasitobulinti kokteilių srityje....

 • buvau 1.0
  +4
  NEREKOMENDUOJU! Patiekalų kainos toli prasilenkia su kokybe, o kava išvis klaiki. Beje, padavėjai būtų ne pro šalį ir kavų pavadinimus išmokti tarti teisingai :)) Taip pat, prieš užsisakydami garnyrą (eilinę bulvę) pasitikslinkit kainą, nes gali ištikti lengvas šokas.

 • R
  +3
  Vaizdas puikus, maistas geras, tik labai arogantiskas ir nemalonus aptarnavimas, gaila...

 • Izabele
  -1
  Sventeme Naujus metus sioje skyleje, kitaip pavadint negaliu. Naujametinis meniu klaikus, patiekalai slykstus. Apgailetini uzkandziai, karstas patiekalas buvo antiena, klaikiai persudyta, nebuvo imanoma valgyti, zuvis preska be jokio skonio. Tikrai labai nerekomenduoju sios apgailetinos skyles. Padaveja kaimu kaimas, sugadintas sventinis vakaras ir ismesti pinigai.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną