Daugirdas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
0.0
 

Keturių žvaigždučių verslo klasės viešbutis „Daugirdas“ kviečia Jus ne tik apsistoti unikaliame XVI–XIX amžiaus dvasia alsuojančiame architektūriniame paminkle, bet ir skaniai, gražiai pavalgyti bei gerai praleisti laiką restorane Kaune. Taip pat tai puiki vieta jauniesiems, organizuojantiems vestuves restorane Kaune arba kitoms individualioms Jūsų šventėms.  XVI a. gotikiniuose rūsiuose su tapytomis freskomis Jūsų laukia 4 restorano salės. „Vyno“ salėje įrengta 18 sėdimų vietų, vyksta degustacijos ir mokymai besidomintiesiems vynu ir gastronominėmis naujienomis. „Kolonų“ salėje prie bendrų stalų galime susodinti iki 90 žmonių arba ji gali būti naudojama kaip banketinė salė su 8 apvaliais dešimtviečiais stalais.  Ši salė yra pati didžiausia, dažnai naudojama įvairioms konferencijoms ar dideliems pobūviams. „Flambe“ salė  puiki vieta dalykiniams pietums ar uždaram vakarui su bičiuliais. Salėje telpa iki 18 žmonių arba 22 banketo metu. Ji gali būti lengvai transformuojama į pasitarimų salę. „Židinio“ salėje su senoviniu židiniu, vienu metu galime aptarnauti iki 60 svečių, banketui paruošti 72 vietas. Kiekvienoje erdvėje galimi įvairūs stalų išdėstymo variantai, banketo tipai, puošyba pagal šventės tematiką. Kas kartą šventę kuriame Jums. Jūsų patogumui veikia du barai: „Lobby baras“ – puiki vieta pašnekesiams prie lengvo užkandžio pirmame aukšte. Bare galite mėgautis užkandžiais ir saldumynais prie Jūsų pasirinktos arbatos ar kavos puodelio. Lobby erdvė lengvai transformuojasi į pobūvių salę. Čia dažnai rengiami džiazo, klasikinės muzikos koncertai. Tai puiki vieta įmonių šventėms, gimtadieniams, vestuvėmss, jubiliejams ir kt. „Sky baras“ – 16 sėdimų vietų kokteilių baras, įrengtas ketvirtame viešbučio aukšte. Iš čia atsiveria nuostabi senamiesčio panorama. Šalia esanti didžiulė lauko terasa vaarą idealiai tinka kokteilių vakarėliams, furšetams, vestuvių pobūviams. 


Darbo laikas
Pirmadienis 12:00 - 22:00
Antradienis 12:00 - 22:00
Trečiadienis 12:00 - 22:00
Ketvirtadienis 12:00 - 22:00
Penktadienis 12:00 - 22:00
Šeštadienis 12:00 - 22:00
Sekmadienis 12:00 - 22:00

Ieškote restorano, kuris galėtų surengti įmonės vakarėlį ar Jūsų asmeninę šventę?

Viešbučio „Daugirdas“ restoranas „L‘Artisan“ Jūsų šventėms siūlo: 

  • 4 sales restorane gotikiniuose rūsiuose, Lobby barą pirmame aukšte, Sky barą viršutiniame aukšte (su terasa ant stogo), nepriekaištingą aptarnavimą ir gurmanišką maistą;
  • Didesniam ar netradiciniam renginiui galima panaudoti kitas viešbučio erdves;
  • Šiltuoju laikotarpiu – didžiulę terasą ant viešbučio stogo su jaukia palapine ir vaizdu į Kauno senamiestį;
  • Vasaros laikotarpiu – pasiplaukiojimai Nemunu laivu „Tolstojus“ (veikia baras, pobūvių aptarnavimas iki 100 žmonių);
  • Nemuno krantinėje – renginiams ir koncertams skirta erdvė „Daugirdo amfiteatras“  (veikia 3 barai, pobūvių aptarnavimas iki 300 žmonių, renginiai iki 1100 žmonių ir daugiau).
  • Galime surengti banketus, furšetus ir kitus pobūvius Jūsų patalpose.
  •  Nustebinkite namiškius, kolegas ar verslo partnerius restoranų „L‘Artisan“ ir „Perkūno namai“ meistrų pagal užsakymą paruoštais šventiniais patiekalais.

Pilnai aptarnaujamo banketo pavyzdys 40 asm. (parsisiųsti pasiūlymą >>)

Lietuviško stalo tipo banketas 30 asm. (parsisiųsti pasiūlymą >>)

Ieškote restorano, kuris galėtų surengti įmonės vakarėlį ar Jūsų asmeninę šventę?

Viešbučio „Daugirdas“ restoranas „L‘Artisan“ Jūsų šventėms siūlo: 


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 100
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Daugirdas

Pasiūlyk restoraną