Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną

Jonas Deveikis

  • Skaitiniai visų skoniams
Kur švęsti Naujuosius Metus 2020?

Nuo romantiškų degustacijų iki šėlsmo draugų būry, nuo fejerverkų Katedros aikštėje, Vilniuje, iki jaukaus pabėgimo į smėlėtąjį pajūrį... Meniu.lt rasi Naujųjų Metų pasiūlymų kiekvieno pageidavimui!

  • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: "Višta puode"

Tai vieta, į kurią negali eiti skubėdamas ir tikėtis, kad spėsi į spektaklį, prasidedantį už geros valandos. Tai vieta, į kurią ateini pabėgti nuo kasdienio tempo, tarsi pavaros perjunginėjamo į vis didesnį režimą sulig kiekviena darbo savaitės diena.

  • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga „Meet & Taste“

Prieš gerą mėnesį Kauno Laisvės alėjoje duris atvėrė restoranas Meet & Taste. Vėlyvą sekmadienio rytą atvykus papusryčiauti, buvome pasitikti malonaus padavėjos pasisveikinimo ir ne itin jaukios atmosferos.

  • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: "Holy Donut"

Sekmadienio rytą telefone ieškant geriausios vietos brunch‘ui Kaune, skirtinguose interneto puslapiuose ne kartą pasikartojo ta pati vieta – Holy Donut. Panaršęs šių Šventų Spurgų facebook‘o paskyroje ir aš užsinorėjau visomis tomis gėrybėmis savo skrandį nudžiuginti.

  • Restoranų apžvalgos
Restorano ažvalga: „Dinner map”

Dinner map dar iki atidarymo viešino gardžiai atrodančių patiekalų nuotraukas. Nusprendžiau įsitikinti pats, ar iš tiesų valgomųjų gėrybių vaizdas ir skonis atitinką tą, kurį buvo norima perteikti vizualais?

  • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „The Urban Garden"

Gegužės pabaigoje, J. Basanavičiaus gatvės papėdėje, atvėrė duris The Urban Garden. Soc. tinkluose estetiškais vaizdais patraukusi mano dėmesį, atsidūrė norimų aplankyti kavinukių sąraše.

  • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „Leyla"

Leyla – švelniai lūpose suskambantis merginos vardas. Šiuo vardu pavadintas nedidelis libaniečių virtuvės restoranėlis Vilniaus širdyje. Čia užklydome šiltą liepos mėnesio vakarą.

  • Restoranų apžvalgos
Restorano apžvalga: „Paslėpti receptai”

Panaršius „Paslėptų receptų" socialinių tinklų profiliuose nustebino patiekalų „fotogeniškumas". Vėlyvą liepos vakarą važiavau išsiaiškinti ar viskas taip gardu, kaip atrodo internete.