Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Šventės ir pobūviai nuo 1 iki 1000 žmonių

2016-11-16
Paskelbk savo straipsnį

Intymesniems pobūviams restorane įrengtos 4 skirtingo dydžio uždaros salės, kuriose sėdimų vietų nuo 8 iki 60. Visose salėse įrengta profesionali garso ir multimedijos įranga.

Taip pat restorane yra vidinė lauko terasa su didele žalia zona, kuriose vaikams galima organizuoti įvairias pramogas (jodinėjimą su žirgais, šokinėjimą ant batutų, įvairius komandinius žaidimus), šiltu vakaru svečiai gali pasivaikščioti gamtoje. Šalia restorano įrengta scena.
Restorano šefai svečiams yra paruošę specialų pobūvių meniu, bet, esant poreikiui, gali pagaminti viską; nuo baltos mišrainės iki kepto elnio ant laužo! “Pilialaukio” komanda nuo A iki Z pasirūpins Jūsų pobūviais bet kuriame Lietuvos kampelyje.
Restoranas „Pilialaukis“ bendradarbiauja su renginių organizavimo įmonėmis, edukacinių programų vedančiais, įvairaus stiliaus muzikos atlikėjais, interjero dekoratoriais, floristais, fotografais, vestuvinių suknelių ir transporto bei taksi įmonėmis.
„Pilialaukyje“ galima ir nakvoti, čia naujau įrengti 11 klasikinio stiliaus dviviečiai kambariai.