Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Nepakartojama šventė „Meze" restorane

2016-10-25
Paskelbk savo straipsnį

Specialus pobūvių meniu ir kitokie, nei kasdien įprasta skoniai, taip pat ir Jūsų individualūs arba specifiniai pageidavimai čia įgyvendinami sumaniai ir profesionaliai. Nuo 75 iki 130 žmonių patogiai švęs bet kokią svarbią šventę. Restoranas pasirengęs nuo A iki Z įgyvendinti visus būtinus ar norimus pageidavimus. Orientacinė šventės vienam asmeniui kaina nuo 30 Eur (be gėrimų).

Profesionali audio aparatūra, didelis ekranas su projektoriumi, profesionali audio-video transliavimo įranga – tai, ko reikia šventės įgarsinimui ir vaizdui! Didelė nemokama automobilių aikštelė dar labiau palengvins šventės organizavimą. Restoranas techniškai ir kūrybiškai yra pasirengęs aptarnauti išvažiuojamuosius pobūvius (užsakovo šventės vietoje). Reikalinga įranga ir personalu restorano komanda pasirūpins, kad būtų tinkamai aptarnautas tiek sėdimas banketas, tiek „švediško stalo" maitinimas.