Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Kempinski Hotel Cathedral Square“ konferencijų centras

2013-09-10
Paskelbk savo straipsnį

Pačioje senamiesčio širdyje, priešais Arkikatedrą aikštę, esančiame viešbutyje “Kempinski Hotel Cathedral Square” yra įrengta ekskliuzyvinė 600 kvd.m. konferencijų ir banketų erdvė, kurią sudaro šešios konferencijų salės ir erdvus fojė. Visas konferencijų centras daugiau nei 400 asmenų ir yra prestižinė vieta tiek laisvalaikio, tiek verslo renginiams.

Konferencijų centre įrengta naujausia įranga: diskusinė sistema (iki 16 mikrofonų), sinchroninio vertimo įranga (2 kabinos, 60 stotelių), galimi diskusiniai, bevieliai ar mikrofonai su kabeliu, lazeriniai žymekliai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai, DVD grotuvai, dokumentų kamera, keturiose konferencijų salėse yra multimedija projektoriai. Pro dviejų “Kempinksi Hotel Cathedral Square” konferencijų salių langus atsiveria vaizdai į Arkikatedros aikštę.

Didžiojo kunigaikščio salė yra 232 kvad.m. erdvė su dienos šviesa teatro stiliumi talpinanti iki 250 asmenų. Prezidentinė salė gali būti atskiriama garso nepraleidžiančia siena, taip erdvę padalijant į 93 kvad.m ir 83 kvad.m. Salėje yra trys multimedia projektoriai bei dienos šviesa su vaizdu į Arkikatedrą. Universiteto salė yra 47 kvad.m. erdvė U-forma stiliumi talpinanti iki 24 asmenų su vaizdu į Arkikatedrą. Bokšto ir Arsenalo kambariai puikiai tinka pasitarimams nei nedideliems susitikimams, kiekvienas talpinantis iki 10 asmenų. Konferencijų fojė yra 112 kvad.m. erdvė tinkanti priėmimams bei konferencijų kavos pertraukėlėms.


Visos konferencijų centro erdvės yra aptarnaujamos tiesiai iš pagrindinės virtuvės. Renginių metu taip pat galimos viešbučio techniko paslaugos. Konferencijų centras yra 7 km. atstumu nutolęs nuo Vilniaus Tarptautinio oro uosto.

Norėdami rezervuoti ar gauti daugiau informacijos apie organizuojamas privačias vakarienes, susitikimų bei švenčių vietas, maloniai prašome kreiptis: sales.vilnius@kempinski.com  arba telefonu +37052201160.