Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Išskirtinės konferencijos „Kernavės bajorynėje“ (Širvintų r.)

2013-01-22
Paskelbk savo straipsnį

Šioje sodyboje Jūsų laukia puikus maistas, ramus bei aktyvus poilsis, galimybė susipažinti su senosiomis Lietuvos tradicijomis. Į „Kernavės bajorynę“ galite atvykti ne tik pailsėti, bet ir surengti nuostabų pobūvį ar išskirtinę konferenciją moderniai įrengtose salėse ar net ant gultų, Pragarinės ežero pakrantėje!

„Kernavės bajorynėje“ yra net kelios moderniai įrengtos salės, kuriose yra visa konferencijoms būtina garso ir vaizdo technika, sodyboje gausu erdvių, kurios gali būti pritaikytos darbui grupėse. Sodyboje yra viena didžioji salė, kurioje konferencijos metu telpa iki 120 žmonių, ir dvi mažesnės salės – vienoje jų telpa iki 15, kitoje – iki 20 žmonių. Vasaros metu „Kernavės bajorynė“ siūlo unikalią galimybę konferencijas bei įvairius mokymus rengti lauke, galingų medžių paunksnėje ar ant nuostabaus Pragarinės ežero kranto.

Konferencijų dalyviams galima surengti kavos pertraukėles su lengvais užkandžiais, pietus, kurių metu galėsite paragauti autentiškų bajoriškų ir tradicinių lietuviškų patiekalų, ar įsimintiną iškylą Neries ar Pragarinės pakrantėje. Jums taip pat bus pasiūlyta nakvynė Garinės kaime arba kumetyne, kuriame svečių kambariukai įrengti su visais patogumais (yra internetas, televizorius, telefonas, šalia – pirtelė ir sūkurinė vonia). Svečiams siūloma gausybė pramogų: pirtys, karšto vandens kubilas, plaukiojimas valtele bei vandens dviračiu, sporto aikštynas, kuriame galite žaisti krepšinį, futbolą, badmintoną, tenisą ir net tinklinį. Jums taip pat gali būti surengti žygiai pėsčiomis, dažasvydžio ar orientacinės varžybos miške, ekskursija į istorinę Kernavę originaliu mediniu dvidešimties vietų autobusiuku.

Tik „Kernavės bajorynėje“ surengsite tikrai išskirtinę konferenciją, kurios metu ne tik dirbsite ar mokysitės, bet ir pailsėsite nuostabioje gamtoje!

Daugiau apie sodybą>>