Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Dovanų kuponai

Kinas ir vakarienė restorane: La Boheme

La Boheme
Neribota
Visiems
Ypatybės
Unikalus meniu.lt pasiūlymas
6 mėn. galiojimas
Greitas pristatymas
*Pratęsti dovanų kupono galiojimo trukmę galimybės nėra

Nuostabi dovana - dviejų įkvepiančių vietų tandemas. Vilniaus senamiestyje įsikūręs kino teatras "Pasaka" ir vakarienė viduržemio regiono virtuvės restorane La Boheme, tai kas pradžiugins kiekvieną. 

XVIII a. skliautuose įsikūręs vyno restoranas La Boheme turi bene didžiausią vyno kortą Vilniuje. Restoranas reprezentuoja viduržemio regiono virtuvę. Menišką skliautų atmosferą sukuria nuolat atnaujinamos žymiausių menininkų parodos. 
„Pasaka“ – vienintelis Vilniaus senamiestyje įsikūręs kino teatras, kuriame filmai renkami rankomis ir širdimi, tikint, kad geresnis kinas yra geresnė pramoga. „Pasaka“ – ir juokas, ir plojimai, ir ašaros. Bet juk gerame kine verkti ne gėda.

Rinkitės net iš 3-ių variantų!
1. Už 30€: 2 bilietai į pasirinktą filmą + gėrimai (14,00 eur. vertės).
2. Už 40€:
2 bilietai į pasirinktą filmą + 24,00 eur vakarienei.
3. Už 50€:
2 bilietai į pasirinktą filmą + 34,00 eur vakarienei.

Šv. Ignoto g. 4/3, VILNIUS
(rodyti žemėlapyje)
Dovana skirta

Visiems

Galiojimo trukmė

6 mėn.

Trukmė

Neribota

Kita svarbi informacija

Dovanų čekis keičiamas į bilietus kino teatro kasoje (Šv. Ignoto g. 4/3, Vilnius). Kino teatro kasa atidaroma 1 val. prieš pirmą tos dienos kino seansą ir uždaroma 15 min. po paskutinio seanso pradžios. Tikslesnį laiką galima pasitikrinti internetiniame puslapyje www.kinopasaka.lt Kasos dažniausiai dirba: I–V 17.00–22.00 val., VI–VII 13.00–23.00 val. Dovanų kuponas negalioja kino bilietams „Kinas po žvaigdėmis“. Daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt

Pristatymo būdai
0.00 €

Elektroninis čekis 1 minutė* (*sumokėjus per el. bankininkystę)