La Boheme

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai, Vyninės
3.3
Vyno restoranas La Boheme, tai jauki Provanso stiliaus oazė, kurioje kiekvienas lankytojas bus apsuptas svetingumu, geru skoniu bei elegantiška muzika.

Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūs
Pirmadienis 11:00 - 00:00 iki 23:00 11:30 - 15:00
Antradienis 11:00 - 00:00 iki 23:00 11:30 - 15:00
Trečiadienis 11:00 - 00:00 iki 23:00 11:30 - 15:00
Ketvirtadienis 11:00 - 01:00 iki 23:00 11:30 - 15:00
Penktadienis 11:00 - 02:00 iki 23:30 11:30 - 15:00
Šeštadienis 12:00 - 02:00 iki 23:30 -
Sekmadienis 12:00 - 00:00 iki 23:00 -

Ruošiesi šventę švęsti? Vestuvės? Krikštynos ar močiutės gimatdienis? Naudokis proga!

Mūsų Unikali 18 a. skliautinė salė vasaros sezonu atvira Jūsų šventėms! Galime priimti net iki 100 svečių. Kitose salėse priimame užsakymus nuo 30 iki 90 svečių visus metus! 

Kreipkis: tel.nr. +37067354366
El.paštu: diana@laboheme.lt

Ruošiesi šventę švęsti? Vestuvės? Krikštynos ar močiutės gimatdienis? Naudokis proga!

Mūsų Unikali 18 a. skliautinė salė vasaros sezonu atvira Jūsų šventėms! Galime priimti net iki 100 svečių. Kitose salėse priimame užsakymus nuo 30 iki 90 svečių visus metus! 


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 100
Vidutinė kaina asmeniui €€€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie La Boheme

 • Marija Šauliūnaitė 5.0
  0
  Viena mylimiausių vietų mieste, jauku, skanu ir malonu sugrįžti. Rekomenduoju!

 • Jurgita P 4.3
  0
  Normandiška vištiena - mmmmmmm! Pasakiškas skonis. Ne prasčiau nei La Fontaine Gaillon :) ačiū!

 • Ramune 5.0
  +1
  Visada galima skaniai papietauti, o vakarais pagurkšnoti super vyno su puikiom alyvuogėm. Man labai čia patinka.

 • Egle
  +6
  Pasirinkome šią vietą neatsitiktinai. Viskas buvo apgalvota nuo...iki.. Seses mergvakario šventės vainikavimas, 2016 07 09 pavakare, baroko skliautų apsupty, vyninėje/restoranėly LA BOHEME. Sužavėjo vadovų ir koletyvo nuoširdumas ir tarpininkavimas ruošiant stalo dekoracijas, meniu derinimo subtilybes, aperityvo pasirinkimo klausimais, gyvo saksofono garso išstojimo rūpestėliai ir bendra atmosfera apskritai. Tas keletą valandų pabuvojome daugiau nei bohemijoje, tai prilygo mažai ir jaukiai pasakai, kuomet viduje buvo jaučiama tik jauki ir pakili nuotaika, žvakių šviesų šiluma ir levandų kvapas ore... DAR KARTĄ NUOŠIRDŽIAI DĖKOJU: Justinui, Viktorijai, Simonai ir visam Jūsų darniam koletyvui. Malonu bus sugrįžti darkart... Linkėjimai, Eglė

 • Inga 5.0
  +1
  Dažnai lankausi šiame restorane-vyninėje ir visada lieku patenkinta. Kainos yra žemos kaip restoranui, o vynų pasirinkimas platus. Maistas irgi yra geros kokybės, ypač kaip už tokią kainą. Siūlau nebijoti dalies čia rašiusių dejonių ir apsilankyti La Boheme!

 • x
  +2
  Likome nusivylę. Užsisakėme Cezario salotų su grilyje kepta vištiena, bei salotų su jautiena (taip pat kepta grilyje). Salotos buvo nevertos savo vardo, tuo labiau kainos. Vištiena šalta, sudžiuvusi ir nepanaši į keptą grilyje, ant lėkštės dugno šaukštas riebaus majonezo, jokio kito padažo. Jautiena taip pat buvo šalta. Pasakius padavėjui, kad salotos visai neatitinka savo vardo, jis nusijuokė ir paklausė ar dėl padažo. Jei padavėjas žino, kad maistas tikrai nekokybiškas, gal geriau tegu pasako, kad neturi. Netoliese sėdėjo keletas moterų, kurios visos grąžino savo maistą.

 • Bronislava 5.0
  +1
  2015 04 10 d. šioje vyninėje šventėme sūnaus jubiliejų. Likome labai patenkinti. Maistas - nuostabiai skanus, aptarnavimas - profesionalus. Aplinka labai jauki bei graži. Visi svečiai buvo maloniai nustebinti. Norime nuoširdžiai padėkoti p. Vitalijai už kantrybę, už malonų bendravimą derinant banketo meniu, taip pat padavėjai Astai už malonų, greitą ir profesionalų aptarnavimą. Likome sužavėti.

 • Padavėjas
  +1
  Vasarą teko dirbti šiame restorane. Ką aš galiu pasakyti.. bare visiška betvarkė, šaldytuvo niekas netvarko ir apskritai niekas ten nereikalauja tvarkos. Niekas net nesistengia apmokyti tavęs kaip gaminti kavas ir kaip prieiti prie klientų, net jei tai tavo pirma darbo diena. Vienintėlė vieta, kurioje teko dirbti, ir kur taip nesistengiama dėl maisto ir aptarnavimo kokybės.Kadangi teko pabuvoti šitos vyninės "užkulsiuose" nuoširdžiai patarčiau ten niekam nesilankyti.

 • Regina
  0
  kas atsitiko jūsų meniu? jautienos didkepsnis - tragedija. Už tokią sumą gauti žirnelio dydžio bulvių tyrės prie tokio pavargusio mėsos gabalėlio - pasityčiojimas iš kliento. Taip pat siūlau ir lauko meniu išbraukti, kad patiekiama su bulve folijoje kaip ir seniau. Jūrų gėrybių sriuba taip pat praradusi savo skonį - prieskonių išvis nebededat? Labai gaila, kad iš jūsų restorano beliko tik graži aplinka, o maisto kokybė neatitinka kainos santykio.

 • TRAGEDIJA
  +2
  LABAI labai labai blogai. Tiek su aptarnavimu tiek su maistu.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną