Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną

Kur stebėti sporto varžybas?

Kasmet startavus varžybų sezonui barai tampa sausakimši, ypač per svarbiausias krepšinio sezono rungtynes. Dėmesio iš sirgalių sulaukia ir kitos sporto šakos.

Sporto aistruoliai savo mėgstamas varžybas stebi visur - mieste, namuose, kartais netgi darbe. Bet juk smagiausia stebėti varžybas su draugais - kartu emocingai palaikyti savo komandą. Todėl dažnai sporto sirgaliai renkasi barus. Ten jūsų netildys miegoti besiruošiantys kaimynai, nereikės patiems užsiimti maisto gaminimu, didelė tikimybė, kad baro ekranas didesnis nei jūsų namuose, o ką jau kalbėti apie bendrą sirgalių atmosferą ir emocijas. Vietų, kur stebėti sporto varžybas mieste yra gausu, todėl, kad apsispręsti būtų lengviau, sudarėme kavinių ir barų, transliuojančių sporto varžybas, sąrašą. O kad galėtumėte stebėti rungtynes prie patogiausio stalo bei didžiausio ekrano, restoranų gidas meniu.lt rekomenduoja staliuką rezervuoti iš anksto.

Vilnius:

1. One for All - Puiki proga mėgautis sportiniu azartu bei palaikomos šalies skoniais! – “One for All” siūlome ne tik stebėti varžybas kartu su bendraminčiais, bet ir mėgautis populiariausiais įvairių pasaulio virtuvių patiekalais bei jaukia aplinka. Svečių laukiame stilingai įrengtose salėse istoriniame pastate bei šildomoje terasoje.

2. Stars and Legends - baras pasižymi sportu alsuojančia atmosfera, jį puošia įvairi sporto atributika. Daug dėmesio skirta sirgalių norams išpildyti - vienu metu bare galima stebėti dvi ir daugiau skirtingų transliacijų. Stars and Legends pasirūpinta geru matomumu, kurį užtikrina pakankamas ekranų kiekis.

3. Bacchus - lankytojus vilioja ne tik patiekalais, gamintais griliuje, bet ir premium klasės ekranu. Šiltuoju metų laiku, sporto transliacijos vyksta lauke.

4. Alaus namai - turbūt neginčytinai didžiausią alaus pasirinkimą turinti vieta, neseniai atidariusi savo pačių alaus daryklą. Alaus namai lankytojams siūlo stebėti sporto varžybas per didelį ekraną. Įvairias varžybas galite stebėti mažomis ir didelėmis grupelėmis, yra stalų kurie talpina iki 20 žmonių, taip pat Alaus namuose yra antra salė su dideliu ekranu, kur galima organizuoti atskirą transliaciją skirtą iki 50 žmonių (derinti iš anksto). Čia rasite didelį gėrimų ir maisto pasirinkimą.

5. Artistai - garsėja ne tik jaukiais gyvo garso koncertais, bet ir sporto varžybų transliacijoms per multimediją – didelį ekraną. Kadangi po televizorių yra ir kitose salėse, visi lankytojai galės įsijausti į rungtynes. Vidiniame kiemelyje talpina net 300 lankytojų, kuriems baras siūlo platų maisto pasirinkimą.
 

Kaunas:

1. Two senses - Stilinga ir moderni vieta leisti laiką su draugais, kolegomis ar šeima, nepraleidžiant svariausių sporto įvykių.

2. Shamrock - neįpareigojanti aplinka, pritraukianti įvairiausius žmones. Baras pristato save kaip mažą, jaukų, bet nuolat pilną.

3. Barojų kiemas; Soul - puiki vieta, ištikimiems lietuviškų patiekalų gerbėjams. Tiek Bajorų kiemas Megoje, tiek restoranas Soul gali pasigirti patogiai išplanuotomis erdvėmis, pritaikytomis didelėms kompanijoms. Gerą matomumą užtikrina projektoriai.

Rodyti žemėlapyje
Šnekutis
  • Rekomenduojamas
4.7
Šv. Mikalojaus g. 15, VILNIUS
Rezervuoti
One for All
  • Rekomenduojamas
Užupio g. 10, VILNIUS
Rezervuoti
i Bar
4.9
Tuskulėnų g. 39, VILNIUS
Two Senses
K. Donelaičio g. 27, KAUNAS
nArauti
4.7
Konstitucijos pr. 23, VILNIUS
Brooklyn Brothers
Eigulių g. 2, VILNIUS
Kn biliardo klubas
Ateities g. 48, VILNIUS
Plus plus plus
Gedimino pr. 9, VILNIUS
Plus Plus Plus
Viršuliškių g. 42, VILNIUS
Plus Plus Plus
Trakų g. 2, VILNIUS
Plus Plus Plus
Vilniaus g. 39, VILNIUS
Bajorų kiemas
Islandijos pl. 32, KAUNAS
Rodyti daugiau 9