Bajorų kiemas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių, Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
3.3
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 23:00 - - -
Antradienis 10:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 23:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 23:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Bajorų kiemas

 • Laura Danieliute 5.0
  0
  Valgeme, mes su šeima. Ką galiu pasakyti, tai padavėjos su šypsena kurios buvo netgi 2, maistas nuostabaus skonio, porcijos net per didelės, o jų makaronai labai skanūs! Sugrįsim ir sugrįsim

 • Mantas Gavėnas 2.3
  0
  Ant duonos sudėti įrankiai. Užsakytos salotos neblogos, bet dėl pramoniniu būdu pagamintu “karamelizuotų” graikiškų riešutų skonis išsiderino. Antrieji patiekalai nustebino druskos gausa ir skirtinga temperatūra: vieni labai karšti, kiti per vėsūs. Bendra atmosfera: muzika ne pagal pavadinimą ir “bliauna” garsiau negu norėtųsi po darbo girdėti. Tiesa, paprašius , pritildė. Aptarnaujantis personalas tylus ir šaltas. Antro karto nekartočiau. Ačiū už “pastangas”.

 • Egle Viržių Medelynas 1.0
  0
  Nepatiko

 • Ermita Kaciauskaite 5.0
  0
  Sveiki. Bajorų kiemas- pati geriausia kavinė-restoranas. Puikus interjeras, aptarnavimas greitai ir malonus,o maistas išvis tobulas.Mano viena iš mėgstamiausių kavinių-restoranų.Porcijos didelės.Labai gera kavinė.

 • Nea 1.0
  +1
  Aptarnavimo kokybė žemiau plintuso. Tuščioje salėje nesugeba dvi padavėjos priimti užsakymo, vietoj to viena kitai sako "einu parūkyti". Pagal senas tvarto tradicijas.

 • Pasibjaurėjus
  0
  Apie dienos pietus Bajorų kieme Kauno Banginyje.Kainuoja 2,99€, už juos gavau maža dubenėlį pravėsusios kopūstienės,kurioje plaukiojo keli kopūsto gabalėliai ir morkos griežinėliai-skonio nerasta.Atnešė "vištienos kepsnelį"-plonytį 2 degtukų dėžučių dydžio taukuose išmirkusį blynelį, šalia perpjauta virta bulvė, pabarstyta džiovintais krapais, ir atsainiai nudrėbtas virtų burokėlių šaukštas.Dar gavau stiklinę vandens, kurioje plūduriavo citrinos storgalis, t.y. žievės ir balto požievio guzas. Tai čia pietūs rudenį už 2,99 €??? Buvau šokiruota.Jokios šviežios daržovės, tik persenę džiovinti krapai???? Padavėja visa tai atnešė su begaline kančia veide...matyt ir jai gėda tokį ėdalą nešiot.TRAGEDIJA. Daugiau ten gyvenime neisiu. Kitą dieną nuėjau į šalia esančią Senjorų užeigą. Ten dienos pietūs kainuoja 2,60€, už juos gavau dubenį tirštos kvapnios pupelių sriubos su mėsos kukuliais, pagardintos šviežiais svogūnų laiškais ir petražolėmis, du delno dydžio minkštučius žuvies kepsnelius su kalnu įvairiausių daržovių ir fri bulvytėmis, ir vandens su citrina( o ne citrinos atliekomis) . Viskas buvo tikrai skanu,bet tiesiog neįveikiama-man per daug. Taip kad nereikia aiškint kad neįmanoma dienos pietų pagamint mažiau nei už 3 €...

 • as 3.0
  0
  Aplinka puiki, viskas OK, bet net siurpas perejo per kuna kai prapjovus kijevo kotleta radau visiskai zalia mesa:( Laime, pasitaike labai malonus padavejas. atsiprase, ir net pakeite patiekala i sviezia ir pilnai iskepta.:)

 • * 1.0
  0
  Aplinka restorane tikrai jauki ir tvarkinga, bet aptarnavimas ispudzio nepaliko... Visu pirma, patiekalai mums nebuvo atnesti vienu metu, padaveja (Gabriele Stankeviciute) vienam vaikinui karsta patiekala atnese pries sriuba. Kai papraseme padavejos, kad sriubos po karsto patiekalo geriau isvis nenestu, ji susirauke ir pareiske, kad jai uz musu patiekala teks moketi paciai, nesuvokdama to, kad uz savo klaidas ji ir turi moketi pati. Visa kita likusi laika padaveja buvo nemaloni, net neatsiprase. Zodziu, grizti cia tikrai nesinori.

 • Bankauskienė B 5.0
  +1
  Atvažiavusi į prekybos centrą 'MEGA' visada pietauju, būtent šiame restorane, esu patenkinta tiek maisto tiek aptarnavimo kokybe. sėkmės JUMS.

 • Lina 5.0
  0
  Šiame restorane lankausi labai dažnai, esu patenkinta.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną