One for All Įtraukti prie mėgstamų

5.0
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai

Kulinarinės kelionės tampa vis madingesnės, o skirtingos etninės virtuvės neretai tampa pagrindiniu motyvu aplankyti vieną ar kitą vietą. Geriausias maistas kelionėse tampa mūsų prisiminimų trofėjais ir nostalgiškais šaukliais sugrįžti. Tačiau jei gastronominių kelionių alkis nelaukia atostogų – keliaukite į restoraną „One for All", nes būtent čia, vienoje vietoje – geriausių kulinarinių kelionių patirtys!

Restorano „One for All" originali koncepcija - įtraukti į valgiaraštį įvairių šalių tradicinius patiekalus, gimė iš poreikio, meilės ir gurmaniškų įspūdžių, kuriuos kiekvienas atsiveža iš kelionių. Šiuos jūsų ir mūsų gurmaniškus įspūdžius „One for All" perkelia į restorano virtuvę ir patiekia juos kiek įmanoma autentiškiau, tačiau laikantis aukštų produktų ir gamybos kokybės reikalavimų. Juk tie lūkesčiai nieko neįprasto keliaujantiems – tai natūralus ir laukiamas potyris kelionėse. Kodėl jo negali būti čia, Lietuvoje? Gali ir turi būti!
Darbo laikas Virtuvė
Pr. - Kt. 11:00 - 23:00 iki 22:00
Pn. - Št. 11:00 - 00:00 iki 23:00
Sk. 11:00 - 23:00 iki 22:00
Verslo pietūs
Pr. - Pn. 11:00 - 15:00
Št. - Sk. -

Atsiliepimai apie One for All

Palikti atsiliepimą
 • Aurimas Šinkevičius 5
  0
  Geriausio Užupio vietoj, geriausia vieta SKANIAI pavalgyti! Rekomednuoju :)
 • Nerijus Gaivenis 5
  +1
  As isvis is kito vilniaus galo esu bet vis tiek kelinta karta jau ateinam su drauge ir vis kazka naujo isbandom :) kolkas viskas super, tad keep going!!!
 • Laura Prieskienytė 5
  +2
  Be galo jauki atmosfera, maistas labai skanus, nuostabus aptarnavimas! Rekomenduoju visiems!
 • Daivutė Budreckienė 5
  +2
  Aplinka maloni, maistas skanus. Aptarnavimas toks koki ir megstu: neikirus. Sonkauliukai pasakiski kaip ir visa kita:) turi skaniu arbatu :)
 • Aistė Jurkevičiūtė 5
  +2
  Šis restoranas yra išskirtinis, sužibęs naujomis spalvomis Lietuvos restoranų viršūnėje. Tai vienintelė vieta Vilniuje, kur iš meniu norisi praktiškai visko!!:) Lankausi šiame restorane nuo pat atidarymo ir dar nebuvo jokios priežasties nusivilti. Ačiū kolektyvui, kuris priima savo svečius svetingai, jaučiamės čia savi !
 • Gedas Smith 5
  +1
  Šauni vieta, rekomenduoju paragaut šonkauliu, o prie ju pora pintu amstelio alaus ;)
 • Eglė Šinkevičiūtė 5
  +1
  Puiki, jauki vieta norintiems skaniai pavalgyti ir būti profesionaliai aptarnautiems! Kijevas, befstrogenas, bulviniai blynai, gaivios krevečių salotos, kalmarų karpačio.. Meniu labai skanus ir įvairus, rekomenduoju!
 • Elvinas Pukštas 5
  +1
  Labai patiko Kijevo kotletas!! jis čia tikrai kitoks nei iki šiol esu valgęs, o ledų deserto skonį dar iki dabar jaučiu, mmm
Pasiūlyk restoraną