Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną

Kur pavalgyti karantino metu?

 

Visuotinis karantinas dar nereiškia, kad negalite mėgautis savo mylimais patiekalais, ar atrasti naujų skonių. Nors dalis restoranų laikinai sustabdo savo veiklą, laukdami šio laikotarpio pabaigos, turime gerą žinią - nemaža dalis maitinimo įstaigų, nors ir nepriima klientų pasisėdėjimui, teberuošia gardų maistą. Restoranai Lietuvoje saugiai, laikantis visų higienos reikalavimų, paruoš bei supakuos jūsų užsakytus patiekalus, ar netgi atveš garuojančius patiekalus tieisiai į jūsų namus. Nepamirškite sušių, ramenų, burgerių, picų, apkepų, salotų, kepsnių, ar net cepelinų skonio, net jei nesate linkę gaminti namuose. Visus šiuos (ir ne tik!) patiekalus paruoš tebedirbantys restoranai, jūsų jaukiam  ir gardžiam vakarui namuose su pačiais artimiausiais.

Nemaža dalis restoranų tebesiūlo dienos pietų rinkinius, kurie palengvins namų ruošos naštą ir suteiks galimybę neatsitraukti nuo užduočių, dirbantiems iš namų. Dalis restoranų skelbia itin patrauklių specialiųjų pasiūlymų, tad sekite meniu.lt akcijų skiltį ir nepraleiskite jų! Paįvairinti kasdienį mitybos racioną gardžiais, šviežiais patiekalais turi galimybę ne tik didmiesčių, bet ir kitų miestų gyventojai iš Ukmergės, Trakų, Birštono, Druskininkų ir kt.

Pristatome Jums maitinimo įstaigų, kuios paruoš jums gardaus maisto išsinešimui, žemėlapį:

Rodyti žemėlapyje
Argo Trakai
  • Rekomenduojamas
Vytauto g. 89, TRAKAI
Rezervuoti
The Urban Garden
Uždaryta
Tr. 09:00 – 19:00
J. Basanavičiaus g. 3A, VILNIUS
ArLei
Uždaryta
Tr. 10:00 – 20:00
5.0
Gedimino pr. 24, VILNIUS
Rezervuoti
Lesyklėlė
Uždaryta
Tr. 08:00 – 20:00
Jonavos g. 37, KAUNAS
Du Šeimos restoranas
  • Populiarus
Centrinė g. 21, Ramučiai, KAUNAS
Rezervuoti
Senamiesčio Legenda
Gedimino g. 6, MARIJAMPOLĖ
Chaika
4.9
Totorių g. 7, VILNIUS
Dineris
Uždaryta
Tr. 09:00 – 17:00
4.9
Kauno g. 32a, VILNIUS
Holigans
4.0
Verkių g. 29, VILNIUS
Pepper Grey
  • Prabangus
Vingio g. 21, KLAIPĖDA
Meridianas
  • Prabangus
Kurpių g., KLAIPĖDA
Rezervuoti
Daily
4.8
Vydūno g. 2, VILNIUS
Rodyti daugiau restoranų 143