Buga

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Užkandinės
4.9

Sostinėje, Laisvės prospekte sėkmingai dirbanti ir gera virtuve garsėjanti kavinė BUGA šiandien lankytojus kviečia pasikeitusi ir atsinaujinusi. Naujos erdvės, šviesi ir jauki banketinė salė, gardi kava ir Jumis besirūpinantis personalas suteiks Jums malonių akimirkų.

BUGA vilioja plačiu valgiaraščiu ir personalas čia nesikeičia! Daugelį metų dirbantys tie patys patyrę virėjai paruoš kepsnių ant grotelių ar keptuvėje, sriubų, užkandžių, gurmaniškų patiekalų pagal Jūsų pageidavimus. Kibinai čia kepami tik po užsakymo, o koldūnai lipdomi rankomis. Jaunieji svečiai gali paskanauti picų.Darbo laikas
Pirmadienis 08:00 - 23:00
Antradienis 08:00 - 23:00
Trečiadienis 08:00 - 23:00
Ketvirtadienis 08:00 - 23:00
Penktadienis 08:00 - 01:00
Šeštadienis 09:00 - 01:00
Sekmadienis 12:00 - 22:00

Kviečiame švęsti mūsų kavinėje. Galime pasiūlyti 40 vietų banketinę salę

Turime lankytojų, kurie jau ne kartą savo šventes patikėjo mums. Jie džiaugiasi, galėdami gauti gerą maistą už neypatingai aukštą kainą.

Taip pat galime paruošti patiekalus, skirtus išsinešti.

Rezervacija ir informacija telefonu +370 5 240 2400

Kviečiame švęsti mūsų kavinėje. Galime pasiūlyti 40 vietų banketinę salę

Turime lankytojų, kurie jau ne kartą savo šventes patikėjo mums. Jie džiaugiasi, galėdami gauti gerą maistą už neypatingai aukštą kainą.


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 55/35/50
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Buga

 • Aušra 5.0
  0
  Maistas skanus. Naminis. Ragavom penkis įvarius patiekalus be desertų. Plius kibinai - fantastiniai, su buljonu viduje, pjaustyta mėsa be pipirų. Super. Jokių priekaištų. Virtuvės Šefui ovacijos.. Aplinka vidutinė. Na bet jau padavėja

 • Rytas 5.0
  0
  Kavinė puiki. Jauki aplinka, maistas skanus, gaminamas vietoje, o ne pusfabrikačiai patiekiami, skanu nors tu ką :) Aptarnavimas greitas,malonus,darbuotojai visada besišypsantys, su nuotaika, maistas patiekiamas pagal aptarnavimo standartus,visada yra pasiūloma, jei klientas nežino, ką užsisakyti padavėjai visada turi ką pasiūlyti, o su pasiūlymais jie tikrai neprašauna neprašauna :) Labai puikiai dirba pamaina,kurioje dirba dvi padavėjos vardu Simonos, taip pat berniukas Julius :) esu nustebęs, jų entuziamu šiam darbui. Daugiau tokių darbuotojų. :)

 • Juste 5.0
  +2
  Labai skanu pas jus! Rekomenduoju visiems! Jauki atmosfera. Labai gražiai ir nuoširdžiai mus aptarnavo padavėjas Tomas. Ačiū tau už gerą nuotaiką. Būtinai apsilankysime dar kartą! :)

 • Kęstukas 5.0
  0
  Pietaujame šioje kavinėje ne vienus metus ir tikrai galiu pasakyti, kad maisto kokybė, aptarnavimas, personalas yra puikūs. Skirtingai nei kai kuriems, maloniausiai pietauti, kai dirba Boženos pamaina.

 • Vilmantas 5.0
  0
  Viskas liuks šioje kavinėje. Maistas vertas pagyrimo. Visada skanus, šviežias. Lankausi joje jau kelinti metai. Dienos pietų nenoriu reklamuoti, nes ir taip būna eilės :) Gerai, kad kolektyvas dirba profesionaliai, nes papietauti galima tikrai greitai... Dėkui ir sėkmės kolektyvui.

 • Olga as 5.0
  +2
  Mes buvome kavinėje sausio 22 d.(Lankomės ne pirmą kartą). Na super vakaras! Geras maistas, šaunus aptarnavimas. Ir muzikantai šaunuoliai. Buvo labai linksma. Seniai taip nešokom. Tikrai nenustosime lankytis šioje kavinėje ir kitiem rekomenduosime.

 • Žmona, vyras ir dvi dukrytės 5.0
  +1
  Ačiū ir tik labai Ačiū. Mes į Būgą einame pavakarieniauti dažną savaitgalį. Esame patenkinti patiekalų kokybe ir aptarnavimu.

 • Marit 5.0
  +4
  We were trying a lot of different places to eat, but none of them fought over you. Thank you so much for fresh, good tasting food and best service. Regards, Marit

 • Kristina 5.0
  +5
  Jau karta(vasaaros pabaigoje) rasiau atsiliepimus apie sia kavine.Pries savaite su buriu sveciu is Norvegijos vakarieniavome,pietavome vel.Dziaugiuosi ne tik as,bet ir draugai is Norvegijos maisto kokybe.Skanu!( kai kuriuos patiekalus kartojom po pora kartu) :))) Vasara buvo bjauru ieiti i tualetus.Dziaugiuosi ,kad vadovybe rado sprendima.Sikart tualetuose svara,jokio specialaus uzsisenejusio kvapo.Skirtumas akivaizdus. Aciu kolektyvui,be abejo,BOZENAI.Profesionale.Dirba tarsi savo kavinei( draugai suabejojo,kad taip gali dirbti samdomas darbuotojas).Reikia dziaugtis ,kad yra tokiu kaip ji. Maloniai,Kristina

 • Vytautas 4.7
  +4
  Būta vakar dviese. Aptarnavo Tomas. Užsakytos 2 firminės "Bugos" picos ir sultys. Aptarnavimas: teisingas (pirma damai,po to man). labai patiko, kad atsižvelgė į vieno mūsų pageidavimą ir pakoregavo picos sudėtį. Ne visur taip daro. Pica: senokai bevaliau firminę. Skani, tačiau šiek tiek pritrūko druskos. Ypatingai norisi pagieri vietinį firminį padažą. Sūrokas (taigi kompensuoja druskos trūkumą) ir aštrus. Tas padžaas su jelapeno pipirais - tikras aštrumas. Trumpai:patiko.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną