Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu

Kur pavalgyti karantino metu?

Visuotinis karantinas dar nereiškia, kad negalite mėgautis savo mylimais patiekalais, ar atrasti naujų skonių. Nors dalis restoranų laikinai sustabdo savo veiklą, laukdami šio laikotarpio pabaigos, turime gerą žinią - nemaža dalis maitinimo įstaigų, nors ir nepriima klientų pasisėdėjimui, teberuošia gardų maistą. Restoranai Lietuvoje saugiai, laikantis visų higienos reikalavimų, paruoš bei supakuos jūsų užsakytus patiekalus, ar netgi atveš garuojančius patiekalus tieisiai į jūsų namus. Nepamirškite sušių, ramenų, burgerių, picų, apkepų, salotų, kepsnių, ar net cepelinų skonio, net jei nesate linkę gaminti namuose. Visus šiuos (ir ne tik!) patiekalus paruoš tebedirbantys restoranai, jūsų jaukiam  ir gardžiam vakarui namuose su pačiais artimiausiais.

Nemaža dalis restoranų tebesiūlo dienos pietų rinkinius, kurie palengvins namų ruošos naštą ir suteiks galimybę neatsitraukti nuo užduočių, dirbantiems iš namų. Dalis restoranų skelbia itin patrauklių specialiųjų pasiūlymų, tad sekite meniu.lt akcijų skiltį ir nepraleiskite jų! Paįvairinti kasdienį mitybos racioną gardžiais, šviežiais patiekalais turi galimybę ne tik didmiesčių, bet ir kitų miestų gyventojai iš Ukmergės, Trakų, Birštono, Druskininkų ir kt.

Pristatome Jums maitinimo įstaigų, kuios paruoš jums gardaus maisto išsinešimui, žemėlapį:

Parādīt kartē
The House
  • Ieteicams
4.6
M.K. Čiurlionio g. 61, DRUSKININKAI
Banketa vaicājums
Long Road
  • Ieteicams
4.6
Juodasis kl. 37, VILNIUS
Rezervēt
Victoria hotel Kaunas
  • Ieteicams
Miško g. 11, KAUNAS
Rezervēt
Ponas vaflis
Laisvės pr. 125A, VILNIUS
Chaika
4.9
Pylimo g. 21B, VILNIUS
Pelėdinė
Šv. Gertrūdos g. 22, KAUNAS
Astorija Brasserie
Didžioji g. 35/2, VILNIUS
Wingo
4.8
Konstitucijos pr. 12, VILNIUS
Mykolo 4
4.7
Šv. Mykolo g. 4, VILNIUS
Casa Della Pasta
Taikos pr. 61, KLAIPĖDA
Buga
4.6
Asanavičiūtės g. 17, VILNIUS
Banketa vaicājums
Žaliasis slėnis
Jungtinė g. 2, Aukštkiemiai, KLAIPĖDA
Rādīt vairāk 86