Tigrasa

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Užeigos
1.1
Mus rasite
Vilniaus g. 16, Karmėlava, KAUNAS
 • iki 00:00
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 00:00 - - -
Antradienis 10:00 - 00:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 00:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 00:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 00:00 - - -

Atsiliepimai apie Tigrasa

 • Andrius Vereikis 5.0
  +1
  Nuostabiausi Kijevo kotletai visoje Lietuvoje. Tigrasa išgarsėjo nesuvalgomo dydžio cepelinais, bet tikras kaunietis žino ką reikia užsisakyti - dvigubą Kijevą. Patalpos buvo maloniai prišildytos, padavėjos varžėsi dėl dėmesio (užsakymą priėmė viena, maista atnešė dvi, sąskaitą atnešė trečia!) Reitingas dirbtinai numinusuotas lūzerių iš aplinkinių kavinių, kurios sugeba vienu metu pateikti dienos ir gedulingus pietus! Tigrasa yra, buvo, ir bus LEGENDINĖ.

 • Mindaugas Urbutis 5.0
  +1
  Sveiki. Labai skanus maistas, labai fainos padavėjos - valgau ne pirmus ir ne penktus metus čia. O tiems, kurie sugalvoja, jog rado "kiaulės nagų" cepelinuose - neikit iš namų, kai pilnatis :)

 • Darius Sabulis 2.0
  -1
  2017 gegužės 28 d. Siaubas, cepelino farše kiaulės kojų nagai! Pareiškus vedėjai pretenziją buvom paprašyti ,,nepatinka, nevažiuokit čia" ! Kam patinka kuilių kanopų nagai važiuokit skanaus, o vedėjai linkėjimai ateities karjerą tęsti Norvegijos lašišų fabrikuose. Tokio lygio reakcijos į pareikštą ir parodytą nagiuką nesitikėjom. Beto sąskaitą už nagiuką irgi gavom;-) Visiems skanaus!!!

 • Kotryna 1.3
  0
  Laba diena, nepatenkinti lankytojai,kreipiuos i jus. Augindama vaikuti daznai lankausi visokiuose forumuose ir rasau komentarus, o tigrasos atsiliepimai irgi vienas is idomiausiu skaitalu. Ka as noriu pakomentuoti: padaveja gerb. Audra kaip paskitiniame komentare yra ispeikta yra visiskos sapaliones, musu aplinkiniu rato ji yra megstamiausia padaveja, visada uzplieskianti gera nuotaika ir ispesanti sypsena net ir is pikciausio manovyro!del kitu padaveju as nesigincysiu, bet visur yra kaltos abi puses! Galbut jus ateinat pikti ir sugadinat joms nuotaika? O gal joms reikia atostogu? Ir prie ko cia vadovas? Pati dirbus toki darba ,vadovas situ dalyku nepastebi! Galbut Administracijos darbas yra priversti padavejas elgtis silciau su klientais, kaip mano mineta Audra. Mokykites is jos! O del maisto man ten viskas yra super, jei jus atvaziuojate kai buna labai daug zmoniu nenuostabu kad gaunate atvesusi maista ! Geros dienos. Iki

 • Mantas Ukanis 1.0
  0
  Pirma karta teko sutikti tokia nesąžiningai dirbančia padavėja kaip gerb. p Audra kuriai visai nusispjauti ant atėjusiu pavalgyti lankytojų. Ne tik kad atnešė atšalusi maistą bet ir visai abejotinos kokybės iš perdirbtos mėsos ir bulvių cepelinus nuo kuriu mes apsinuodijom! Dar teko išklausyti priekaištus ir pamokslavimus jei nepatinka mūsų maistas eikite į kita vieta valgyti, atsiprašau bet su tokiu žargonu panelyte toli nenueis. O kavines vadovui nemotais viskas ir jam irgi kaip teko pastebėti nusispjauti ant lankytojų. Prie viso to mus dar ir neteisingai apskaičiavo už pateikta užsakymą, na vienu žodžiu šita kavinukė gerai pelnosi iš nepatiklių žmonių. Apgavikai!

 • Kazimieras 1.0
  0
  Teko labai nusivilti aptarnavimu ir požiūriu į klientą šioje kavinėje. Padavėjos visuomet be nuotaikos ir piktybiškai elgiasi su atėjusiais pavalgyti lankytojais. Maistas skanus, toks koks buvo toks ir liko, bet atsiprašau firminiai cepelinai tai kažkokia tragedija. Matyt iš antriniu žaliavų padaromi sutaupant kliento sąskaita. Kaskart ten dirba vis naujesnes padavėjos, matyt darbo sąlygos yra atitinkamos šios įstaigos gobšumui ir abejingumui kitu žmonių atžvilgiu. Prasti šios kavinės reikalai yra!

 • Lauras Bimbilis 1.0
  0
  Klaikus aptarnavimas šioje kavinėje, nėra visai jokios tvarkos. Padavėjos primena laisvo elgesio merginas kurioms visiškai dzin ant kliento nes tokiu klientu dar krūva ateis pavalgyti. Beveik visos mėgsta flirtuoti su lankytojais, o rūką kaip kaminai visos be sustojimo. Maistas dar patenkinamos kokybės, bet jų firminiai cepelinai tai ne pirmo šviežumo iš senos mėsos gaminami o čia jau minusas į jų daržą. Siūlyčiau kavinės šeimininkams patiems dirbti ir gaminti maistą, manau tokiu būdu jie sutaupys ir laiko ir pinigų.

 • Tomas - maisto gurmanas 1.0
  0
  Lankantis šioje kavinėje su šeima dažnokai teko pastebėti kad kuo tolyn tuo blogyn pas juos betvarke skverbiasi iš visu įmanomu pusiu. Maistas tai dar pusiau velnio pas juos čia, nors kartais teko pastebėti kad cepelinai būna pagaminti iš senos mėsos su kvapeliu na matyt taip taupo kliento sąskaita jie čia. Kitas dalykas tenka ilgai laukti kol tave aptarnaus ir priims užsakymą, net ir kai būna mažai lankytojų kavinėje, dažnokai ta pati padavėja ir ***si aplink visus, nžn kame problemos čia bet pas juos visada trūksta tu padavėjų o ir viena padavėja visada atsako arogantiškai kad nespėju visu aptarnauti ir priimti užsakymų. Laikas susimastyti kavinės galvai kodėl čia pas juos nėra tvarkos ir tinkamai organizuoto darbo.

 • Smiltė Venckutė 1.0
  0
  Visiškai pritariu gerb. Ingai Z dėl visko išsakyto čia. Šiandien taipogi lankėmės šioje kavinėje ir situacija analogiška buvo ir mums! Arogantiškai ir piktai buvo atsakyta kad nespėjame visu lankytoju aptarnauti ir teks matyt kažkur kitur ieškotis sau vietos. Atsiprašau bet tos padavėjos man labiau primena užeigos kaimietes kurios padidėjus krūviui siunčia lankytojus nemandagiai į kita maisto gaminimo tašką, nors galėtu tikrai suspėti visus aptarnauti ir nesvarbu kad šiandien yra rugsėjo 1-oji! Beje niekaip nesuprantu požiūrio į paprasta atėjusi pavalgyti lankytoja, kodėl taip piktai atsakoma? Toks įspūdis susidaro kad šioje kavinėje kažkas tikrai ne savo vietoje, ir ten visi dirbantys yra šuns vietoje ir su jais nesiskaitoma dėl to jie ir išsilieja ant mūsų visu.

 • Inga Z.
  0
  Sveiki.labai siulyciau seimininkams/direktoriams susirupynti savo darbuotoju kompetencija.pati dirbu daug metu sitoje srityje,bet tokio prasto kaip pas Jus aptarnavimo niekur neteko matyti.padacejos pastoviai piktos,nepatenkintos,niekada nespeja aprepti savo darbo zonos.tikrai ne karta atsistojom ir isvaziavom.taip pat ir šiandieną.juk rugsejo 1-oji visiems aisku kad bus daug žmonių gavosi beceik taip kaduvom veveik išprašyti lauk nes nera kam aptarnauti ;) juokingai gtmraudu.kažkodėl Jūsų kaimynai"briedžių medžioklė" sitos problemos neturi kad ir didelis srautas žmonių

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną