Tigrasa

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Užkandinės
Patiekalų tipas Cepelinai
1.1
Mus rasite
Vilniaus g. 16, Karmėlava, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 00:00
Antradienis 10:00 - 00:00
Trečiadienis 10:00 - 00:00
Ketvirtadienis 10:00 - 00:00
Penktadienis 10:00 - 00:00
Šeštadienis 10:00 - 00:00
Sekmadienis 10:00 - 00:00

Atsiliepimai apie Tigrasa

 • Violeta Kudarauskaitė Žurauskienė 4.7
  0
  Cepelinai ir balandėliai milžiniško dydžio, tačiau cepelinų esu valgiųsi viešo maitinimo įstaigose ir skanesnių.

 • Jude __ 5.0
  +1
  Labai skanus maistas,visada užsukam kai tik važiuojam pro šalį, mažos kainos bei malonus aptarnavimas.

 • Li Na 5.0
  +1
  Skanus, pakankamai geromis kainomis maistas, o cepelinai, nuostabūs! :))

 • Milda Trumpiskyte 5.0
  +1
  Dėkoju už viska!! Buvo skanu ir greita!!

 • Zinaida Kudapčenko Aglinskienė 1.3
  -2
  Labai prastas maistas,atnešė ne tą ką užsisakiau.Cepelinų padažas katastrofiškas.Tikrai nerekomenduočiau.

 • Vytas Gudia 3.3
  0
  Maistas įspūdingas visi minusai atstoja virtuvės šefas aš labai reiklus bet tokių cepelinų senai nevalgiau aš pats vilnietis bet jeigu neparagavai tikrasos cepelinų reiškia gyvenimą nugyvenai "beprasmis kai" Psl Kodėl įrankiai atnesami sulčių pavadinimo servetėlės kodėl užsakius degtinės stikliukas atnesami su degtinės reklama kurios net nėra meniu kodėl įrankiai stalo įrankiai skirtingi kodėl uzdaroje terasoje ant stalų stovi peleninės kaip dėl rukimo kavinėse ir maitinimo įstaigose įstatymo Bet kokie skanus cepelinai suvalgius keturis didžiuosius kol davaziavau iki Vilniaus vėl noriu grįžti "nostalgija"

 • Andrius Vereikis 5.0
  +4
  Nuostabiausi Kijevo kotletai visoje Lietuvoje. Tigrasa išgarsėjo nesuvalgomo dydžio cepelinais, bet tikras kaunietis žino ką reikia užsisakyti - dvigubą Kijevą. Patalpos buvo maloniai prišildytos, padavėjos varžėsi dėl dėmesio (užsakymą priėmė viena, maista atnešė dvi, sąskaitą atnešė trečia!) Reitingas dirbtinai numinusuotas lūzerių iš aplinkinių kavinių, kurios sugeba vienu metu pateikti dienos ir gedulingus pietus! Tigrasa yra, buvo, ir bus LEGENDINĖ.

 • Mindaugas Urbutis 5.0
  +4
  Sveiki. Labai skanus maistas, labai fainos padavėjos - valgau ne pirmus ir ne penktus metus čia. O tiems, kurie sugalvoja, jog rado "kiaulės nagų" cepelinuose - neikit iš namų, kai pilnatis :)

 • Darius Sabulis 2.0
  -4
  2017 gegužės 28 d. Siaubas, cepelino farše kiaulės kojų nagai! Pareiškus vedėjai pretenziją buvom paprašyti ,,nepatinka, nevažiuokit čia" ! Kam patinka kuilių kanopų nagai važiuokit skanaus, o vedėjai linkėjimai ateities karjerą tęsti Norvegijos lašišų fabrikuose. Tokio lygio reakcijos į pareikštą ir parodytą nagiuką nesitikėjom. Beto sąskaitą už nagiuką irgi gavom;-) Visiems skanaus!!!

 • Kotryna 1.3
  +1
  Laba diena, nepatenkinti lankytojai,kreipiuos i jus. Augindama vaikuti daznai lankausi visokiuose forumuose ir rasau komentarus, o tigrasos atsiliepimai irgi vienas is idomiausiu skaitalu. Ka as noriu pakomentuoti: padaveja gerb. Audra kaip paskitiniame komentare yra ispeikta yra visiskos sapaliones, musu aplinkiniu rato ji yra megstamiausia padaveja, visada uzplieskianti gera nuotaika ir ispesanti sypsena net ir is pikciausio manovyro!del kitu padaveju as nesigincysiu, bet visur yra kaltos abi puses! Galbut jus ateinat pikti ir sugadinat joms nuotaika? O gal joms reikia atostogu? Ir prie ko cia vadovas? Pati dirbus toki darba ,vadovas situ dalyku nepastebi! Galbut Administracijos darbas yra priversti padavejas elgtis silciau su klientais, kaip mano mineta Audra. Mokykites is jos! O del maisto man ten viskas yra super, jei jus atvaziuojate kai buna labai daug zmoniu nenuostabu kad gaunate atvesusi maista ! Geros dienos. Iki

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną