Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną

Banketo užklausa

Prisegti dokumentai
Nėra prisegtų dokumentų
Kodėl taip patogu siųsti užklausą?

Jums aprašius, kokią šventę norite rengti, mes šią užklausą išsiųsime visoms jūsų pasirinktoms įsitaigoms, atitinkančioms jūsų pasirinktus kriterijus. Paslaugų teikėjai, kurie galėtų rengti šventę jūsų pasirinktu metu, susisieks su Jumis ir pateiks pasiūlymus. Jeigu gausite Jums tinkamą pasiūlymą, užsisakysite šventę, būsite sutaupę laiko. Viskas, ką reikia padaryti, tai aprašyti, kokios paslaugos ieškote, ir laukti, kol gausite pasiūlymų.

Kaip meniu.lt panaudos mano kontaktus?

Jūsų kontaktai nebus skelbiami viešai. Tik jūsų pačių pasirinktos įstaigos gaus jūsų kontaktus, kad galėtų su jumis susisiekti.

Kiek pasiūlymų gausiu?

Galimų gauti pasiūlymų skaičius yra neribotas. Su jumis gali susisiekti visos įstaigos, į kurias kreipėtės dėl šventės. Būkite tam pasiruošę!

Kaip išsirinkti geriausią pasiūlymą šventei?

Prieš pasirinkdami vietą šventei iš gautų pasiūlymų, patikrinkite paslaugų teikėjo profilį meniu.lt svetainėje, įsitikinkite, kad restorano interjeras, virtuvė ir teikiamos papildomos paslaugos atitinka jūsų lūkesčius, peržvelkite atsiliepimus meniu.lt svetainėje.

O jeigu negausiu pasiūlymų?

Jeigu pasiūlymų negausite, vadinasi, paslaugų teikėjai nesusidomėjo Jūsų užklausa šventei. Dažnai pasiūlymų skaičių lemia šventės aprašymo tikslumas, kuo aiškiau išdėstysite, kokios šventės tikitės ir kokių pageidavimų turite, tuo didesnė tikimybė gauti aktualių pasiūlymų.