Kurėnų užeiga

Įtraukti prie mėgstamų
„Kurėnų užeiga“ įsikūrusi prie pat Kurėnų ežero, esančio Ukmergės rajone (šalia automagistralės Vilnius – Panevėžys). Užeiga pasižymi originaliu interjero dizainu. Čia įžengusius lankytojus lydi senove ir romantika dvelkianti aplinka, kuri tuo pačiu pasižymi moderniu komfortu. „Kurėnų užeigoje“ vyrauja įvairaus spektro pramogos: mažiesiems lankytojams yra įrengta žaidimų aikštelė, vyresniems yra galimybė paplaukioti vandens dviračiu arba pramoginiu plaustu. 
„Kurėnų užeiga“ - puiki vieta smagiai praleisti laisvalaikį, pasilepinti skaniu maistu bei pasigrožėti nuostabiu kraštovaizdžiu.

Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 09:00 - 22:00 - - -
Antradienis 09:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 09:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 09:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 09:00 - 00:00 iki 22:00 - -
Šeštadienis 09:00 - 00:00 iki 22:00 - -
Sekmadienis 09:00 - 22:00 iki 22:00 - -

Vertiname kiekvieną pas mus atvykusį svečią ir stengiamės, kad jis taptų nuolatiniu mūsų kavinės lankytoju.

"Kurėnų užeigos" kavinėje - šventė pagal Jūsų norą.

 • Romantiška vakarienė dviems žvakių šviesoje
 • Jūsų ar Jums artimo žmogaus gimtadienis jaukioje aplinkoje
 • Įmonės šventės
 • Iškilmingas banketas svarbiam įvykiui paminėti
 • Gedulingi pietūs
 • Vaikų gimtadieniai

Patikėkite savo šventės rūpesčius mums ir ji taps tikra švente!

Džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami savo svečiams pasiūlyti platų pramogų ir paslaugų spektrą.

 • Vandens pramoginis plaustas
 • Vandens dviračiai
 • Valtys
 • Vaikų žaidimų aikštelė

Vertiname kiekvieną pas mus atvykusį svečią ir stengiamės, kad jis taptų nuolatiniu mūsų kavinės lankytoju.

"Kurėnų užeigos" kavinėje - šventė pagal Jūsų norą.


Išvežamieji banketai
Vidutinė kaina asmeniui
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Kurėnų užeiga

 • Nijolė Žižienė 1.0
  0
  Aplinka puikiai sutvarkyta,bet ponios gemos ir vadybininkes arogancijai ribu nera,issinuomavom sale,kartu su kitais gyventojais,saugumo jokio,uz papildomai paklotas lovas teko plotipo15euru,netgi zadejo apmokestinti trigubai uz isdeginta zole,jei taip butu ivyke,maisto mes is ju neemem,tai net peilio nepaliko,zodziu ispudi paliko prasta,nerekomenduociau niekam,lb nemalonus bendravimas

 • Rita 1.0
  0
  Maisto kiekis ir kokybe neatitinka kainos.

 • egle 5.0
  0
  abai patiko. Nuostabi aplinka, interjeras, viskas labai skoninga. Maistas taip pat buvo puikus, atitiko kokybes ir kainos santyki. malonu buvo praleisti laika, puikus aptarnavimas. Aciu siai uzeigai.

 • Klientė
  +3
  Šiandien vakarop (liepos 26 d.) liko nemalonus prisiminimas ir apie aptarnavimą, ir apie maistą. Padavėjos kaltino viena kitą ir virtuvę, kad kažkas sumaišė užsakymus, pateikė didesnę sąskaitą nei priklausė. Prie dviejų gretimų staliukų sėdėję užsieniečiai susidūrė su tuo pačiu, nesmagu buvo ir dėl jų... gera vieta, tačiau savininkams reikėtų susirūpinti. Jau nebesinori čia grįžti.

 • Dublin
  0
  Laba diena .tik norejau jums padekoti uz nuostabu laika praleista jusu sodiboj musu drugams labai patiko jusu pasakiski nameliai labai skanus maistas buvom labai nutebinti tkiuosi dar karta apsilankyti jurate

 • marius
  0
  Vakar cia sventeme savo gimtadieni. Taip graziai padengto stalo tikrai Ukmergeje dar nemaciau, maistas buvo labai skanus ir aptarnavimas nepriekaistingas. Labai Jums dekojame, mes greit grisime:)

 • laima
  0
  abai patiko. Nuostabi aplinka, interjeras, viskas labai skoninga. Maistas taip pat buvo puikus, atitiko kokybes ir kainos santyki. malonu buvo praleisti laika, puikus aptarnavimas. Aciu siai uzeigai.

 • Miglė 1.0
  +4
  Maistas siaubingas ir patiekiamas surūgęs! Organizavome šeimos šventę šalia esančioje Kūrėnų užeigai priklausančioje sodyboje. Vieta – fantastiška. Aptarnavimas ir maistas – siaubinga. Derybos dėl kainų – nevaldomos. Komentarų paprastai internete nerašau, bet šiuo atveju jaučiu labai didelį apmaudą. Aptranaujančios merginos turėjo dirbti iki 24 val., bet jau po 22 val. turėjome patys prižiūrėti situaciją, ieškoti švarių indų, o kadangi jų nebuvo – perplavinėti. Nuėjus pakviesti dar darbo metu, merginos buvo nepatenkintos ir aiškino, kad jų darbo valandos baigėsi. Svarbu išskirti ir serviravimą. Indai ir įrankiai iš skirtingų komplektų, nors buvo vos 30 svečių. Ar desertinės, ar valgymo, ar užkandžių šakutės – visos vienodos. Stikliukai – skirtingų dydžių ir talpų. Antrą dieną aptarnaujančios merginos vėlavo daugiau nei valandą dengti stalą. Susirinkę svečiai alkani laukė ir jau patys skubino merginas. Negana to, merginos ant stalo sudėjo nuo vakar dienos (o ji buvo karšta) likusį ir jau sugedusį maistą! Paprašytos nuimti, dar atsikalbinėjo aiškindamos, kad maistas geras. Jeigu norite šventės gražioje vietoje ir gėdos jausmo prieš svečius dėl stojančių skrandžių – rekomanduoju.

 • Saule
  +4
  Neduok Dieve tokio aptarnavimo, bandele prie sriubos visiškai sudeginta, niekur neteko matyti tokio maisto

 • Saule
  +1
  Neduok Dieve tokio aptarnavimo, bandele prie sriubos visiškai sudeginta, niekur neteko matyti tokio maisto

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną