Čili Pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Picerijos
2.4
Mus rasite
Fabijoniškių g. 2 A, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 00:00 - 00:00
Antradienis 00:00 - 00:00
Trečiadienis 00:00 - 00:00
Ketvirtadienis 00:00 - 00:00
Penktadienis 00:00 - 00:00
Šeštadienis 00:00 - 00:00
Sekmadienis 00:00 - 00:00

Atsiliepimai apie Čili Pizza

 • Mantas Stankevičius 1.0
  0
  Tragiskiausias aptarnavimas ever. Siandien Panoramos cili picoj per 15min niekas net ne priejo aptarnauti. Galiausiai pasiskundus administratorei si pasiule dar atsisest. Gal tiek to

 • Tomas Lee 2.3
  0
  Šiandienos "Čili picos" Didžiojoje g. Vilniuje kultūrinė patirtis - ateinu į kavinę 16 val, atsisėdu prie nerezervuoto staliuko. Laukiu 15 min. - niekas neprieina net atnešti meniu, nors aplinkui net keli tušti staliukai... Palaukiu dar kelias minute. Išeinu. Ar čia Čili picos marketingo dalis? Welcome to Eastern Europe?

 • Dalia Tyr 1.0
  0
  Vaukui papiešti atnešė tris nenudrožtus pieštukus ir jau apipieštą lapą!

 • Karolina
  +1
  Savanorių pr (forum cinema) valgėme su sese picas „egzotiška” ir „kaimiška” picos buvo apdegusios bei kietos labai, pasakius padavėjui Arijui, padavėjas atsiprašė ir netikėtai atnešė kavos! Šaunuolis padavėjas praskaidrino diena, aptarnavimas super bet maisto kokybe labai nusivylėme, su maisto kokybe turite stipriai pasitempti!

 • Rugile 1.0
  0
  Dar pamirsau pamineti, kaip personalas prie klientu geria vandeni ar valgo pica-nu negi taip sunku i lekstute pasiimti ir pavalgyti??? Kur darbuotojai valgo prie klientu? Ir dar virejos iseina is patalpos ir duoda pylos padavejams uz ne laiku ismustus pietus.... Tokie dalykai turi buti nepastebimi!

 • Rugile
  0
  Cili picerijoje aptarnavimas DIDZIOJO g. tiesiog siaubingas! Visu pirma, meniu, reikia nuo baro pasiimti paciai. Veliau 15 minuciu sedeti, kai padavejai ignorina tave ir neprieina (nors puikiai mato, kad esi ir lauki). Po tokio laukimo teko prieti prie padavejo ir paklausti ar jis ruosiasi prieti. Prieina dar po 5 minuciu. Padaveju apranga purvina!!! Labai nemalonu bevalgant ziureti. Bendrai tariant padavejai dirba labai letai, visiskai ***stiskai ziuri i savo darba ir klientus. Visai kitas reikalas-fabijoniskiu cili. Ten padavejai ir aptarnavimas-superiniai!!! Nors picos tesla tapo blogesne...reikia keisti! Bendrai tariant del cili-kiekvienais metais aptarnavimas smunka....padaveju mazeja, jiems tenka didesnis kruvis...klientai lieka nepateninti.

 • Ane 1.0
  0
  Cili pica akropolis. Maisto kokybe yra kazkas tragisko. Dar dziugu, kad turite tokiu maloniu ir profesonaliu padaveju, kaip blondinas vaikinas su tatuiruote ant rieso, kuris dirba antrame aukste. Vien del sio malonaus padavejo nesinorejo kelti skandalo del slykstaus maisto

 • Marta
  0
  esame BIG cili picerijoje. Klientu nedaug, uzsakymai ziauriai veluoja... padavejai siurkstus, pikti. Stiklines purvinos. Tikrai nusivyliau..

 • szdxgcvnm
  +2
  Atveze salta pica

 • Baisu 1.0
  +1
  Picos baisios

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną