Big Stone

Įtraukti prie mėgstamų

RESTORANAS

Europietiškos virtuvės „A la carte“ restoranas, kuriame savo gurmanišką prigimtį atras kiekvienas svečias, bent kartą užsukęs paragauti aukščiausios kokybės patiekalų, ruoštų profesionalių virtuvės šefų. Vienas išskirtiniausių BIG STONE restorano pasiūlymų – degustacinis žydų kultūros virtuvės meniu. Restoranas talpina iki 100 žmonių. Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 23:00 iki 22:00 11:00 - 15:00 07:00 - 10:00
Antradienis 10:00 - 23:00 iki 22:00 11:00 - 15:00 07:00 - 10:00
Trečiadienis 10:00 - 23:00 iki 22:00 11:00 - 15:00 07:00 - 10:00
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00 iki 22:00 11:00 - 15:00 07:00 - 10:00
Penktadienis 10:00 - 23:00 iki 22:00 11:00 - 15:00 07:00 - 10:00
Šeštadienis 10:00 - 23:00 iki 22:00 - 08:00 - 11:00
Sekmadienis 10:00 - 21:00 iki 20:00 - 08:00 - 11:00

Restoranas BIG STONE Ukmergės senamiestyje - unikalios šventės galimybė!

Viešbučio BIG STONE pirmąjame aukšte įsikūręs restoranas, pulsuoja istorija. Viename seniausių Lietuvos senamiesčių esančiame viešbučio restorane, persipynę istorijos ir modernumo gijos, vilioja savo unikaliu dizainu ir siūlomais išskirtiniais skoniais, kurie sužadina net išrankiausių gurmanų skonių fantaziją.   Už lango esantis unikalaus Ukmergės senamiesčio vaizas, įkvepia mėgautis akimirka ir išskirtiniais legendomis apipintais receptais, šiuolaikiškai interpretuotais profesionalios virtuvės šefės Mildos Balzekaitės.

Šventės restorane BIG STONE rengiamos nuo 2006 metų. Daugiau nei dešimties metų patirtis leidžia Jūsų šventes surengti profesionaliai ir kruopščiai. Mūsų restorane galite švęsti: vestuves, krikštynas, gimtadienius, įmonės vakarėlius, klasės susitikimus ir kt. Dienos metu vykstančioms konferencijoms bei dalykiniams pasitarimams unikalios BIG STONE restorano salės erdvės suteikia ne tik reikalingą ramybę, bet ir papildomą rimtį bei susikaupimą, o sužadėtuvės, vestuvės, krikštynos ir kitos privačios šventės sušvinta išskirtine prasme.

Atsižvelgiant į Jūsų asmeninius pageidavimus galime sukurti tik Jums skirtą šventinį meniu arba galite rinktis iš jau esamų, 4-turių mūsų šventinių banketų pasiūlymų. Salių paruošimas, dekoracijos, meniu – viską suderinsime su Jumis individualiai. Esant poreikiui, maistą Jūsų šventei galime atvežti į Jūsų pasirinktą šventės vietą.

 

DIDŽIOJI RESTORANO SALĖ

Iškilminga, solidi, erdvi salė su Ukmergės miesto istorija, kurią unikaliame restorano interjere, šiuolaikiškai perteikė vienas talentingiausių Lietuvos dailininkų - Laisvis Janulis. Jaukioje erdvėje, talpinančioje iki 100 žmonių, švenčiamos įvairios šeimos šventės, rengiami verslo susitikimai. Jūsų šventės šioje salėje sutviska ir užsipildo čia sukaupta istorija bei tvyrančia dvasia. šventiškumas – prie banketo stalų švenčiančius (iki 90 svečių) bei ypatingas iškilmingumas – mažas kompanijas ar poras, mininčias išskirtines progas. Nuolat atsinaujinančios žaliosios erdvės, interjerui suteikia jaukumo ir neblėstančios vasaros pojūčio ištisus metus.

 

KONFERENCIJŲ / POBŪVIŲ SALĖ

BIG STONE rasite ir moderniai įrengtą konferencijų / pobūvių salę, kuri talpina iki 60 žmonių. Konferencijų salė tinka tiek įmonių konferencijoms, tiek šeimos šventėms. Išskirtinis dizainas ir specialus apšvietimas leidžia sukurti tinkamą atmosferą, kurioje kūrybiškumas lydi čia posėdžiaujančius (teatro stiliumi patogiai susėdančius 60 klausytojų). Ieškantiems privatumo į konferencijų / pobūvių salę galima patekti pro atskirą įėjimą.

 

LOUNGE BARAS

Viena didžiausių BIG STONE naujienų tai unikalaus, išskirtinio dizaino Lounge baras, kurio interjerą kurė garsus Lietuvos dailininkas Laisvis Janulis. Kiekviena kompozicijos detalė piešta rankomis! Geriau įsižiūrėjus į kompozicijas galite išvysti ne tik teptuko potepius, tačiau ir pajusti kiekvienos detalės šilumą ir pulsą. Popietė Lounge bare - tarsi susitikimas su „Rojaus paukšte“.

Restoranas BIG STONE Ukmergės senamiestyje - unikalios šventės galimybė!

Viešbučio BIG STONE pirmąjame aukšte įsikūręs restoranas, pulsuoja istorija. Viename seniausių Lietuvos senamiesčių esančiame viešbučio restorane, persipynę istorijos ir modernumo gijos, vilioja savo unikaliu dizainu ir siūlomais išskirtiniais skoniais, kurie sužadina net išrankiausių gurmanų skonių fantaziją.   Už lango esantis unikalaus Ukmergės senamiesčio vaizas, įkvepia mėgautis akimirka ir išskirtiniais legendomis apipintais receptais, šiuolaikiškai interpretuotais profesionalios virtuvės šefės Mildos Balzekaitės.


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 100
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Big Stone

 • Tomas As 5.0
  0
  Labai graži aplinka, kainos geros, o maistas skanus. Labai patiko antiena - skaniai paruošta. Sriubos gana sočios, tad jei norite paragauti daugiau patiekalų, geriau sriubą pakeisti užkandžiu.

 • Daug vile 5.0
  0
  Labai patiko, visiems rekomenduoju. Meniu įvairus, galima paragauti litvakų valgių, jei norisi ko nors nauja paragauti. Būtinai paragaukite sriubų - jos tiesiog puikios, bet ir gana sočios. Anties krūtinėlė buvo puiki, o vegetarams rekomenduoju gnocchi su sūrio padažu - tikrai puikūs. Aplinka elegantiška, itin dailus interjeras, galima mėgautis net žiemą. Aptarnavimas taip pat puikus. Restoranas tiks ir šeimoms, ir romantiškai vakarienei.

 • Jo Valgytoja 3.0
  0
  Iš anksto užsakyta vakarienė didesnei grupei žmonių nepateisino nei lūkesčių, nei gautos sąskaitos. Jus gelbsti tik jauki aplinka ir pažadai, kad TĄ dieną dirbs "ypatinga virėja" :)

 • Saule Jakstas 4.3
  0
  Puikiai atsinaujinęs restoranas.Tik ta tyla l.nejauki salėje-muzika taip tyliai groja,kad žmonės priversti šnibždėtis,kad šalia esantys negirdėtų pokalbio.Būtų l.fainai,jei šeštadieniais grotų gyva muzika (galmėtų kiekvienam prie sąskaitos už tai pridėti keletą eurų,ar palikti aukų dėžutę).Ačiū,kad esate,sėkmės!

 • Sandra 5.0
  0
  Puikus restoranas. Jauki, šiuolaikiška aplinka, skanus maistas ir visada paslaugus aptarnaujantis personalas. Ačiū! Minėjome pas jus ne vieną šventę, tikiuosi ir ne paskutinę.

 • Dainius,Agne 5.0
  0
  Man patiko,malonus aptarnavimas, profesionalumas,daugiau tokiu darbuotoju.Palinkesiu jiems sekmes!

 • Vilnietė 3.0
  0
  Nors mus aptarnavo mandagus ir paslaugus padavėjas, bet buvo ir nesusipratimų. Vietoj kibino pasiūlė dvi riekeles skrudinto batono, o kaina buvo ta pati; ant salotų nebuvo fetos sūrio. Už sumokėtus 20 eurų negavome to, ko buvo galima tikėtis.

 • Nijole
  0
  Grazi ir jauki aplinka. Viskas labai skanu. Buvo malonu apsilankyti.

 • Elisa
  0
  Had spent few nights there with friends, Very cozy place and nice staff working there.

 • Algis
  +1
  2015-11-01 teko švęsti jubiliejų, 39 žmonių nuomonė: labai graži salė, stalas įvertintas praščiausiu gedulingų pietų variantu, nors buvome pasirinkę visai ne tą variantą, stalas atrodė tragiškai, maisto mažai. Nejaugi salės remonto išlaidas dengiate virtuvės gaminamo maisto sąskaita.Tad būkite atidūs Lietuvos žmonės pasirinkdami šią vietą šventei, nesusigadinkite sau nuotaikos.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną