Arkos

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Restoranai, Užsakomosios salės
4.0
Mus rasite
Vilniaus g. 213, ŠIAULIAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 00:00
Antradienis 10:00 - 00:00
Trečiadienis 10:00 - 00:00
Ketvirtadienis 10:00 - 00:00
Penktadienis 10:00 - 00:00
Šeštadienis 10:00 - 00:00
Sekmadienis 10:00 - 00:00

Atsiliepimai apie Arkos

 • Laurynas Skurvidas 2.7
  0
  Interjeras jaukus, aplinka rami. Tačiau kuo toliau, tuo labiau prastėja aptarnavimas, maisto kokybė priklauso nuo pamainos virtuvėje. Paskutinį kart maisto laukėme 1 val. 15 min. ir iš anksto nebuvome įspėti.

 • Ugnė
  +1
  Vakar vakare lankėmės su draugais Arkose. Pasibaisėjau padavėjos elgesiu.Padavėja buvo girta ir nieko neslėpdama gėrė su lankytojais akivaizdžiai prie baro, prie klientų elgėsi kaip laisvo būdo mergina. Kažkas nenormalaus.

 • Kliente
  +1
  Šventėme su kolektyvu, padaveja tikrai mandagi, gal netgi per daug, bet buvo malomu, o maistas, tai turbut kiti klientai nera valgę skaniau, kad čia taip giria, nes manau, kad visi "parduotuviniai" maisto produktai(valgėme vien užkandžius, kurie buvo meniu)tikrai negali būti skanūs, nes kai ateini į visų išgirtą kavinę, tai tikiesi jų paruošto maisto, o ne iš parduotuves ar tiekėjų atvežtų produktų. Laikai keičiasi ir jei nekeisite nieko, po kelių metų atsiras konkurenų, kur nei puikus aptarnavimas ar šauni aplinka nebepadės.

 • Egidijus
  0
  Buvau drauges gimtadienyje, labai patiko maistas ir aptarnaujantis kolektyvas.Padavejos merginos labai malonios ir paslaugios. Butinai sugrysiu ir draugams rekomenduosiu. Aciu JUMS!

 • Kotryna
  0
  Vakar 01.05 lankemes pas jus kavineje,daznai cia uz***me,nes maistas puikus,bet si tamsi neauksta padaveja labai nemaloni jau kelinta karta.aptarnavimas geras,bet bendraujant su klientais manieru reiketu pasimokyti.

 • giedre
  0
  Siandiena pietavome sioje kavineje ir tikrai likome labai maloniai nustebinti - maistas puikus, aptarnavimas taip pat, labai jauki aplinka. taip pat nudziugome rade vieta seimos pietums, nes niekas siauliuose nedirbo. pazadame grizti vel kai tik lankysimes Siauliuose !!! :)

 • Danguolė
  +2
  Geriausia kavinė šiauliuose,nežinau ko kitiems neitinka aptarnavimas,šendien pietavome jūsų kavinėje,mergaitė buvo labai paslaugi ir maloni.Maistas skanus likome patenkinti.Sekmès jums

 • Tomas 1.0
  -3
  Maistas geras.Netgi labai.Aptarnavimas vienas blogiausių Šiauliuose.Jei taip tęsis toliau,neišgelbės ir geras maistas.Savininkams reikėtų susirūpinti.

 • Marius D.
  +1
  Sveiki, Likome labai nusivylę kavine "Arkos". Užsisakius kavinę prieš 2 mėnesius, ir poniai Administratorei garantuvus( matėme ir iš registracijos sąsiuvinio, kuris buvo tuščias), kad diena laisva, likus dviem savaitėm iki mūsų šventės (vestuvių), ta pati ponia paskambino mums ir pranešė, kad mūsų dieną yra užsakytos dvi šventės. Tad mums pasiūlė švęsti prie baro :). Puiku. Ėmėm skambinti į visas kitas įmanomas vietas, kurios atitiktų mūsų svajonių vedybas. Deja, viskas jau buvo užimta (o ko ir tikėtis, kai lieka 14 dienų). Tad ačiū, "arkų" vadovybe, kad sugebėjote sugadinti vieną iš svarbiausių gyvenimo įvykių:). P.S. Šventė, vis dėlto, pasisekė (nors ir ne tokia, kaip planavome), tačiau pas jus - negrįšime, o ir kitiems nerekomenduosime. Sėkmės ir toliau apgaudinėjant žmones. Pinigai daro savo, ar ne?:) Papildomas euras šiandien geriau, nei lojalus klientas rytoj... Ačiū už dėmesį.

 • Neanonimas
  +1
  Tokio nemandagaus personalo Šiauliuose dar reikia ir paieškot. Niekad daugiau čia nesilankysiu.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną