Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną

Staliukų rezervacijos sąlygos

Staliuko rezervacijos eiga
 1. Pasirinkite salę kurioje norite rezervuoti staliuką
 2. Išsirinkite dieną, kurią norite rezervuoti staliuką. Jeigu norimos datos negalite pasirinkti (ji yra pilka ir neaktyvi), vadinasi tą dieną restoranas nepriima rezervacijų arba visos vietos jau yra rezervuotos. 
 3. Išsirinkite laiką, kada ketinate atvykti į restoraną. Jeigu prie norimo pasirinkti atvykimo laiko yra prierašas „Visi staliukai rezervuoti", tuo metu staliuko rezervacija negalima. Apie galimas papildomas vietas Jus informuos restorano administracija, su kuria galite susisiekti restorano profilyje nurodytais kontaktais.
 4. Pasirinkite svečių skaičių. 
 5. Užpildykite savo kontaktinę informaciją.
  DĖMESIO: Jūsų nurodytais kontaktais būsite informuojami dėl rezervacijos patvirtinimo, rezervacijos pasikeitimų. Taip pat bus priminta apie rezervuotą staliuką, pasirinktame restorane. Neteisingai nurodžius kontaktinius duomenis, Jūs negalėsite gauti svarbios su rezervacija susijusios informacijos.
 6. Neturint (SMS žinute negavus) restorano rezervacijos patvirtinimo, restoranas turi teisę Jums atvykus nepriskirti staliuko.

 7. Jeigu turite papildomų pageidavimų, Juos galite įrašyti į tam skirtą rezervacijos lauką.
  DĖMESIO: į papildomus pageidavimus restoranas turi teisę neatsižvelgti, jeigu to neleidžia aplinkybės ar galimybės.
   
Avansinis staliuko rezervacijos mokestis
 1. Restoranas gali prašyti avansinio apmokėjimo rezervuojant staliuką pasirinktame restorane.
 2. Staliuko rezervacijos avansinis mokėjimas gali kisti priklausomai nuo svečių skaičiaus.
 3. Sumokėtas avansinis staliuko rezervacijos mokestis bus išskaičiuojamas iš galutinės restorane išleistos sumos. Tai reiškia, kad restorane Jums reikės sumokėti tiek mažiau, kiek esate sumokėję avansinį mokestį rezervacijos metu.
  DĖMESIO: Restorane vykstant renginiui (apie tai pateikiama informacija rezervacijos lange), rezervacijos avansinis mokestis užskaitomas kaip bilieto mokestis, už kurį bus suteiktos restorano renginio apraše įvardintos paslaugos. 
 4. Neatvykus į restoraną rezervacijos laiku, ne dėl restorano ar nenugalimų jėgų aplinkybių, rezervaciją ir avansą atlikęs asmuo sutinka sumokėti baudą, kuri yra lygi sumokėto avanso dydžiui. Bauda bus užskaitoma iš pirkėjo sumokėto avanso. Sumokėtas avansas yra laikytinas netesybomis.

 5. Sutikdami su rezervacijos sąlygomis ir taisyklėmis, Jūs besąligiškai pritariate išdėstytiems teiginiams, sąlygomos ir taisyklėms.
Turite klausimų?

Jeigu kilo klausimų, turite pasiūlymų ar įdėjų - drąsiai kreipkitės į mus. Atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau.

Tel.: +37062033326

El. paštas: info@meniu.lt

FB.: facebook.com/meniu.lt