Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną

Gurmanų meniu

 • Receptai
Česnakinės krevetės

Kartais taip norisi pasigaminti ką nors išskirtinio, tai ko nevalgome kasdien. Krevetės - nekasdienis maistas, labai skanus delikatesas ir puikus baltymų šaltinis. Pabandome pasigaminti?

 • Pasaulio virtuvė
Prisiekusiems sūrių mėgėjams (esamiems ir būsimiems)

Ar įsivaizduojate save vienu metu Paryžiaus sūrininkų kavinukėje, Amsterdamo senamiesčio firminėje sūrių krautuvėlėje, Ispanijos kaimo sūrio ūkyje ir Italijos kietųjų sūrių brandinimo rūsiuose...? Sunku net įsivaizduoti? O jei pasiūlytumėm tai patirtu realiai, čia pat, Vilniuje, Gedimino prospekte? „Say Cheese“ čia atidarė sūrių krautuvėlę-bistro, kur geriausi Europos sūriai ir firminiai pasaulio virtuvių patiekalai su jais.

 • Skaitiniai visų skoniams
Kur gimė žymieji macarons

Konditerinės „Ladurée“ istorija prasideda 1862 metais. Būtent čia 1930 m. pirmą kartą grietinėlės ir šokolado įdaru suklijuoti du sausainiai – taip gimė visame pasaulyje žinomas migdolinis desertas „macarons“. Visiškai naujas pyragaitis, supakuotas į mažas dailias dėžutes, tapo beprotiškai populiarus ir imtas laikyti saldžia konditerinės, o ir visos Prancūzijos vizitine kortele.

 • Skaitiniai visų skoniams
„Gero skonio“ klubas gurmanus subūrė Druskininkuose

Š. m. birželio 29 d. restorane-bare „Elingas“, įsikūrusiame Vijūnėlės parke, Druskininkuose, įvyko „Gero skonio“ klubo renginys, kurio metu drauge pasitikome vasarą ir žurnalo „Geras skonis“ pavasario numerį. Vakaro svečiai mėgavosi išskirtine degustacine antienos, triušienos bei jautienos patiekalų vakariene, ragavo prie patiekalų priderinto vyno, skanavo abejingų nepalikusio deserto bei tikrų itališkų naminių ledų „Sicilia Gelato“. Patiekalus specialiai šiai vakarienei sukūrė restorano-baro „Elingas“ virtuvės komanda, vadovaujama pripažintos šefės Indrės Medeliauskaitės. Renginio metu svečių laukė daug malonių staigmenų, taip pat dovanos bei smagioji „Gero skonio“ viktorina, kurios metu dalyviai galėjo ne tik pasitikrinti, bet ir pagilinti savo gastronomijos ir vartojimo kultūros žinias. Renginio metu svečiams akordeonu grojo bei romantišką atmosferą kūrė Danielius Rozovas. Vakarą vedė – Daiva Tamošiūnaitė.

 • Pokalbiai apie maistą
Pamokos iš geriausių Lietuvos BBQ meistrų ir BBQ tiramisu receptas

Apie BBQ plonybes pasakoja Lietuvos BBQ čempionas, „BBQ Mafija“ komandos kapitonas, Simonas Bieliajevas. Simonas yra nuolatinis BBQ čempionatų Lietuvoje dalyvis, užimantys aukščiausias vietas jau beveik 10 metų.

 • Skaitiniai visų skoniams
Lietuviški vynai ir jų derinimas su maistu

Tad uogų ir vaisių vynas tapo itin aktualus, restoranams pradėjus domėtis ir vertinti vietinės, sezoninės produkcijos vartojimą ir į savo meniu įtraukiant modernios lietuviškos virtuvės patiekalus. Lygiagrečiai atgimė ir uogų bei vaisių vynų kultūra. Ką ragauti ir prie ko derinti skaitykite straipsnyje.

 • Skaitiniai visų skoniams
Šventinė vakarienė su geriausiais Lietuvos virtuvės šefais!

Sausio 21 d. visi gurmanai turi unikalią progą pavakarieniauti su geriausiais Lietuvos virtuvės šefais ir paragauti patiekalų su kuriais šefai atstovaus Lietuvai tarptautinėje kulinarijos Olimpiadoje! Vakarienė vyks Birštone, kur pailsėsite nuo miesto šurmulio, pasidžiaugsite išradingais patiekalais, patirsite naujų skonių bei praplėsite žinias apie pasaulines gastronomijos madas.

 • Skaitiniai visų skoniams
Gastronominės savaitės meniu restorane „Salvete City“

Specialus pasiūlymas tik Jūsų skoniui.

 • Skaitiniai visų skoniams
Šių metų Vyno ir desertų derinių čempionate – lietuviško deserto praeities variacijos ir dabarties paieškos

Šeštasis Vyno ir desertų derinių čempionatas, vykęs lapkričio 9 d. viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius“, nustebino virėjų, konditerių ir someljė pastangomis atrasti lietuviško deserto ištakas. Du iš trijų prizininkų – čempionato nugalėtojai restorano „Time“ komanda (Andrius Kubilius, Audrius Simpukas, Andrej Anisko; obuolių desertas „Ir viskas, kas skanu, yra skanu” su „Gintaro Sino obuolių ledo vynu”.

 • Skaitiniai visų skoniams
Gyvenimui su prieskoniais

Ar Jums kada buvo, kad užsisakius patiekalą restorane jaustumėt, kad kažko trūksta? Ne druskos ar pipirų, bet Jūsų mėgstamiausio prieskonio, egzotiško aromato ar pikantiškos aštrumėlės? Ar kada valgydami kelionėje ar išvykoje pagalvojote – velnias, jei po ranka turėčiau laiškinių česnakų ar žiupsnelį jelapeno pipirų – maistas būtų tobulas? Sprendimas yra! Išmaniosios prieskoninės.

 • Skaitiniai visų skoniams
Kulinarijos mėgėjus mokys gaminti vakuume

Kulinarinių aukštumų siekiantys virtuvės entuziastai turės galimybę išmokti aukšto lygio restoranuose itin vertinamo ir jau į namų virtuves po truputį žengiančio patiekalų ruošimo vakuume, prancūziškai vadinamo sous-vide.

 • Skaitiniai visų skoniams
Gedimino 9, vyko GERO SKONIO klubo renginys

Gegužės 19d. vakarą, Vilniuje, restorane „Soul&Pepper“, Gedimino 9, vykoGERO SKONIO klubo renginys, kurio tema buvo „Ant mūsų stalo - geriausi, skaniausi, Lietuviški...“

 • Skaitiniai visų skoniams
Kokią žuvį rinktis šventei ir kasdienai

Pasiūlą formuoja ne gamintojai, o vartotojai - Jūs. Siūlo ne tiekėjai, o renkasi restoranai. Užsisako ne restorano šefai, o lankytojai. Žinodami, kaip pasirinkti žuvį, galite prisidėti prie kai kurių žuvų išteklių išsaugojimo, o mainais gauti sveikesnį bei kokybiškesnį produktą. Padaryti teisingą pasirinkimą labiausiai trukdo informacijos stoka, arba jau suformuotas įprotis. Tokias populiarias žuvis, kaip: lašiša, tunas, unguriai, paltusai - tikrai yra kuo pakeisti, renkantis vietines, atsakingai užaugintas žuvis, ir žinant jų savybes. Išbandykite!

 • Skaitiniai visų skoniams
Kavos kokteiliai – milijonas galimybių ir jokio reikalo būti banaliems

Kava – tai galybė skirtingų skonių, poskonių, aromatų, todėl uždavus sau klausimą: „Kokie produktai dera su kava?“, atsakymas būtų – praktiškai visi. Na gerai, gal koks šviežias česnakas ir nebūtų pats tinkamiausias ingredientas. Apie kavos kokteilius neformaliai – kavos ekspertas Domas Balandis.

 • Skaitiniai visų skoniams
Ne maistas, o gyvenimo būdas (odė graikiškam alyvuogių aliejui)

Yra daug versijų apie tai, kas pirmieji pradėjo kultivuoti ir prisijaukino alyvmedį. Nepabijosiu būti subjektyvi, tačiau, jei norite iš tikrųjų suprasti šio medžio bei jo duodamų vaisių istoriją, reikšmę ir naudą – kviečiame į Graikiją. Šalį, kuriai alyvmedį padovanojo Dzeuso dukra Atėnė, kur alyvmedžio šakelėmis buvo „karūnuojami“ olimpinių žaidynių nugalėtojai, šalį, kurioje alyvmedis gyvuoja daugiau, kaip 5 tūkst. metų.

 • Skaitiniai visų skoniams
Degustacinė vakarienė: „Aštuonkojų skonio medžioklė“

Restoranas „Esse“ ir žurnalistai Jurga ir Paulius Jurkevičiai rugsėjo 2 d., 19 kviečia į degustacinę vakarienę. Degustaciniame meniu karaliaus aštunkojai ir sezoninis desertas.

 • Skaitiniai visų skoniams
Nepaprastai paprastas arba... svogūnienė ant bedugnės krašto

Svajonių maistas svajonių vietoje. Prancūziška svogūnienė kalnuose, sepijos ir dešra su apelsinais, šviežios krevetės ir ant griliaus keptos žuvys, tiesiog paplūdimyje. Grilio sezonas atidarytas! Kaip ir su kuo gaminti, kad ant žarijų būtų įmanoma gaminti ką tik nori ir kur tik nori?

 • Skaitiniai visų skoniams
„Kavos banko“ naujiena – „Pavasario lauktuvių“ kava

„Kavos bankas“ tęsia kolekcinės kavos kūrimo tradiciją ir pavasario proga sukūrė bei išleido nedidelį šventinės kavos „Pavasario lauktuvės“ tiražą. Įdomu tai, kad pakuotei pavadinimą bei tekstą sukūrė „Kavos banko“ gerbėjai. Tai unikali dovana sau bei artimiesiems.

 • Skaitiniai visų skoniams
Jautienos išpjova su kavoje brandintomis bulvėmis

Artėjant Naujųjų metų šventėms, dažnai susimąstome, kaip pasiruošti ir palydėti paskutinę metų dieną, kad kiti metai būtų sėkmingi? Pagal kinų kalendorių 2014 metai – žaliojo medinio Arklio.

 • Skaitiniai visų skoniams
Aplink pasaulį per 8 dienas!

„Kavos bankas“ pristato Jums naujieną - kavos rinkinį „8 kelionės su kava“.

 • Skaitiniai visų skoniams
„Kavos bankas" pristato kavą ESPRESSO LITUANO

Naujiena Lietuvoje - ESPRESSO LITUANO - jau galima užsisakyti internetu, o nuo penktadienio ją rasite ir Kauno „Akropolyje" esančioje „Kavos karietoje".

 • Skaitiniai visų skoniams
„Itališko skonio gurmanai" siūlo

Aliejaus degustacijų studija. Bene Didžiausia Lietuvoje Panettone ekspozicija. Vaikų piešinių konkursas.

 • Skaitiniai visų skoniams
Degustacija „Nduja ir Vanduo“, viešbučio „Dvaras“ restorane

...Visada galima rinktis tarp žinojimo ir nežinojimo...Visa tiesa apie mineralinį vandenį ir Kalabrijos aštrųjį paštetą (nduja). Spalio 17 d., 18.30 val. Restoranas Dvaras, adresu Tilto g. 3 – 1.

 • Skaitiniai visų skoniams
„Kavos bankas“ sveikina su artėjančia Tarptautine kavos diena!

Mes ją vadiname Aukščiausios Prabos Kavos diena! Kviečiame dalyvauti smagiame žaidime ir pasitikrinti savo kavos žinias!

Daugiau naujienų 157