Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Žirnelis“ kviečia ilsėtis gamtos apsuptyje (Radviliškis)

2009-08-06
Paskelbk savo straipsnį

Ne vienas norime pabėgti nuo miesto šurmulio, skubaus gyvenimo tempo, rutinos. Ant Arimaičių ežero kranto, Radviliškio rajone veikiantis nedidelis ir jaukus viešbutis-kavinė „Žirnelis“ tikra atgaiva miestiečiams ir tiems, kurie ieško ramaus poilsio...

„Žirnelis“ yra patogioje vietoje – tik 1 km nuo pagrindinio kelio Šiauliai-Panevėžys, 12 km iki Radviliškio centro. Tai vieta su istorija - „Žirnelis“ veikia nuo 1950 metų, čia puoselėjamos tradicijos.

Šeimininkai kviečia apsistoti dviviečiame, triviečiame ar liukso kambaryje – iš visų atsiveria kerintys vaizdai į ežerą. Jie rūpinasi savo svečių poilsiu, todėl neteks nuobodžiauti ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems svečiams – čia galima pasideginti paplūdimyje, pažaisti tinklinį ar vandens krepšinį, pasipirtinti, atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje.

Viešbutyje veikia moderniu stiliumi įrengta kavinė, kurioje galite papusryčiauti, pietauti ar romantiškai pavakarieniauti. Čia taip pat galima švęsti gimtadienį, jubiliejų, rengti teminius vakarėlius, vestuves ir švęsti kitas nuostabias gyvenimo akimirkas tiek pačioje kavinėje, lauke ar atskiroje pobūvių salėje. Pobūvį galima surengti iki 60 žmonių. Jūsų svečiai tikrai įvertins nuostabius gamtos vaizdus bei ramią aplinką, kurioje netrukdomi galėsite švęsti. Nedidelį privatų vakarą, iki 15 žmonių, galima surengti ir atskiroje patalpoje – priepirtyje su židiniu bei sūkurine vonia – karšta pirtis Jūsų laukia visą parą!

„Žirnelyje“ laukiamos šeimos su vaikais. Pastariesiems neteks nuobodžiauti – įrengtas vandens kalnelis, smigis, jie taip pat gali žaisti vandens krepšinį, tinklinį.

Svečiai, esant šiltiems orams ypač mėgsta prisėsti lauko kavinėje, kurioje 70 vietų – pučiant švelniam vėjeliui, žvakių šviesoje, gamtos apsuptyje galima klausytis lakštingalų, laumžirgių, stebėti krentančias žvaigždes bei mėgautis įvairiais patiekalais.

Lengvai pasiekiamos ir lankytinos vietos. Galite aplankyti Burbiškių dvarą, kuriame įrengta istorinė ekspozicija. Po dvaro teritoriją išbarstytos įvairios skulptūros, todėl čia įdomu pasivaikščioti. Tuo tarpu pavasarį vyksta tulpių žydėjimo šventė, kuri sulaukia nemažai smalsuolių. Taip pat galima nuvažiuoti į Kleboniškių kaimą bei pamatyti buities ekspoziciją.

„Laukiame kiekvieno svečio bei kviečiame atvykti visus, kurie dar pas mus nesisvečiavo. Pasilsėti nuo rūpesčių bei atsigauti gamtoje.“ - užbaigė šeimininkai.

Specialūs pasiūlymai:
* Kavinės lankytojams darbo dienomis sūkurinė vonia ir pirtis – tik 25 litai vienam žmogui.
* Savo mažylius atsiveskite į „Linksmąsias popietes su Mike Pūkuotuku“ - kurios vyksta kiekvieną sekmadienį, 14-17 val.
* Romantiškas pasiūlymas JAM ir JAI – nakvynė su pusryčiais, šventine vakariene, pirtimi ir sūkurine vonia. 1 paros kaina 2 žmonėms – 240 Lt (pusė paros - 120 Lt). Taip pat galite įsigyti ir dovanų čekius – nustebinkite savo mylimus žmones ar draugus. Tai puiki dovana!

Daugiau apie „Žirnelį“>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: iš „Žirnelio“ archyvo
Meniu.lt informacija