Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Žaliasis slėnis“ - gardus maistas ir aktyvios pramogos (Klaipėdos r.)

2010-10-05
Paskelbk savo straipsnį
Žvejų ir medžiotojų namai „Žaliasis slėnis“ įsikūrę Klaipėdos rajone, Aukštkiemių kaime, visai šalia Klaipėdos – Palangos plento, 7 kilometre.

Restoranas

Jaukiame, ramybe dvelkiančiame ir skandinavišku interjeru alsuojančiu europietiškos virtuvės restorane siūloma mėgautis lengvais užkanžiais, salotomis ar sriubomis, o norintiems pasistiprinti labiau vertėtų paragauti žuvies, mėsos ar paukštienos, makaronų patiekalų. Skrandį nudžiugins gardus maistas, o akį ir piniginę - patrauklios kainos. Čia galima ne tik sočiai ir skaniai papietauti, bet ir rengti asmenines bei dalykines šventes: vestuves, jubiliejus, banketus, furšetus.

Pramogos

Norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir pailsėti gamtoje „Žaliasis slėnis“ siūlo aktyvias pramogas: pasiplaukioti baidarėmis, surengti iškylą dviračiais arba žvejybiniu-pramoginiu laivu išplaukti į jūrą. Miesto ar užsienio svečiams profesionalūs gidai, kalbantys lietuvių, rusų, anglų, vokiečių kalbomis, mielai suorganizuos ekskursiją po visą Klaipėdos kraštą – Jums tereikia pasirinkti maršrutą ir transporto priemonę.

Viešbutis

Atvykus į „Žaliąjš slėnį“ namo skubėti nabūtina – Jūsų paslaugoms 18 erdvių, šviesių ir jaukių, pagal skandinaviškus standartus įrengtų numerių, kuriuose gali gyventi apie 40 žmonių.

Konferencijų centras

Žvejų ir medžiotojų namų „Žaliasis slėnis“ Konferencijų centras yra naujausias ir didžiausias Klaipėdos rajone, siūlantis savo svečiams pasinaudoti moderniomis ir funkcionaliomis salėmis, kurios puikiai tinka įmonių ir organizacijų oficialiems renginiams ar šventiniams susibūrimams.

Erdvi, natūralaus apšvietimo, 136 kv.m. konferencijų salė, kurioje sukurta darbinė atmosfera, talpina iki 100 žmonių, o moderni įranga užtikrina sklandų ir produktyvų Jūsų renginio darbą. Konferencijų salėje yra skaitmeninis projektorius, sieninis ekranas, vaizdo ir garso aparatūra, bevielis interneto ryšys.

Jauki, taip pat natūralaus apšvietimo, 33 kv.m. posėdžių salė, tinkanti organizuoti nedidelius pasitarimus, uždarus posėdžius ar verslo pietus, talpina iki 25 žmonių.

Daugiau apie „Žaliąjį slėnį“>>