Zalensų sodybos šeimininkai sudaro sąlygas beveik visiems svečių norams išsipildyti…

Zalensų sodybos šeimininkai sudaro sąlygas beveik visiems svečių norams išsipildyti…

Romos ir Eimanto Zalensų sodybą nesunku pasiekti tiek iš plento Kaunas-Jurbarkas, tiek iš automagistralės Kaunas-Klaipėda. Apsupta miško, įsikūrusi ant nuostabiai gražaus Dubysos kranto Zalensų sodyba priima svečius visus metus.  

Šeimininkai džiaugiasi galėdami dalytis svetingumu, aplinkos grožiu, ramybe ir daro viską, kad kiekvienas svečias čia pasijustų laukiamas ir ypatingas.

Toks Zalensų sodybos šeimininkų požiūris į verslu tapusį pomėgį pritraukia naujų ir sulaukia nuolatinių poilsiautojų. Sodybos šeimininkai sudaro sąlygas beveik visiems svečių norams išsipildyti. Išsiilgusiems gamtos ir ramybės - grybų ir uogų pilnas miškas, ramus paplūdimys prie Dubysos, lauko židinys.

Mėgstantys sportuoti čia ras krepšinio, tinklinio aikštelės, o linkusiems turistauti patiks iškylos baidarėmis. Įspūdžių suteiks ir sezoninė žvėrių bei paukščių medžioklė.

Svečių namai įrengti taip, kad kiekvienas galėtų rasti sau mielą kampelį. Erdvus poilsio kambarys su židiniu ir biliardo stalu papuoštas įspūdingais paveikslais, savitu žavesiu vilioja miegamieji, puikus šildomas baseinas ir sauna užtikrina, kad svečiai gerai praleis laiką bet kokiu oru, o išsiilgusieji autentiško Lietuvos kaimo dvasios galės pernakvoti klėtyje.

Zalensų sodybos privalumus jau įvertino dauguma verslininkų, vis dažniau čia rengiančių seminarus bei mokymus. Šeimininkai sudaro sąlygas vienu metu dirbti ir ilsėtis iki 60 žmonių.

Daugiau apie sodybą>>

Zalensų sodybos informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną