Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Ypatinga vieta žuvies ir vegetariškų patiekalų mėgėjams „Kinų rožėje“ (Vilnius)

2011-09-07
Paskelbk savo straipsnį


Naujame restorane dominuoja žemės spalvos, suteikiančios ramybės pojūtį ir leidžiančios atsipalaiduoti bei mėgautis laiku, praleistu restorane. „Naujo restorano interjerą kūrėme tokį, kuris primintų jaukius namus ir kuriame norėtųsi ilgiau užsibūti, būtent tokia aplinka Jums padės atsipalaiduoti ir mėgautis viskuo, ką jums sukūrėme…“, - toks p. Laimos tikslas.

„Kinų rožė“ išskirtinai kokybiškos kinų virtuvės „atstovė“, tačiau restorane kinų virtuvės patiekalai pateikiami pagal europiečio tradicijas bei skonį. Naujais skoniais, produktų, prieskonių deriniais Gedimino pr. restoranas skiriasi nuo kitų “Kinų rožės” restoranuose pateikiamų patiekalų. Kiekvienas derinys – restorano šefo išskirtinis kūrinys: maistas patiekiamas nedidelėmis porcijomis, visus daržovių patiekalus restorano virtuvė gamina tik iš šviežių produktų, be konservantų, o žuvies mėgėjams svarbiausia žinia - gyvos žuvys laikomos akvariumuose ir paruošiamos tik po kliento užsakymo. Kai kam tai kelia nuostabą, nes gana įprasta, kad daugelis žuvies patiekalų kituose restoranuose gaminama iš šaldytos importuotos žuvies, tačiau žuvies mėgėjams yra akivaizdus skirtumas tarp šaldytos ir ką tik pagautos bei paruoštos.

Be to, anot restorano filosofijos - žmogus negali nusižengti sveikos mitybos principui, pagal kurį maistas privalo būti šviežias. Ir tai ne tik restorano vyriausiojo virėjo pozicija, kurios laikydamasis lankytojams siūlo visų regionų Kinijos patiekalų, bet tai ir viena svarbiausių Rytų Kinijos virtuvės filosofijos dalių, kuri vyrauja visame tinkle!
„Kinų rožėje“ rasite ir patiekalus, ruoštus garuose taip pat ir pačius populiariausius, labiausiai pamėgtus restoranų lankytojų patiekalus. Nuolatiniai restorano klientai gali naudotis nuolaidų kortelėmis, „Kinų rožės“ pinigais ar  specialiomis akcijomis. Darbo dienomis skubantys gali mėgautis kokybiškais ir šviežiais verslo pietumis, nes čia atėję ne tik pasijusite esą laukiami, bet ir pailsinsite kūną bei sielą.

„Kinų rožėje“ švenčiamos tradicinės šventės ir specialios „Kinų rožės“ progos – „Rožių diena“, Kinų naujieji metai, vaikų šventės. Čia visada laukiami kokybišką maistą ir skoningą aplinką vertinantys kinų maisto gerbėjai.

Restorano „Kinų rožė“ informacija

2011 09 07