Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Vyno Konjako parduotuvėje“ - garsiausių pasaulio gamintojų gėrimai (Kaunas)

2009-08-13
Paskelbk savo straipsnį

„Maestro Olialia“ partneris - „Vyno Konjako parduotuvė“, įsikūrusi „Molo“ prekybos centre Kaune, K.Baršausko g. 66A, - tęsdamas tradiciją plėtoti vyno kultūrą šalyje, kauniečiams ir miesto svečiams siūlo tik aukščiausios kokybės, tarptautinių ekspertų pripažintus ir puikiai įvertintus gėrimus - vyną, konjaką, viskį.

Vakarų Europoje, kaip ir daugelyje pasaulio šalių, vynas populiarus nuo neatmenamų laikų. Lietuvoje šis subtilaus skonio gėrimas jau irgi skinasi kelią į populiarumo viršūnę, sulaukdamas įvertinimo bei pripažinimo net iš pačių išrankiausių vartotojų. „Siūlome tik aukščiausios kokybės vyno, konjako bei viskio gėrimus, kuriuos gamina didžiausią pripažinimą pelnę pasaulio gamintojai, - pasakoja parduotuvės savininkas Laimonas Braziulis. - Pas mus rasite įvairių rūšinių vynų, atvežtų iš Prancūzijos, Italijos, Ispanijos, JAV, Čilės, Argentinos, prabangių rinktinių konjakų, viskių iš Škotijos, Airijos, Japonijos. Kiekvienas gėrimas - savito, subtilaus, nepamirštamo skonio, tačiau nebūtinai labai brangus. Geros kokybės vyno pas mus galima įsigyti nuo dvidešimties litų“.

Sunku išsirinkti - padės konsultantai

Parduotuvėje nuolat sukiojasi vyno konsultantai, kiekvienam pirkėjui pasiruošę suteikti profesionalią konsultaciją, patarti, kokios rūšies gėrimas kokiai progai labiausiai tinkamas, prie kokių patiekalų geriausiai dera. Juk, sutikime, iškilmingam šventiniam pokyliui nelabai tiks vynas ar konjakas, skirtas draugų vakarėliui gamtoje, užkandžiaujant aštriais kepsneliais ar patiekiamas prie šeimos pietų stalo... O gal sukate galvą, kuo asmeninės šventės proga nustebinti savo draugą, mylimąjį ar kitą artimą žmogų? Profesionalių vyno žinovų parinktas ir dailiai supakuotas išskirtinio skonio tauraus gėrimo butelis - originalu ir nepamirštama!

„Mūsų darbuotojai yra specialiai išmokyti, įgiję daug žinių apie vyno vartojimo tradicijas bei etiketą, susipažinę su tauriųjų gėrimų gamybos procesu, todėl drąsiai galima pasikliauti jų patarimais, - atkreipia dėmesį L.Braziulis. - Pirkėjai visada laukiami gėrimų degustacijose,
per kurias gali įvertinti rūšinių vynų, konjakų bei viskių skonį ir kokybę“.

Nedidelė, tačiau be galo jauki ir stilinga parduotuvės aplinka, malonus aptarnavimas, geranoriški, nuoširdūs vyno konsultantų pašnekesiai su klientais čion subūrė gana didelį nuolatinių pirkėjų būrį, kuris nuolat auga, didėja. Pasak L.Braziulio, tai - kuo tikriausias įrodymas, kad vartotojai pradeda išmokti atsirinkti, ima vertinti ne kiekybę, o kokybę.

Staigmena kortelių turėtojams

„Turintiems „Maestro Olialia“ ir „Laisvalaikio“ klubo korteles puikaus rūšinio amerikietiško vyno „Chateau Ste. Michelle Gewurztraminer“ mūsų parduotuvėje visą rugpjūčio mėnesį bus galima įsigyti už specialią kainą - vos ne perpus pigiau, - džiugią žinią praneša parduotuvės savininkas.

Šį vyną gamina Vašingtono valstijoje (JAV) įsikūrusi vyninė „Chateau Michelle“, jau daug metų autoritetingų vyno žurnalų skelbiamuose rinkimuose patenkanti tarp geriausių pasaulio vynų gamintojų. Neabejojame, kad šį gėrimą puikiai įvertins visi jo paragavusieji“.

Turintiems „Maestro Olialia“ ir „Laisvalaikio“ klubo korteles visą rugpjūčio mėnesį vynas „Chateau Ste. Michelle Gewurztraminer“ kainuoja 29,90 lito (įprasta kaina - 45 litai).

„Vyno Konjako parduotuvėje“ konsultantai mielai padės išsirinkti kiekvienam tinkamiausią vyną

Virginija Grigaliūnienė
Nuotrauka Viktoro Purio
„Laisvalaikio“ informacija