Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Vyno klubas“ į Kauną ateina su „Daugirdu“ (Kaunas)

2010-06-07
Paskelbk savo straipsnį

Birželio 9 dieną „Vyno klubas“ kartu su „Daugirdo“ viešbučiu atidaro savo pirmąją parduotuvę Kaune. Atidarymo šventėje dalyvaus ir degustaciją ves ekologinės vyninės iš Ispanijos - „Pares Balta“ atstovas.

Švietėjiškomis, su vynu susijusiomis, iniciatyvomis garsėjantis „Vyno klubas“ veikia jau aštuntus metus. „Greta darbo keturiose parduotuvėse, mūsų kolektyvo branduolį sudarantys dešimt vyno ekspertų veda degustacijas, dėsto Someljė mokykloje, apie vyną rašo šalies spaudoje, organizuoja nacionalinę vyno parodą „Vyno dienos“, konsultuoja restoranus. Todėl džiaugiamės, naująją parduotuvę Kaune galėdami atidaryti su patyrusiu ir iniciatyviu partneriu – „Daugirdo“ viešbučiu, - sakė „Vyno klubo“ direktorė Rasa Sužiedelienė.

„Aukštosios vyno kultūros plėtra į antrąjį pagal dydį Lietuvos miestą – neišvengiamas dalykas. Po daugelį metų vykusių Penktadienio gurmanų klubo susitikimų, kuriuose daug kalbėdavome ir apie vyną, nusprendėme, kad laikas žengti naujos kokybės žingsnį: Kaune praplėsti mažų, labai gerų vyninių vyno pasiūlą, vyno žinių lygiu vytis Vilnių ir Klaipėdą. Todėl pakvietėme „Vyno klubą“ kartu pradėti aktyvesnę veiklą mūsų mieste“, - antrino Ingrida Gustienė, – „Daugirdo“ restorano direktorė.

Naujos parduotuvės „Vyno klubas – Daugirdas“ atidarymo proga į Lietuvą atvyksta „Pares Balta“ vyninės atstovas Marcas Piconas. „Pares Balta“ Ispanijoje garsi savo mikrokiekiais daromais atskirų vynuogynų vynais, kurių vos užtenka garsiausių šalies restoranų poreikiams patenkinti. Kauno vyno mėgėjams naujos parduotuvės atidarymo dieną bus pasiūlyta retų ekologinių vynų degustacija.

Tiesa, Birželio 9 d., trečiadienį, „Daugirdo“ viešbutyje „Vyno klubas“ atidaro parduotuvę. Ta proga į Kauną atvyksta „Pares Balta“ vyninės atstovas Marcas Piconas. „Pares Balta“ Ispanijoje garsi savo mikrokiekiais daromais atskirų vynuogynų vynais, kurių vos užtenka garsiausių šalies restoranų poreikiams patenkinti. Kauno vyno mėgėjus parduotuvės atidarymo dieną nuo 17 iki 19 val. kviečiame užsukti į parduotuvę vyno taurei su vyninės atstovu ir „Vyno klubo“ partneriais, o 19 val. prasidės retų ekologinių vynų degustacija „Daugirdo“ restorane.

Degustacijos kaina: 60 Lt. ( Įskaičiuota 5 vynų degustacija su „Daugirdo“ restorane paruoštais vieno kąsnio užkandžiais).

Daugiau apie restoraną>>

Būtina išankstinė rezervacija

Informacija ir vietų rezervavimas:
(8 37) 301561 arba 8 619 99869
El. p.: hotel@daugirdas.lt

www.vynoklubas.lt informacija
Nuotrauka: inmagine.com

2010 06 07