„Vyno enciklopedija“ jau knygynuose

„Vyno enciklopedija“ jau knygynuose

Spalio 8 dieną, trečiadienį, leidykla „Alma littera“ per išskirtinę vyno degustaciją, kurią vedė Lietuvos someljė asociacijos prezidentas Arūnas Starkus, pristatė didžiausią lietuvių kalba išleistą leidinį apie vyną – Tomo Stevensono „Vyno enciklopediją“.

„Pirmieji Baltijos šalyse savo skaitytojams pristatome unikalų ir išsamų leidinį apie vyną. Pasirinkdami ir ruošdami šį leidinį labai stengėmės, kad ši knyga džiugintų ir būtų naudinga tiek vyno žinovui profesionalui, tiek ir pradedančiajam vyno mėgėjui. Neabejoju, kad ją įsigijus, dar ilgai nereikės ieškoti kitos knygos apie vyną“, – sakė leidyklos „Alma littera“ vyriausioji redaktorė Danguolė Viliūnienė.

Enciklopedijoje, kurios specialiu redaktoriumi ir konsultantu buvo žinomas Lietuvoje vyno specialistas – Lietuvos someljė asociacijos prezidentas ir „Vyno žurnalo“ redaktorius Arūnas Starkus, kiekviena šalis aprašoma regionais, pateikiant bendrą informaciją apie istoriją, klimatą, dirvožemį, auginamas vynuogių veisles. Spausdinami žemėlapiai, statistinė informacija, paaiškinamos vynuogynų ir ūkių klasifikacijos.

„Čia galima rasti atsakymus į visus klausimus apie vyną. Neįtikėtina, kad knyga gali būti tokia išsami ir kartu neatsilikti nuo kintančio pasaulio“, – sako „Vyno klubo“ direktorė Rasa Sužiedelienė. Taip pat šis paskutinės 2007 metų redakcijos leidinys yra vienas geriausių pirkėjo gidų, jame aprašyti ir įvertinti ne tik garsiausių Europos vyno regionų – Bordo, Šampanės – bet ir sparčiausiai populiarėjančių Australijos, PAR, Čilės ir kitų šalių vyndariai. Autorius išskiria geriausios kainos vynus bei ekologinės vyndarystės principais besivadovaujančius vyndarius.

Anotacija:
- Geriausias pasaulyje vyno vadovas.
- Naujausia informacija apie visas vietas pasaulyje, kur gaminamas vynas.
- Visos oficialios ir neoficialios apeliacijos, visi geriausi vyndariai.
- Praktiniai ragavimo, laikymo ir patiekimo patarimai.
- Profesionalūs vyno parinkimo prie maisto patarimai.

Atsiliepimai:
„Kaip tik tokia turi būti vyno enciklopedija.“ (Wine Spectator)
„Tomas Stevensonas vėl rado aukso... Mane stebina jo informacijos naujumas.“ (Robert Parker)

Specifikacija:
664 p., spalv. iliustr., kietas virš.
Formatas: 22,6x28,4x3,6 cm
Alma littera, 2008 m.
ISBN 9955380337
Vidutinė kaina knygynuose – 249.00 Lt

„Alma littera“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną