Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vilniečiai pusę metų galės sportuoti nemokamai

2011-05-06
Paskelbk savo straipsnį

Vilniuje oficialiai atidarytas sveikatingumo mankštų sezonas. Iki spalio pabaigos nemokamų mankštų ciklai vyks miesto parkuose, skveruose ir mokyklų stadionuose. Šeštus metus Savivaldybės bei Vilniaus sveiko miesto biuro vykdomą iniciatyvą sveikino Kinijos Liaudies Respublikos ambasados atstovas Ding Shengxing  ir meras Artūras Zuokas.

„Tradicija tapusios sveikatingumo mankštos – vienas iš šiuolaikinio miesto bendruomenės sveikatinimo būdų. Tokios treniruotės vilniečiams ne tik suteikia galimybę nemokamai sportuoti, bet ir formuoja teisingus sveikatinimo įpročius bei leidžia susipažinti su gilias tradicijas Kinijoje turinčia mankšta, darančią didelę įtaką žmogaus fizinei ir dvasinei sveikatai,“- sakė A. Zuokas.

Šiemet sveikatingumo mankštas Vilniuje ves 8 sertifikuoti instruktoriai iš Kinijos, Anglijos ir Lietuvos. Treniruotės vyks kasdien, nuo pirmadienio iki sekmadienio, rytais ir vakarais. Sportuoti bus galima Vilniaus Lazdynų mokyklos stadione, prie VRM rūmų, prie Baltojo tilto, Sereikiškių parke, skvere tarp Neries upės ir M. Daukšos vidurinės mokyklos, Vingio parke, Vilniaus Saulėtekio vidurinės mokyklos sporto aikštelėje bei skvere prie VšĮ Profesinių sąjungų kultūros rūmų.

Sveikatingumo mankštos Vilniuje kasmet tampa populiaresnės ir gausiau lankomos. Per metus jose apsilanko iki 13 tūkstančių žmonių.

MENIU.LT informacija
Nuotrauka: inmagine.com

2011 05 06